Jump to content
Dogomania

Murzynek ma dom !!!!!! już nie jest dzieckiem ulicy


Mysza2

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszunkam na malutenki bazarus [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252218-Na-ratunek-Murzynkowi-z-ulicy-slonik-na-szczescie-4-04-11-04-godz-22-oo-zapraszam?p=22035886#post22035886[/URL]

dla Murzyniateczka :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Nie, Emil nie przejdzie :P


Wieści z dziś... no cóż

[IMG]http://images61.fotosik.pl/840/37f780386ce3759fgen.jpg[/IMG]

Malutki postęp jest - w końcu wziął trochę jedzenia z ręki. Po godzinie szło nam już całkiem nieźle, zjadł z pół puszki (tabletkę też), niestety potem, gdy jadł z ręki, dotknęłam go lekko palcem pod brodą. No i wyskoczył z zębami i uciekł do budy. Nie poddałam się i zaczęliśmy od nowa. Niestety nie wziął już jedzenia z ręki. Po kolejnej godzinie dałam mu spokój na dziś.

Ewidentnie też próbuje się w nocy wydostać z kojca, bo codziennie jest nawciągana trawa i ziemia do środka.
Tak sobie myślę, że skoro coś tam zaczął podjadać, to może przydałoby się wdrożyć dodatkowo KalmAid? Pomogłoby mu się to odstresować. Jutro u weta mogłabym wziąć kilka dawek i dopytać ile kosztowałaby butelka (na mililitry chyba drożej wyjdzie).
Po wczorajszej i dzisiejszej dawce leków przeciwbólowych łapkę odstawia tak samo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='złośnica93']Proponując Emila nie skojarzyłam tego z nickiem Emisi ;P Jakoś tak mi pasował.
Biedak przestraszony. Ale może jakoś się odstresuje po tym KalmAidzie, spróbować można. Raczej nie zaszkodzi, prawda?[/QUOTE]

Wczoraj Elunia miała rozmawiać z Emiś, żeby kupiła ten Kalm Aid.
Nie wiadomo co mu dolega z tą łapką a do tego jeszcze te kleszcze... :(
Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Zapraszunkam na malutenki bazarus [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252218-Na-ratunek-Murzynkowi-z-ulicy-slonik-na-szczescie-4-04-11-04-godz-22-oo-zapraszam?p=22035886#post22035886[/URL]

dla Murzyniateczka :iloveyou:[/QUOTE]

Ewuniu bardzo Ci dziękujemy:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Zapraszunkam na malutenki bazarus [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252218-Na-ratunek-Murzynkowi-z-ulicy-slonik-na-szczescie-4-04-11-04-godz-22-oo-zapraszam?p=22035886#post22035886[/URL]
dla Murzyniateczka :iloveyou:[/QUOTE]
Ewciu bardzo pięknie Ci dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Sciskam mocno za czarnuszka :iloveyou::iloveyou:
slijcie mi num kontaaa[/QUOTE]
Ewuś posłałam mój na razie :loveu::loveu::loveu: i jeszcze raz bardzo bardzo dziekujemy :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Wieści i decyzje co do Murzynka są na dzisiaj takie:
Emiś zasięgała opinii u zaufanych behawiorystów i weta.
Na bazie z tego co widać przez te parę dni, raczej nie możemy się spodziewać nagłego i szybkiego przełomu w jego zachowaniu.
Potrwa to na pewno przynajmniej miesiąc jak nie więcej.
Nie możemy aż tyle czekać na wizytę u weta i leczenie łapki, która sprawia mu ból.
Murzynek ma umówioną wizytę u dr Gierka w Katowicach we wtorek o 12 w przyszłym tygodniu.
Zaprzyjaźniona Pani dr przyjedzie do Murzynka i da mu zastrzyk na spanie, żeby można go było zabrać.
Co dalej to się okaże po prześwietleniu i diagnozie.

Emiś dalej próbuje zdobyć jego zaufanie karmiąc go z ręki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...