Jump to content
Dogomania

CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='dorcia2']pieniążki dla misiaczka poleciały, przesyłam dla niego buziaczki:calus:


tak, niestety to prawda i to jest bardzo smutne:shake: pracuję w dużej korporacji i jak była zorganizowana zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska to zapełnione zostały tylko dwa małe pudełeczka, taka to znieczulica i tacy to niby dobrzy ludzie a większość tylko gadać potrafi a szkoda im nawet 5zł na puszkę dla bezdomnego zwierzaczka :angryy:[/QUOTE]

Ja też zrobiłam kiedyś zbiórkę, to rzeczy przyniosła tylko jedna osoba - nasza sekretarka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia2']pieniążki dla misiaczka poleciały, przesyłam dla niego buziaczki:calus:
tak, niestety to prawda i to jest bardzo smutne:shake: pracuję w dużej korporacji i jak była zorganizowana zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska to zapełnione zostały tylko dwa małe pudełeczka, taka to znieczulica i tacy to niby dobrzy ludzie a większość tylko gadać potrafi a szkoda im nawet 5zł na puszkę dla bezdomnego zwierzaczka :angryy:[/QUOTE]

dziękuję, jak wpłyną to odnotuję.
Niestety, to prawda co napisałaś wyżej. Może się mylę, ale wydaje mi się ze bogatym ludziom (czyt. dobre życie prowadzą) szkoda nawet 5 złoty dać zwierzętom.. i są obojętni ..... oczywiście, że nie każdy taki jest, ale większość. Ja opublikowałam na FB wydarzenie Fileta, zobaczył kolega z pracy i dał 20 zł, a w pracy wszystkim o Filecie powiedział. Niestety nikt nie przyszedł.

[quote name='Zosia123']Dziewczyny, najpierw musi być komplet deklaracji, bo biedna kikou i tak już ma pod swoimi (anielskimi) skrzydłami cały komplet dziadków. Przepraszam, że tak się tu wtrącam, ale miewałam i nadal miewam psy w hotelikach na ogromnym minusie i wiem, co to znaczy.[/QUOTE]

Cejlon ma 160 zł stalych deklaracji, jednorazówki, dojdą jeszcze bazarki. Niech już jedzie. Sama sunia2000 pisała na pierwszej stronie że jest do wyciągnięcia nawet na przedwczoraj :( wiem o kikou,że ma tyle psów. rozmawiałyśmy na pw. Ma ogromne serce :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja również witam Cejlonka :) dobrze się dzieje u dziadzia teraz :)... ja mogłabym wesprzeć fantami ,gdyby ktoś mógł zrobić bazarek( niestety na razie mam ograniczenia czasowe i nie mogę sama czegoś zorganizować:roll:) proszę pomyślcie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Ja również witam Cejlonka :) dobrze się dzieje u dziadzia teraz :)... ja mogłabym wesprzeć fantami ,gdyby ktoś mógł zrobić bazarek( niestety na razie mam ograniczenia czasowe i nie mogę sama czegoś zorganizować:roll:) proszę pomyślcie ;)[/QUOTE]
Jak zrobisz zdjęcia,moge bazarek zrobić,chociaż mam jeszcze rożne fanty,w tym od ciebie,
Ok. do końca tygodnia na pewno coś wyrzeźbię,na paliwo trzeba uzbierać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Jak zrobisz zdjęcia,moge bazarek zrobić,chociaż mam jeszcze rożne fanty,w tym od ciebie,
Ok. do końca tygodnia na pewno coś wyrzeźbię,na paliwo trzeba uzbierać[/QUOTE]
... w marcu nie dam rady!... może w kwietniu? dla tego chciałam wysłać fanty!... nie wyrabiam się ze wszystkim!... i nie chciała bym tutaj zawieść Cejlonka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Ja również witam Cejlonka :) dobrze się dzieje u dziadzia teraz :)... ja mogłabym wesprzeć fantami ,gdyby ktoś mógł zrobić bazarek( niestety na razie mam ograniczenia czasowe i nie mogę sama czegoś zorganizować:roll:) proszę pomyślcie ;)[/QUOTE]

możesz do mnie wysłać ale lepiej do cancer43 jesli sie zgodzi, ma jeszcze inne fanty...
ja bede robiła kilka bazarków.. dziękuje bardzo!! :)

[quote name='sunia2000']Ok, skoro taka decyzja większości to zapakuje Cejlona i zawiozę w najbliższą niedzielę. Do sob włącznie niestety pracuje:(
Koszt paliwa to ok 80zł.[/QUOTE]

Dziękuje bardzo !!!! :)
Kochani, z pieniązków Cejlona dajemy na paliwo czy zrobić bazarek kilometrowy ? np 1 km 1 zł, potrzeba 80... jak myślicie ?
jeśli bazarek, mogę jeszcze dzisiaj zrobić. .


[U]Doszly wplaty:[/U]
Javena 5 zł
Skarpeta Talcott 100 zł
agat21 10 zł
panna Marple 50 zł
AdamBigDog 20 zl
Dorcia2 20 zł
Nuncek 20 zł
[B]Monika N. 10 zł[/B] nie podała nicka, nie wiem kto to.
Szira 10 zł
figbast 20 zł

[COLOR=#ff0000][B]BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY !!!! [/B][/COLOR]:multi:

Link to comment
Share on other sites

Doda podaj mi na PW swój adres do wysyłki , ja porozmawiam z Danusią i tak czy inaczej będziemy bazarkować dla Cejlonka, nawet myślę że to będzie lepiej jak będzie rozłożone w czasie ponieważ, będzie ciągły przypływ gotówki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Doda podaj mi na PW swój adres do wysyłki , ja porozmawiam z Danusią i tak czy inaczej będziemy bazarkować dla Cejlonka, nawet myślę że to będzie lepiej jak będzie rozłożone w czasie ponieważ, będzie ciągły przypływ gotówki :)[/QUOTE]

ok, wysyłam pw :)

Link to comment
Share on other sites

SKARPETA OWCZARKOWA przyznała Cejlonowi wsparcie finansowe
Jego wysokość uzależniona jest od przeznaczenia:
na karmę - około 150 zł
na leczenie lub hotelowanie - około 200 zł
Karmę zamawiamy sami na wskazany adres
Sami również płacimy rachunki za weta lub hotel, które muszą być wystawione na SMON
Z zasady nie przelewamy pieniędzy na prywatne konta
Zastanówcie się, na co chcielibyście przeznaczyć nasze wsparcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Ok, skoro taka decyzja większości to zapakuje Cejlona i zawiozę w najbliższą niedzielę. Do sob włącznie niestety pracuje:(
Koszt paliwa to ok 80zł.[/QUOTE]

Myślałam że już.Jakieś mam złe myśli :( A jak wyglądają deklaracje dla niego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...