Jump to content
Dogomania

Murzynek ma dom !!!!!! już nie jest dzieckiem ulicy


Mysza2

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bela51']Biedny,skrzywdzony psiaczek.
Czy ma juz imie, czy zostaje Murzynkiem, bo w dzisiajszych czasach to mocno niepolityczne imie;)[/QUOTE]
Imię Belciu najmniej w tym wszystkim ważne, na wątku niech zostanie może Murzynkiem, tak go nazywali mieszkańcy ulicy,
a Emilka niech go nazywa jak jej pasuje, żeby się jej nie myliło:):):).
Najważniejsze, żeby z łapiną było ok i żeby się otworzył:)

[quote name='Panna Marple']Też uważam, że zastrzyk to jedyne wyjście. Nawet jeśli nie pogryzie, to byłby mega zestrachany; nie ma po co stresować go jeszcze bardziej.
Prosić o numer konta:cool3:[/QUOTE]
Dokładnie Aniu, tym bardziej, że i tak trzeba to zrobić aby go prześwietlić, więc po prostu dostanie zastrzyk pół godziny wcześniej.
A że by pogryzł to więcej jak pewne.
Konto już wysyłam Aniu, na razie moje , jak uprosimy kogoś o prowadzenie księgowości to wszystko przekażę.
I nie wiem już jak Ci dziękować:Rose::Rose::Rose::Rose:

Edited by Mysza2
Link to comment
Share on other sites

I ja uważam, że podanie tabletki przed podróżą do weterynarza to dobry pomysł. I tak musiałby ją dostać, więc po prostu dostanie ją troszkę wcześniej...Nie wyobrażam sobie tego inaczej, skoro on bidoczek taki wystraszony, nawet się dotknąć nie daje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Poleciała kasa dla Murzynka:lol:[/QUOTE]
Aniu :loveu::loveu::loveu::loveu:

[quote name='paula_t']I ja uważam, że podanie tabletki przed podróżą do weterynarza to dobry pomysł. I tak musiałby ją dostać, więc po prostu dostanie ją troszkę wcześniej...Nie wyobrażam sobie tego inaczej, skoro on bidoczek taki wystraszony, nawet się dotknąć nie daje :([/QUOTE]
Niestety nie daje, zapowiada się na dłuższą socjalizację:(

[quote name='agat21']Dzielne dziewczyny, że złapały tego bidaka. Trzymam kciuki za pomyślną wizytę i optymistyczną diagnozę. Po zapłaceniu wszystkich moich deklaracji zobaczę ile dam rady posłać Murzynkowi, już teraz proszę o numer konta[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy kochana, a nawet jakbyś nie dała rady posłać to bądź z nami na wątku :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nas to też cieszy, nie byli z tych co to tylko chcą żeby z oczy im zniknęło i po sprawie.
Pytają gdzie jest, co z łapą:), czy na pewno do schronu nie poszedł:)

A na konto Murzynka wpłynęło [B]200 zł od Panna Marple [/B]
Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu:
[IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTCmB2AjSkuoT1U0Hf8VcLSAigiMsKo1mG_S-hnwBP4YtZmU-iSBw[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Czas pokaże jak to będzie z naszym chłopczykiem.
Bardzo cieszy nas fakt, że dużo ludzi dzwoni z jego ulicy i pyta o niego :):):)
Najczęściej Pani, która pomogła nam go złapać :):):)[/QUOTE]

Dobrze, że ludzie o niego dbali, dokarmiali, a teraz martwią się i zastanawiają co u niego, bo niestety ale większość takiego psiaka traktuje jako problem i jak najszybciej takiego problemu chce się pozbyć...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...