Jump to content
Dogomania

Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)


basia2202

Recommended Posts

[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]eloł:)[/B]

[B]pani doktor powiedziała, że miałam szczęście w nieszczęściu :multi:
nic poważnego się nie stało, nic nie uszkodziło, nie zraniło, nic się nie odkleiło... tylko jest porządnie stłuczone :roll: oko boleć może jeszcze długo... może też trochę zsinieć :( dostałam kropelki, specjalne okłady i przy okazji receptę na nowe okularki:)
strzelę se teraz jakieś modne oprawki i będę się lansować :evil_lol:
i znowu kasa pójdzie [/B][/COLOR][COLOR=Purple][B]:splat:

Zuzka dziś aż tak bardzo nie nabroiła;) ale znowu naqpała :roll: ech...
puściłam ją dziś w łąki... to się tak rozhulała, że nie chciała wrócić małpa! dalej od domu to jeszcze się pilnowała... ale bliżej... to nie słuchała wcale... nie dała się złapać, uch.. no miałam ochotę sprać jej dupsko... nieposłuchanica niedobra... :mad:
nawet sprawdzone sposoby wabienia jej nie pomogły - gałąź była ważniejsza i Zuzka miała mnie gdzieś [/B][/COLOR][COLOR=Purple][B]:splat:[/B][/COLOR][/quote]
Hi,hi dobrze że to nic poważnego, ale Zuzka ma tupet !:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B]jestemmmmmmmmmmmm

najważniejsze że Zuz ci oka nie zepsuła:cool3:...................tylko skąd ja to znam:thinkerg:..............nie wiesz???
ile razy z siniolem łaziłam..........dobre korektory mam to nie było widać...........:evil_lol:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Purple]WITOJCIE ACH WITOOJCIEE!! :loveu::loveu::loveu:
Wszyscy razem i każdy z osobna:)

dziękuję za zdrówko:loveu: z oczkiem lepiej:)
[/COLOR][/B]
[quote name='teqquila'][B][COLOR=Green]Witaj Basiu !!u was tytz padal snieg?? :evil_lol:
tom ja wam doniose ze klatka dotarla :multi:[/COLOR][/B][/quote]
[B][COLOR=Purple]śnieg? :-? :cool3: nieeee... :eviltong: wiesz.. u nas to aż biało od kwiecia :Rose: :evil_lol: :diabloti:

a tak serio - śniegu mało
nie widziałam, czy padało:evil_lol:

donosicielka :eviltong:


Zuzce nie spodobała się zapakowana klatka:cool3: ale jej pokazałam, że to nie gryzie i już sie nie stracha :evil_lol: nawet powiem, że jej to nie przeszkadza:) dziś zaczynamy naukę oswajania bycia za kratami:cool3:
trzymać kciukasy za powodzenie misji! ;)
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja ci poraz kolejny mówie... MUSISZ WLEŹĆ PRZED NIĄ DO TEJ KLATKI żeby tez wlazła :diabloti::diabloti:abo Mariusza tam wciś ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tak ....Mariusza....a ty cykaj foty ..;)

wejść z piesem cza koniecznie ..ja u Dulki w domku wchodziłam :roll:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja ci poraz kolejny mówie... MUSISZ WLEŹĆ PRZED NIĄ DO TEJ KLATKI żeby tez wlazła :diabloti::diabloti:abo Mariusza tam wciś ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]jak się zmieścimy :roflt:
Ty jesteś chudzina... i masz już wprawę ;) przyjedź na prezentację :evil_lol: :diabloti:
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]jak się zmieścimy :roflt:
Ty jesteś chudzina... i masz już wprawę ;) przyjedź na prezentację :evil_lol: :diabloti:
[/COLOR][/B][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: .....Basiu ..chcieć to móc ...a dla ZUZY warto się poświęcic ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: .....Basiu ..chcieć to móc ...a dla ZUZY warto się poświęcic ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]taa.. są na świecie rzeczy, o których nie śniło się nawet filozofom :evil_lol:
myślisz, że nasze zmieszczenie się do klateczki jest możliwe? :cool3: :diabloti:

tylko hmm... :roll: czy warto się poświęcać...:eviltong:
muszę to przemyśleć :razz:
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]Kochani.. ogromna prośba...

[U]to wątek szczeniaków[/U], które się urodziły u siostry Mariusza
(sunia była ze schronu wzięta szczenna, schron o tym nie poinformował
.. no i urodziły się maluchy)
dla większości szczeniaków udało się znaleźć właścicieli (poszły w dobre ręce), [U]zostały 2 sunie ONki, które pilnie szukają dobrych domków

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=99876[/url]

[/U]podnoście ten wątek - pliiissssss [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]Agatko, też mam nadzieję, że maluchy znajdą dobre domki:)
o ile pomożecie;)

generalnie to niezła walka tam się rozpętała... przyczepiła się jakaś pieprznięta dziewucha, która tylko szkód narobi...
Klokłorkowa się wnerwiła, ja też... i Alutka...
ale napiszę tam coś już jutro, bo dzisiaj mogłyby się niecenzuralne słowa posypać:angryy:
zresztą.. sami zobaczcie...

zmykam już, bo muszę wstać jutro wcześnie, zanim dogo zacznie mulić, żeby porozsyłać linka o szczeniaczkach po innych galeriach - każdy pościk w wątku maluchów jest ważny:)

o klateczce napiszę już jutro...

całuski!!
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...