Jump to content
Dogomania

Śliczna owczarka DORA MA DOM


pumcia02

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madziakato']Słuchajcie, a coś więcej na temat charakteru suni, możecie napisać?[/QUOTE]

Wiem tyle, że jest przyjazna, wpuszcza wszystkich na podwórko, prócz listonosza. W domu jest dziecko i też jest ok. I tyle. Przecież ile można dowiedzieć się o swoim psie przez 4 lata? :(

[quote name='anica']Dziękuję Pumciu :)... ja mam również ... mieszane uczucia, jeśli chodzi o właściciela( w sensie negatywnym! nawet bardzo! )[/QUOTE]

Nie można skreślać od razu, jeśli ktoś chce psa tylko na podwórko. Wolałabym porozmawiać, ale też nie wiadomo co z tego by wyszło. Na Paluchu są dziesiątki owczarkopodobnych, dziwne, że pan nie wybrał żadnego.
Dobra temat rzeka.. Kończmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']pumciu jestem, ale nie pomogę; dzwoniłam do sąsiadki, ale mówi, że chociaż marzy o takiej suce (zazdrości mi mojej...) to mąż się nie zgodzi;
nie wiem co jest z tymi chłopami nie tak :cool3:[/QUOTE]... właśnie:cool3:!... ja już miała bym ze trzy jamniki... gdyby nie TZ;)
ja pokazałam sunię (wysłałam link) ... i nie wiadomo?...
jest taka piękna! nie ma chętnych na adopcję?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']A jak z innymi psami?[/QUOTE]

Podobno jest tam jeszcze jakiś mały piesek i z nim się dogaduje. Pan nie wspominał, że jego też chce oddać.. Z innymi psami nie miała styczności, bo nigdzie nie wychodzi :(

[quote name='edek']Dam 50 zł stałej. Uwielbiam owczarki niemieckie :loveu:.[/QUOTE]

Super, będziemy pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

brak mi pomysłów. Jakby poszła do adopcji suczka którą mamy w pdt, to może wtedy na jej miejsce byśmy wzięli tą. Negra też nie ma deklaracji, na razie z bazarków i kilku jednorazowych wpłat udaje się ją utrzymać. W tym tyg ma spotkanie przedadopcyjne.
Tylko wtedy jeszcze miejsce trzeba znaleźć, bo w tym dt gdzie jest Negra, mieszka dog i to byłoby za duże ryzyko dać sukę z niewiadomym stosunkiem do innych psów.

Link to comment
Share on other sites

Ja to widzę tak. Jeśli w okolicach weekendu zostanie adoptowana suczka Negra, to mogę wziąć tę owczarkę pod opiekę. Wtedy wspólnymi siłami powinniśmy dać rade ją utrzymać. Zaraz zapytam o wolne miejsca u osób z dogo. I o koszty.

egradska, będę pamiętać :) Póki suka jest u właściciela, to nie chcę zbierać żadnych pieniędzy. Możemy sobie na razie zapisywać deklarujących

Poza tym zobaczymy co tam wymyśli anica ;)

Link to comment
Share on other sites

Po raz kolejny stwierdzam "ludzie" tego pokroju zaslugują na długą starość w pampersach,samotności ,bez rodziny ........Zapisuję.

odezwała się Pani na fb,że chętnie adoptuje tą sunię - cytat z fb" witam chętnie wezmę suczke owczarka proszę o kontakt mój numer to ......... "

Edited by wolf122
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Po raz kolejny stwierdzam "ludzie" tego pokroju zaslugują na długą starość w pampersach,samotności ,bez rodziny ........Zapisuję.

odezwała się Pani na fb,że chętnie adoptuje tą sunię - cytat z fb" witam chętnie wezmę suczke owczarka proszę o kontakt mój numer to 785446047 "[/QUOTE]

Może to szansa na dobry dom, gorzej, jeśli okaże się że chce sunie do kojca, na łańcuch albo do pseudo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...