Jump to content
Dogomania

Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)


basia2202

Recommended Posts

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ppppppppfffffffffffffffffffff
że niby wlazła do klatki...:roll: no i co??? ja tez wlazłam.. :diabloti::diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]to ze niby co .......:hmmmm: dać Ci marchewkę ....:grins: [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poprosze :grins: rozmiar XS :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]a nie XXL? :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: no właśnie ....zaraz widać jakie kto ma priorytety ;)....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: no właśnie ....zaraz widać jakie kto ma priorytety ;)....:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mierz ludzi własną miarą... czy jakoś tak :grins: :eviltong:
[SIZE=5]XS [/SIZE]
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]potrzaskane niedobre baby! :mad: :cool3:
gupecki Wy moje:eviltong: :diabloti: cmok cmok :loveu:

[/COLOR][/B][quote name='Paula_']Cześć Basiu :loveu: Dzielna Zuzanka polubiła klatkę :multi: Gratki za postępy :klacz:
[URL]http://pyo.3d.pl/zuza/IMG_0724.JPG[/URL] :D słodka niunia :calus:
Wycałuj tego pychola pięknego od nas :loveu:[/quote]
[B][COLOR=Purple]eloooł Paulko:)
pychol gadzinowski wycałowany:eviltong:
i jeszcze nie dziękujemy... bo jeszcze nie koniec nauki:cool3:
został nam ostatni etap - polubienie, że siedzenie w zamknięciu... coraz dłużej i dłużej.. to super fajna sprawa:roll: oby się udało:)

a Zuzanka traktuje już klatkę jako azyl, tam się chowa... sama się kładzie... ma tam już zabawki wszystkie... je... śpi... rozmyśla... :razz: :evil_lol:
noc prawie całą przesypia w klateczce... trochę wyłazi... ale... jest coraz lepiej:) i w dzień sobie drzemki robi:)
i nawet kuma już, że jak mówię "na miejsce, do klateczki się połóż" - to siup... i się kładzie :multi:

[/COLOR][/B][B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:witanko Walczące z Klatkami :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]eloł Aluś:multi:
uff... to dobrze, że nie tańczące:cool3: bo klatka za ciężka, co by z nią tańczyć ;) a i walczyć już nie walczymy:p zapanowała peeełna (noo.. prawie;) ) harmonia :loveu:

[/COLOR][/B][quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi:
Zuzanki pozdrowienia macie znad morza :)
Buźka i uściski dla Zuzki :loveu:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple] huurraaaa huuurraaaa :sweetCyb:mamy pozdrowienia znad morzaaaaaa :sweetCyb:
jejku.... jak ja bym chciała pojechać nad morie...:roll: tęskno tak za falami...
a jakie morze jest teraz?:)
całuski Salsiczki:loveu:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]
jejku.... jak ja bym chciała pojechać nad morie...:roll: tęskno tak za falami...
a jakie morze jest teraz?:)
całuski Salsiczki:loveu:[/COLOR][/B][/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zapraszam nad morie ale ostrzegam że wieje tak że głowę chce urwać ;) :evil_lol:

a tego w jakim stanie jest teraz obecnie morze to niestety nie mogę Ci zdradzić gdyż to tajemnica ;) :evil_lol::evil_lol:

a tak poważnie to nad morzem nie byłam hmm ... od 7 października :) :evil_lol:

Salsa wycałowana i zadowolona...Ty Zuzolinę wycałuj :) :loveu::loveu:


[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Purple]witajcie wszyscy kochani :multi::loveu:
też Was ściskam, cmokam mocno i życzę miłego weekendu;) :loveu:
i miziam Wasze piesy:loveu:

przyszła wreszcie paczka dla Zuzki z matą do klatki i innymi szpargałami:)
już zrobiła kontrolę techniczną, co to za fajności:cool3:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]Zuzka została dziś na chwilkę całkiem samiuśka w mieszkaniu, zamknięta w klateczce:razz:
musiałam wyjść na 5 minutek... jak wychodziłam, to miałczała i chciała się podkopać... gadałam do niej...
i była dzielna:) jak wróciłam, to o maaaatkoooo jaka radość była przeogromna!! no myślałam, że rozniesie tą klatkę:cool3: :evil_lol:
a potem było mizianko i smaczki i radość była jeszcze większa:multi:

aż z tej radości niechcący mnie zębolem zawadziła:cool3:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...