Jump to content
Dogomania

Śliczna owczarka DORA MA DOM


pumcia02

Recommended Posts

Dostałam wczoraj zgłoszenie od pana, który chce oddać swoją sukę. Powiedziałam, że pomogę ogłaszać, może ktoś się zgłosi... Ale myślę i myślę o tej suni. Nie daje mi spokoju.
Suka to 4 letnia owczarka niemiecka. Od szczeniaka mieszkała w budzie. Nigdy nie wchodziła do domu i uwaga, nigdy nie wychodziła poza teren. Szczepiona, oczywiście nie sterylizowana.
Państwo sprzedają działkę w ciągu miesiąca i chcą oddać psa.
Jak się nic nie znajdzie, oddadzą ją do schroniska.

Spójrzcie na nią.. Czy nie zasługuje na lepsze życie?

W tej chwili nie mam kompletnie pieniędzy żeby ją dać na płatny tymczas, czy hotelik. W ogóle, żeby nakarmić.
Ale tak po cichu sobie myślę, że jakby ktoś pomógł... jakby znalazły się deklaracje... Jakby ktoś wziął na BDT. Może wspólnymi siłami byśmy ją zabrali?

Fundacja sama nie da rady. Mamy bardzo mało darczyńców. Zaraz opłacę faktury i zostaniemy bez pieniędzy.

Czy ktoś pomoże?

[IMG]http://i57.tinypic.com/330d6vc.jpg[/IMG]

Edited by pumcia02
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pumciu, jestem na zaproszenie ale nie wiem jak mogę pomóc? może trzeba jak najwięcej rozsyłać?!... ja mam nadzieję że znajdzie domek bo to piękna jest dziewczynka!... tylko ci ludzie?... czy oni nie wiedzą że te psy, potrafią pokochać na całe życie:shake:!

Link to comment
Share on other sites

będę wysyłać zaproszenia, ale to dużo czasu zajmuje i robię po trochu.

Zaraz wyślę też pw do DONki

Myślę, że ta sunia tak mi utkwiła w głowie, bo jest bardzo podobna do mojej Pumy. Nawet jak wstawiłam jej zdjęcie na fb, to ktoś sie nabrał, że to Puma.
Mój mąż też zrobił wielkie oczy i powiedział: aleee podobna... A u niego to dziwna reakcja ;) Zazwyczaj nie patrzy na psy, które pokazuje.

Kurcze co z nią zrobić ?:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Jak można oddać psa do schroniska, bo się sprzedaje działkę? Jak niepotrzebne już grabie :([/QUOTE]... ja już nie chciałam ciągnąć tej myśli... bo by się takie.... Syberyjskie przekleństwa poelciały:angryy:... mam ostatnio problemy ze zdrowiem! więc szkoda zdrowia!!! a po namyśle... to lepiej że u niech nie jest!!!! czy uważacie że u takich ludzi może być dobrze?!....

[quote name='pumcia02']będę wysyłać zaproszenia, ale to dużo czasu zajmuje i robię po trochu.

Zaraz wyślę też pw do DONki

Myślę, że ta sunia tak mi utkwiła w głowie, bo jest bardzo podobna do mojej Pumy. Nawet jak wstawiłam jej zdjęcie na fb, to ktoś sie nabrał, że to Puma.
Mój mąż też zrobił wielkie oczy i powiedział: aleee podobna... A u niego to dziwna reakcja ;) Zazwyczaj nie patrzy na psy, które pokazuje.

Kurcze co z nią zrobić ?:([/QUOTE]... będziemy szukać domku!... mój TZ też już nie chce patrzeć na nasze bidy:roll:!

[quote name='cancer43']Dżisas ! Jestem w tej chwili w kurzej doopie,bo moje zwierzaki zaczęły chorować,a weci nie mają litości.
A czy ci ludzie nie przeznaczyliby jakiejś kwoty na hotelikowanie ?
Chociaży równowartość karmy ?[/QUOTE]... bardzo dobry pomysł! czy możesz Pumciu o to zapytać?...
Jak dobrze że się odnalazłaś ( coś... jak Ciebie nie widzę a raczej nie czytam... to mi coś... nie tak:kiss_2:) ... uuuuaaa jak chorują to źle! bo jeszcze rozumiem że nie jeden?:shake:... to jest przerąbane na prawdę!:glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie pytałam. Nie wiem czy to coś zmieni, lepiej się nie nastawiać. Bo ludzie często mówią, że będą wpłacać pieniadze i na tym temat się kończy. Wpłacą raz, albo nigdy i zapominają o swoim pupilku.

Niedawno mieliśmy sytuację z buldożką starszej pani. Za jej leczenie wyszło ponad 1000zł. Córka tej pani powiedziała, że coś postara się uzbierać, wpłacić. Jak pies wrócił z lecznicy, nigdy więcej sie nie odezwała.

MI szkoda nerwów i sił do dyskusji na takie tematy.

Nie będę dzwonić do właściciela suki tylko z pytaniem czy zapłaci za cokolwiek. Jak będę miała już jakąś sprawę do niego, to wtedy zapytam.

Zaraz biorę się za zaproszenia...

anica piszesz, lepiej, ze u nich nie jest. Wlaśnie cały problem w tym, że nadal jest u właścicieli. Bo nie ma pieniędzy ani miejsca (bezpłatnego) zeby ją zabrać.


Aha jak wspominałam już wstawiłam jej zdjęcie na swoje fb. Dostałam kilka wiadomości na pw czemu chcę oddać swoją Pumę. He.. ona jest taka podobna!

Link to comment
Share on other sites

Ja też chcę zapytać swojego braciszka, kiedyś wspominał o takiej właśnie suni.... tylko żeby było jasne nie chcę robić żadnych złudnych nadziei!, proszę napisz gdzie dokładnie jest sunia? bo tu problemem może być odległość!....

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest pod warszawą.

Zastanawiam się nad ogłoszeniami. Kontakt dałabym na siebie, wtedy zrobilibyśmy obowiązkową sterylizację, może nawet i na nasz koszt.
Najwyżej jakby ktoś sensowny się zgłosił, to bym przekierowała do Pana właściciela.

Tylko mam obawy. Suka nigdy nie wychodziła poza teren, nie wiadomo jak się będzie zachowywała. Podejrzewam, że w związku z tym może nie umieć chodzić na smyczy.
Poza tym jakiego domu szukać z tyloma niewiadomymi? Też na podwórko?

Link to comment
Share on other sites

Aha. a co myślicie o tym, ze szuka nowego psa, gdy miesiąc temu zaginął mu poprzedni? Do tego suka nie zdążyła być wysterylizowana (była mowa, że pewnie znowu będzie produkowała szczeniaki bez rodowodów czy jakoś tak). Mam mieszane uczucia.
Czy jest ktoś zarejestrowany na forum? Możecie wstawić wątek albo zdjęcie i mój nr tel : 518-693-658.
Mogę porozmawiać, zobaczymy czy co wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...