Jump to content
Dogomania

Sunia z Olkusza - Mila i jej Maluchy


Recommended Posts

Myślę, że porozmawiac i uczulić nei zaszkodzi. Ale skoro Elik była, widziała i jest za, to ja, która nie byłam i ne widziałam nie będę bardzo oponować.
Weryfikacją będzie wizyta poadopcyjna. Elik, zrobisz?
A ja niezaleznie obiecuję sama pojechać z zaskoczenia i zobaczyć gdzie Erja siedzi.


A dzis dostalam fotki Mili :)

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Pr7TOQt_WlU/U7CE9biPljI/AAAAAAAADLw/8GpaLxicQ44/w180-h320-no/IMAG0173.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XjRwwr9bUj0/U7CE-XoIAKI/AAAAAAAADL4/cBUwXrcWY08/w446-h789-no/IMAG0170.jpg[/IMG]

Elisabeta, widzisz? Jests i Mila :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']...Weryfikacją będzie wizyta poadopcyjna. Elik, zrobisz?...[/QUOTE]
Oczywiście. Ja już pani powiedziałam, że gdy dojdzie do adopcji to może się spodziewać niezapowiedzianej wizyty.
Ja nie kratki, a stosunku do sterylizacji bym się raczej obawiała. Co prawda poprzednia sunia była wysterylizowana, ale kotka jest chroniona przed ciążą zastrzykami. Na temat sterylizacji i zastrzyków zrobiłam małą pogadankę poglądową i uprzedziłam, że warunek sterylizacji będzie zawarty w umowie. Pani powiedziała, że jeśli jest to wymagane, to podda suczkę sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie Pani,która chce adoptować Erję, więc wykorzystałam sytuację i porozmawiałam raz jeszcze. Pani mówi, że buda z kratką to wyjście na moment kiedy przychodzi, np.listonosz, pan do odczytania licznika itp. A ogólnie psiak ma biegać luzem i przebywać razem z Panią.

Ogólnie Pani dzwoniła z zapytaniem o treść naszej umowy adopcyjnej(którą odczytałam przez tel) ponieważ znalazła na necie jakąś inną i myślała, że wszystkie takie są. W tej, którą znalazła Pani było zobowiązanie do regularnego zamieszczania zdjęć psiaka i udzielaniu informacji na życzenie. Po odczytaniu naszej umowy Pani ją zaakceptowała.
[quote name='Ty$ka']I dobrze, myślę że nie ma co dalej nad tym domkiem debatować ;) Grunt to mieć rękę na pulsie.

O jaaa cie... ona już się przeprowadziła?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']I dobrze, myślę że nie ma co dalej nad tym domkiem debatować ;) Grunt to mieć rękę na pulsie.

O jaaa cie... ona już się przeprowadziła?[/QUOTE]

Ano... rekordowa adopcja. Panstwo czekali na Mile prawie dwa miesiace, a nawet nie zdazylismy paskudy jednej (zlodziejki i uciekinierki) oglosic :)
No i Mila dalej jest Mila.
Podobno nawet kur nie goni. Wydaje sie, ze jest super. Juz sie poadopcyjnej nie moge doczekac.



[quote name='betkak']Dzwoniła do mnie Pani,która chce adoptować Erję (...)[/QUOTE]

To jak? Kiedy Erja pojedzie do nowego domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Wiem, że Mila miała trafić do domku, ale przeoczyłam moment kiedy to zrobiła :D[/QUOTE]

Ja sie nei dziwię. Gdybym nie była na PA to sama bym przeoczyła. A tak się nie dało. Państwo bardzo czekali na Milę.
Dziewczyna po ciąży szybciutko odzyskala figurę, jest po prostu piękna :)

Link to comment
Share on other sites

No trzy. Choć Erja chyba pojedzie do Pani pod Bochnią Tylko nie wiem na czym stanęło z jej odbiorem.

Ja miałam mailowe pytanie o Ragnara, ale nie podoba mi się pani. Jakaś jest nie do końca rozgarnięta. ja jej o wizycie PA piszę, a ona (ponoć ma psa z azylu) najpierw pyta gdzie ta wizyta ma być a później chce mi zdjęcia domu wysyłać ;)
Niestety unika tez odpowiedzi na trudne pytania. (Poprzedna sunia bpadła pod samochód uciekając przed pijakiem, który ją bił i kopał... Ale jak ja dorwał żeby ja uderzyć?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']...(Poprzedna sunia bpadła pod samochód uciekając przed pijakiem, który ją bił i kopał... Ale jak ja dorwał żeby ja uderzyć?)[/QUOTE]
Sorki, czy to będąc u tej pani wpadła pod samochód, czy może ta pani przygarnęła sunie po tym, jak ta wpadła pod samochód ?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nic się nie zmieni Erja pojedzie w sobotę do domku[quote name='Ayame Nishijima']No trzy. Choć Erja chyba pojedzie do Pani pod Bochnią Tylko nie wiem na czym stanęło z jej odbiorem.

Ja miałam mailowe pytanie o Ragnara, ale nie podoba mi się pani. Jakaś jest nie do końca rozgarnięta. ja jej o wizycie PA piszę, a ona (ponoć ma psa z azylu) najpierw pyta gdzie ta wizyta ma być a później chce mi zdjęcia domu wysyłać ;)
Niestety unika tez odpowiedzi na trudne pytania. (Poprzedna sunia bpadła pod samochód uciekając przed pijakiem, który ją bił i kopał... Ale jak ja dorwał żeby ja uderzyć?)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale, że są na plusie i każde z nich dostaje swoją rodzinkę. Niedługo wszystkie będą u siebie, oby jak najszybciej :)

Przperaszam za offa, ale sytuacja patowa. U mnie też ciągłe psy. I ciągle psychole....
Właściciel psychopata najpierw chciał sukę zaciupać siekierą (bo nie sprzedała się jako jedyna w miocie), a jak została uratowana przez sąsiadkę, moją znajomą, odgraża się, że sukę wywiezie do lasu... Koleżanka psa zatrzymać nie może, pies może być u niej 2dni! A ona jeszcze nie ma nawet roku!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254120-Młoda-suczka-potrzebuje-domku-na-cito-chociaż-tymczasowego!!!!!!?p=22267978#post22267978[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Sorki, czy to będąc u tej pani wpadła pod samochód, czy może ta pani przygarnęła sunie po tym, jak ta wpadła pod samochód ?[/QUOTE]

Sunia pai wpadła pod samochód i niestety nie przeżyła.

[quote name='Ty$ka']Przperaszam za offa, ale sytuacja patowa. U mnie też ciągłe psy. I ciągle psychole....
[/QUOTE]


Tak, facet jest nienormalny... co będzie z sunią?

Link to comment
Share on other sites

No wypadek zdarzył się... ja bym tak pani nie skreślała.

Wybłagałam DT i sunia zostanie u nich aż nie znajdzie domu... ale coś mi mówi, że nie jest bezpieczna. Facet się odgraża (bo to ich sąsiad jest), że sukę i tak wywiezie do lasu... Do tej pory myślałam, że psychole są tylko w filmach...

Link to comment
Share on other sites

Aj, ale ze mnie ciapa;-)
Erja ( Kora) pojechała wczoraj do domku. Na miejscu jeszcze raz rozmawiałam z Panią, która już zapowiedziała rodzince, że koniec z gotowaniem obiadków bo ona teraz ma "dziecko" w domu:-)[quote name='elik']Czy Rija jest już w DS, czy nadal w hoteliku ?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Aj, ale ze mnie ciapa;-)
Erja ( Kora) pojechała wczoraj do domku. Na miejscu jeszcze raz rozmawiałam z Panią, która już zapowiedziała rodzince, że koniec z gotowaniem obiadków bo ona teraz ma "dziecko" w domu:-)[/QUOTE]

Fajnie :)
Wierzę, że Erja/Kora będzie miała dobrze w tamtym domu. Byle tylko nie pokazała rożków ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...