Jump to content
Dogomania

Bulion już znalazł swoją przystań


devoner

Recommended Posts

[quote name='margoth137']ja to od zawsze żyje przekonaniem, że ma złych psów, są tylko źli właściciele:([/QUOTE]

Ależ ja nigdzie nie mówię, że to zła rasa:) I zgadzam się z Tobą, że NIE MA ZŁYCH PSÓW. W każdym bądź razie ja jeszcze złego psa nie spotkałam, a złych ludzi i owszem. Tylko nigdy żaden pies tej rasy tak mocno nie ujął mnie za serce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Raczej urzadzily go tak psy :( z informacji, jakie do mnie potem dotarły wynika, ze pies po Włoszczowie błakał się od grudnia/od jesieni! Unikał ludzi - pewnie gonili i rzucali w "mordercę" czym sie da :( Nie był agresywny do innych zwierząt - to też z tych informacji. Podejrzewam, ze jakiś dresiarz urządził sobie walki psów szczując swojego np. amstaffa na tego sirotę :( [B]Pies musiał się bardzo, bardzo źle czuć skoro ledwie przyczłapal pod Biedronkę licząc na pomoc. [/B]Kiedy go zabieralismy było mu naprawdę wszystko jedno, cuchnął ropa, z każdej możliwej rany/dziury lała się ropa. Nawet w nosie ją miał :([/QUOTE]

moje serce rozerwane na milion kawałków :placz:
tak , napewno rzucali w niego.. .. i to najbardziej boli, ze te rasy traktuja jak morderców.. .

[quote name='margoth137']ja to od zawsze żyje przekonaniem, że ma złych psów, są tylko źli właściciele:([/QUOTE]

Nic dodać, nic ująć !

Link to comment
Share on other sites

stereotypy ..... chcemy, czy nie, kierujemy się nimi. Oczywiście mówię o pierwszym odruchu
Np.: "menele" - w moich okolicach nie brakuje. Jest mi ich żal, bo nie wierzę, że takie życie jest tym, o czym marzyli...... Bardzo często siedzą na przystankach pod wiatą i właśnie tam,
czekając na autobus, byłam wielokrotnie przez nich zagadywana. Siadam wtedy obok
i słucham opowieści o życiu, zwierzeń bardzo intymnych... Nawet jeśli część jest wymysłem ich wyobraźni - nie ważne -poświęcam im kilka minut i wiem,
że dla nich to jest właśnie ważne.

Poświęcenie odrobiny uwagi każdej Istocie jest, jak dla mnie, istotą życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Przychodzę z bazarku. Trzymaj się Bullinku! Skradłeś moje serce, choć nigdy nie sądziłam, że uda się to psu tej rasy...[/QUOTE]

Hehe, a ja nigdy nie sądziłam, że będę miała tymczasowicza tej rasy:).
Bulkowi już "tyłek odrasta". Nie podoba mu się gdy zostaje sam, otwiera drzwi, śpiewa tęskne piosenki. I zaczyna odróżniać swojego od obcego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Hehe, a ja nigdy nie sądziłam, że będę miała tymczasowicza tej rasy:).
Bulkowi już "tyłek odrasta". Nie podoba mu się gdy zostaje sam, otwiera drzwi, śpiewa tęskne piosenki. I zaczyna odróżniać swojego od obcego.[/QUOTE]

to dobre wieści :)

Link to comment
Share on other sites

Jest przepiękny! Może nie dla wszystkich, ale dla mnie tak. Patrząc na zdjęcia mam wrażenie, że jest za chudy jak na ten typ rasy. Może długo się błąkał i dlatego jest taki łasy na jedzenie. Przesyłam ciepłe myśli pycholkowi! (A naprawdę o nim nawet w pracy dzisiaj myślałam)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Hehe, a ja nigdy nie sądziłam, że będę miała tymczasowicza tej rasy:).
Bulkowi już "tyłek odrasta". Nie podoba mu się gdy zostaje sam, otwiera drzwi, śpiewa tęskne piosenki. I zaczyna odróżniać swojego od obcego.[/QUOTE]

To chyba dobrze? Ja się cieszę, jak moi tymczasowicze "wracają" do życia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']To chyba dobrze? Ja się cieszę, jak moi tymczasowicze "wracają" do życia:)[/QUOTE]

Oczywiście, że się cieszę, choć przy takiej gromadzie zwierzów wymaga to od domowników żelaznej dyscypliny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ta dam!

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/970074_251219645051059_1431316014_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/155934_251219808384376_806078957_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

cud,miód i orzeszki,jak ja wam zazdraszczam,Bulik na własny użytek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...