Jump to content
Dogomania

LILKA i DYZIO JUŻ W DOMU!!!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję ślicznie za miłe słowa pod naszym adresem. To fajne uczucie czytać tak pozytywne opinie na swój temat, a jednocześnie trochę krępujące...

Tujka to rzeczywiście fajny psiak. Gorąco trzymamy kciuki za jej szybką adopcję. Nie znikam z Dogo. Jeżeli nawet nie będę zbyt aktywna, to na pewno będę śledziła wątki, wpadała na bazarki.

Mam wielki szacunek dla Waszej pracy i podziwiam zaangażowanie.

Romka, jeszcze raz dziękuję za Lilę :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loczka']Dziękuję ślicznie za miłe słowa pod naszym adresem. To fajne uczucie czytać tak pozytywne opinie na swój temat, a jednocześnie trochę krępujące...

Tujka to rzeczywiście fajny psiak. Gorąco trzymamy kciuki za jej szybką adopcję. Nie znikam z Dogo. Jeżeli nawet nie będę zbyt aktywna, to na pewno będę śledziła wątki, wpadała na bazarki.

Mam wielki szacunek dla Waszej pracy i podziwiam zaangażowanie.

Romka, jeszcze raz dziękuję za Lilę :Rose:[/QUOTE]

Miłe słowa jak najbardziej się należą.
Lilka ma taki dom, o jakim wszystkie marzymy dla psiaków/kotów w potrzebie.
Zawsze się wzruszam, gdy adoptujący dziękują za psiaka i cieszą się, że właśnie tego wybrali.
Psiak, który jeszcze niedawno był jednym z kilkudziesięciu, albo kilkuset niechcianych bezdomniaków staje się ukochanym pupilem:loveu: I to jest piękne!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loczka']Dziękuję ślicznie za miłe słowa pod naszym adresem. To fajne uczucie czytać tak pozytywne opinie na swój temat, a jednocześnie trochę krępujące...

Tujka to rzeczywiście fajny psiak. Gorąco trzymamy kciuki za jej szybką adopcję. Nie znikam z Dogo. Jeżeli nawet nie będę zbyt aktywna, to na pewno będę śledziła wątki, wpadała na bazarki.

Mam wielki szacunek dla Waszej pracy i podziwiam zaangażowanie.

Romka, jeszcze raz dziękuję za Lilę :Rose:[/QUOTE]

To ja Ci dziękuję:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ i tu zaglądają dobre ciocie ,pozwolę sobie Was zaprosić na bazarek dla Tujki :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254737-Ksi%C4%85%C5%BCki-podr%C4%99czniki-poczt%C3%B3wki-figurki-gry-ciuszki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Tujki-do-20-08-14[/url]

zapraszam na zakupy i do pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

Baaardzo polecam zamek Topacz! Jest tam przepięknie, a do tego można wejść i popławić psa i do tego jest wielki park idealny na spacer.
My wczoraj tam urzędowaliśmy ;)
Pozwolę się wciąć z moim zdjęciem ;)
[IMG]http://re-volta.pl/galeria/img/121250[/IMG]
A jako ciekawostkę dodam, że w 2011r. Poker przeprowadzała u mnie wizytę przedadopcyjną dla szaraka z prawej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']
A jako ciekawostkę dodam, że w 2011r. Poker przeprowadzała u mnie wizytę przedadopcyjną dla szaraka z prawej ;)[/QUOTE]
I zaraziła dogomanią :eviltong: i zamartwiała się ,że DS zwróci Szaraczkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']Dziewczyny, Romka i hop!, macie zrealizowane ogłoszenia u ziutki? nie zaglądałam jakiś czas na dogo, i troszkę nie mogę się połapać w wątkach;)[/QUOTE]

Moje,dwa podarowane przez Ciebie, też już zrealizowane.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...