Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Znalazłam czy znalazłabym?
Bo jeśli pytasz o to czy znalazłam, to ogłoszenia pojawiły się 3 marca ;)[/QUOTE]

Oooooo soreczki albo przeoczyłam, albo zabyłam, że widziałam :oops: A pytam, bo dotychczas nie było ani jednego telefonu :shake:

Wielkie dzięki :loveu: :Rose:

[quote name='ajw']Zaglądam do Huzarka ;-)[/QUOTE]
Zapewne będą wieści z hotelu, ale z tego co wiem, tam teraz wielkie psio pranie :evil_lol: Jak sie wszystkie upiorą i wysuszą, to będą fotorelacje. Czekamy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Oooooo soreczki albo przeoczyłam, albo zabyłam, że widziałam :oops: A pytam, bo dotychczas nie było ani jednego telefonu :shake:

Wielkie dzięki :loveu: :Rose:


Zapewne będą wieści z hotelu, ale z tego co wiem, tam teraz wielkie psio pranie :evil_lol: Jak sie wszystkie upiorą i wysuszą, to będą fotorelacje. Czekamy ;)[/QUOTE]

A to czekamy na fotorelacje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Oooooo soreczki albo przeoczyłam, albo zabyłam, że widziałam :oops: A pytam, bo dotychczas nie było ani jednego telefonu :shake:

Wielkie dzięki :loveu: :Rose:


Zapewne będą wieści z hotelu, ale z tego co wiem, tam teraz wielkie psio pranie :evil_lol: Jak sie wszystkie upiorą i wysuszą, to będą fotorelacje. Czekamy ;)[/QUOTE]

Przeca obiecałam:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Huzio też wyprany bo musi się ładnie prezentować, a dziś dostał adresówkę i Benio też;-)[/QUOTE]
Czy takie o których mówiłam, do nitowania na obroży czy szeklach ?
Dziękujemy :loveu: Psiaki mają u Ciebie super opiekę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Jestem u Huzarka :)[/QUOTE]
Witamy serdecznie i zapraszamy do częstego bywania :)


[quote name='bea100']Teraz będzie już tylko piękniał w oczach :smile:[/QUOTE]
On już jest piękny. Wystarczy popatrzeć na jego morduchnę w banerku - pychota :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Huzio też wyprany bo musi się ładnie prezentować, a dziś dostał adresówkę i Benio też;-)[/QUOTE]

[quote name='elik']...takie o których mówiłam, do nitowania na obroży czy szeklach ?
...[/QUOTE]
Ponawiam pytanko :)


[quote name='Agucha']Mam pewien dług do spłacenia, więc na pewno będę zaglądać ;)[/QUOTE]

Dług ???? Czy nie, zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima'][quote name='elik']Ponawiam pytanko :)[/QUOTE]

Elik, nie ponawiaj pytań, tylko doczytaj odpowiedź ;)
Są takie adresówki jak chciałaś.

Mnie bardziej martwi, że nikt o Huzara nie pyta.[/QUOTE]
Faktycznie, jest odpowiedź :eviltong: Soreczki.

No nikt, ani jednego telefonu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Dzisiaj przyszła do mnie paczka od ajw, na bazarek dla Huzara :) Dziękuję :)[/QUOTE]

No to super:)
Miałam tylko tyle rzeczy niestety, ale może po jakichś porządkach zimowych coś jeszcze wyskrobię ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...