Jump to content
Dogomania

Głuchy TRUFEL w DS, trzymamy kciuki za nowy domek!


gluchypies

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. Ja również jestem na zaproszenie :-) Fajnie psiaczek wygląda :loveu: i imię ma ładne :-) Niestety adoptować nie mogę :shake: Dwa własne psiaki w jednopokojowym mieszkaniu to maksimum naszych możliwości. Jeśli domek nie wypali to może uda mi się wyskrobać 10 zł miesięcznie od marca dla Trufelka.
Powodzenia maluchu :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']jestem na zaproszenie ale niestety stałej nie mogę . Jednorazowo na dzień dzisiejszy mogę dać 20,- .[/QUOTE] Dziękuję, zapiszę i jeśli zajdzie potrzeba, żeby Trufelek poszedł do BDT, to wtedy będę zbierać wpłaty.

[quote name='Makila']Jestem na zaproszenie.
Ja teraz mam głuchą i ślepą sunie. Nie ma z nią żadnych problemów.
Wcześniej też miałam głuche psy i muszę powiedzieć, że są o wiele grzeczniejsze niż te co słyszą. Są to zupełnie NORMALNE psy.

Jedynie jak mogę pomóc, to miejscem u mnie, ale niestety płatnym, bo ostanio troszkę mi się nazbierało psiaków które mam na własnym utrzymaniu.[/QUOTE] Hihi z grzecznością mojej Czary różnie bywa, ale ogólnie nie ma na co narzekać - na pewno nie na jej głuchotę :)

Bardzo dziękujemy za propozycję PDT, czy możesz napisać co byłoby w cenie i ile ona by wynosiła? Oraz jakie warunki?

[quote name='masza44']Pies moich rodziców od 3 lat jest zupełnie głuchy, ze starości. Od tego czasu nie boi się burzy, petard i mało szczeka ( bo nic go tak bardzo nie pobudza jak wcześniej odgłosy z ulicy)
niestety daje Dt tylko szczeniakom a i tak na kilka miesięcy mam zawieszone, ale choć bazarkiem może poratuję Trufla[/QUOTE] Dziękuję za propozycję bazarku, na razie jeszcze nie trzeba, ale jak by był potrzebny, to się przypomnę :) Bardzo dziękuję!

[quote name='kolejna kobietka']Jestem na zaproszenie. Trzymam również bardzo mocno! :kciuki::kciuki::kciuki:
Ps. Jak będzie potrzebny banerek to chętnie pomogę.[/QUOTE] To jesli możesz, to proszę zmajstruj banerek :)
Dziękuję!!
[quote name='sybisia']Zostałam zaproszona ;). Jeśli Trufelek nie znajdzie domu to od marca dam mu skromniutkie 10 PLN/mies. Niestety, tylko tyle mogę zrobić dla niego:-(. Oczywiście będę pytać, czy ktoś znajomy chciałby pokochać tego ślicznego biedaka.[/QUOTE] Super, dziękuję za deklarację, 10 zł to już dużo! :p

[quote name='Lidan']Witam. Ja również jestem na zaproszenie :-) Fajnie psiaczek wygląda :loveu: i imię ma ładne :-) Niestety adoptować nie mogę :shake: Dwa własne psiaki w jednopokojowym mieszkaniu to maksimum naszych możliwości. Jeśli domek nie wypali to może uda mi się wyskrobać 10 zł miesięcznie od marca dla Trufelka.
Powodzenia maluchu :kciuki:[/QUOTE]
Bardzo dziękuję za chęć dołożenia się do utrzymania malucha, trzymajmy kciuki, żeby jednak udało się z domkiem :)
[quote name='bea100']Piękny psiaczek :loveu: Jeśli domek nie wypali, wpłacę mu grosz jednorazowo- na razie zapisuję temat[/QUOTE] Dzięki Beatko :)

Dziękuję wszystkim odwiedzającym wątek za Wasze dobre słowa!! Na pewno uda się coś dla Trufelka załatwić, jeśli domek nie wypali, to nie zostanie sam! Z taką ilością dobrych ludzi szybko będzie bezpieczny :)

Link to comment
Share on other sites

Kochane Ciocie, uzupełniłam w poście [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251121-G%C5%82uchy-TRUFEL-szuka-DT-lub-DS-zosta%C5%82o-mu-9-dni%21%21?p=21893811#post21893811"]#4[/URL] jakie mamy na tę chwilę możliwości. Deklaracje stałe na wypadek PDT to 140 zł, dziękuję :loveu: Wypisałam także inne rodzaje zaoferowanej pomocy, żeby nie umknęło (np. ogłoszenia, banerek, bazarki).

Bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']przy kawce przybiegam do Trufelka z nadzieją na jak najlepsze wieści :)[/QUOTE]

[quote name='Handzia55']Odwiedzam słodziaka:lol:[/QUOTE]

Musimy czekać cierpliwie na weekend, myślę że jakieś wieści będą w niedzielę/ poniedziałek. Niestety będę poza Polską, więc nie będę miała jak zadzwonić do jego opiekunki, żeby jak najszybciej się dowiedzieć, co i jak, ale napiszę na pewno maila. Jak tylko dostanę informacje, to uzupełnię na wątku.

Tak więc od jutra pełna gotowość w trzymaniu kciuków :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Przed chwilą otrzymałam zaproszenie i muszę troche poczytać ;)[/QUOTE]

Dziękuję, zapraszam :)

[quote name='Doda_']Dziękuję za zaproszenie, no to musze nauczyć go j.migowego:evil_lol:
Stałą narazie nie mogę :( ale jednorazowa i bazarki jak najbardziej.
Trzymam kciuki za domek.[/QUOTE]

Dziękuję :loveu:

[quote name='bahlsa']czytałam, ale szybko
to watek psa którego nie widziałaś? masz kontakt tylko mailowy?
gdzie jest ten psiak? w Krakowie?[/QUOTE]

Tak, na razie mailowy, ale już się umawiam na spotkanie, no chyba że coś wyjdzie wcześniej z tą adopcją - okaże się po weekendzie. Trufel jest w Krakowie, więc nawet jeśli zostanie adoptowany, to chciałabym nawiązać kontakt z właścicielami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Cały czas kciuki zaciśnięte, w międzyczasie obiecany banerek, jak będzie potrzebny inny opis to dajcie znać:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251121-Głuchy-TRUFEL-szuka-DT-lub-DS-zostało-mu-8-dni!!"]
[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/593/nm0s.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Piękny! Wrzucam go sobie w podpis :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...