Jump to content
Dogomania

Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy


Alicja

Recommended Posts

to jeszcze raz sama sobie podbije wateczek :) moze znajdzie sie dobra duszyczka, ktora podaruje mi 1% :Rose:

Moja mama dzisiaj byla u prawnika bo firma ubezpieczeniowa zaplacila mniej niz powinna. To przykre ze w tym kraju trzeba o wszystko walczyc ... Ogolnie czuje sie dobrze. Na wizycie poprosilam o wiecej zabiegow i od reki mi przepisali masaz wodny na cale cialo :) Na ten zabieg musialam miec zalozony kostium kapielowy, a po zabiegu pani powiedziala ze moge wziasc prysznic. Nie wiele myslac poszlam i udalo sie, wzielam prysznic sama, bez asekuracji :) Tak to u mnie nic ciekawego. Rano nie wiem w co rece wlozyc tyle mam zabiegow i chodzenia. Po poludniu sobie odpoczywam, i tak codziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']jeszcze nie wiem. Poki co nic nie mowili a ja nie pytam. Zamierzam korzystac z jakby nie patrzec darmowej rehabilitacji poki sie da. Mi sie nie spieszy, [B]ja chce wyzdrowiec.[/B][/QUOTE]

my tez chcemy żebyś była zdrowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']my tez chcemy żebyś była zdrowa :)[/QUOTE]

milo mi :) takie wsparcie, nawet wirtualne daje duzo sily :)

[quote name='Baski_Kropka']Dobrze, że ćwiczysz nei narzekasz i korzystasz ile wlezie!
No i ważne, że są postępy! To znaczy że masz iść do przodu i wszystkiemu robić na przekór... zdrowieć :D[/QUOTE]

oj narzekalam, ale ten etap mam za soba :) zamierzam wyjsc z tego i nigdy do tego nie wracac :) postanowilam ze jak zostana mi pieniadze na koncie fundacji a ja ich juz nie bede potrzebowac przekaze je komus potrzebujacemu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']I tak trzymaj cioteczko:loveu:[/QUOTE]

dobrze, bede trzymac i nie puszcze :D

[quote name='maciaszek']Dobra i godna pochwały postawa!
Nieustająco: powodzenia! :)[/QUOTE]

Sama jestem zaskoczona ... i sama w to niewierze ale dobrze mi z tym ... jednak Wasz odzew dodaje mi sil by walczyc ...

Same Repty ... szpital jak kazdy inny, pielegniarki mile. Lekarze spelniaja zyczenia pacjentow np chcialam dodatkowy zabieg i odrazu mialam go rozpisanego. Pokoje schludne i czyste. Jedzenie jak to w szpitalach, ciesze sie ze nie mam smaku bo przynajmiej nie czuje co jem. Zabiegow tu jest mnostwo wystarczy chciec cwiczyc. Niestety sa pacjencji co wiecznie narzekaja ale to ich sprawa. Jak slysze to narzekanie albo ze chca isc do domu to smiac mi sie chce. Prawda jest taka ze w Sosnowcu mieli 1/10 tego co tutaj a jednak postawili mnie na nogi. Przeciez ja poczatkowo bylam lezaca a teraz chodze juz nawet bez balkonika. Pozory lubia mylic. Samo miejsce nie ma specyfiki szpitala. Jest to sklep, kawiarnia, nawet kino i biblioteke widzialam. Dzisiaj kolezanka mnie zapytala czy mi sie tu podoba, odpowiedzialam ze nie po to tu jestem. Wazne ze mam darmowa rehabilitacje, nie mam zamiaru narzekac. Czasami wydaje nam sie ze te cwiczenia to zbyt malo, a jednak. Wiele osob nie dostrzega ze wlasnie te cwiczenia ratuja nasze zycie. Tu nie chodzi o ilosc. Trzeba w to uwierzyc i isc do przodu wbrew wszystkiemu. Trzeba wierzyc ze jutro bedzie lepszy dzien.

Przepraszam brakuje mi kogos do wygadania hihi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...