Jump to content
Dogomania

Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy


Alicja

Recommended Posts

[url]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10492106_762772380412507_1654887223075718467_n.jpg[/url]

cudowna Klara :lol:

u mnie zmiana planów .....znów zmiana terminu operacji ...najpierw 30 lipca , potem 16 ...a teraz chyba koniec sierpnia lub początek września

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Cudownie widzieć Cię znowu z Klarą. I na koniu :)
Wspaniale!
Jestem pełna podziwu dla Twojej determinacji!
Brawo![/QUOTE]

dzięki :Rose:

[quote name='Alicja'][URL]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10492106_762772380412507_1654887223075718467_n.jpg[/URL]

cudowna Klara :lol:

u mnie zmiana planów .....znów zmiana terminu operacji ...najpierw 30 lipca , potem 16 ...a teraz chyba koniec sierpnia lub początek września[/QUOTE]

biedna jesteś :calus:

[quote name='Baski_Kropka']Klara piękna klacz :D
A ty na koniu wyglądasz super :D
Super, że możesz chcesz i działasz z determinacją :D[/QUOTE]

dzięki :Rose:

Nie byłabym sobą gdybym nie skorzystała i siadła na Tigrę :) mało tego że wsiadłam z ziemi prawie sama to sama zsiadłam :D do tej pory na konia mnie wsadzali a z konia ściągali, dosłownie :P także postęp dla mnie naprawdę duży :D

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10505567_765440600145685_1417212541924963699_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

byłam dzisiaj u lekarza w poradni, dowiedziałam się że do maja przyszłego roku mogę się u nich rehabilitować :) pani doktor powiedziała też że nie ma sense się starać o miejsca w sanatoriach i że mam starać się o przyjęcie na dzienne oddziały rehabilitacji i że tam tak długo się nie czeka, dała mi skierowanie na taki oddział :) z poradni wracałam sama, na piechotę, zajęło mi to ponad godzinę ale dałam radę :) miłe jest to że ludzie pozytywnie na mnie reagują, dzisiaj zaczepił mnie pan i opowiadał że miał liczne złamania i to dzięki rehabilitacji wyszedł z tego, potem życzył mi zdrowia i poszedł :) niby nic ale lepiej się poczułam :) we wtorek jadę do szpitala a w październiku będę mieć rehabilitację w poradni :)

przeszłam dzisiaj1,7km, zajęło mi to ponad godzinę ale dałam radę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Witaj Młoda:lol:niezły wynik:multi:jak tam po wakacjach,byłaś gdzieś ?[/QUOTE]

byłam w Murzasichle kilka dni (koło Zakopanego) :) narazie nie komfortowo się czuję na wyjazdach, myślę że to kwestia stanu w jakim jestem nawet spacer jest mego wysiłkiem ...

[quote name='Alicja']czyli do przodu :cool2:[/QUOTE]

w sumie tak do przodu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Byłam w tej miejscowości na swoich pierwszych koloniach...było to jakiś czas temu:cool3:ale wtedy to była wieś bardzo urokliwa.[/QUOTE]

dalej jest urokliwa choć ludzi jest więcej ... jeżdżę tam od kilku lat i zdecydowanie najprzyjemniej jest poza sezonem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

zastanawiam się jaki ma sens ten wątek :roll:  jakby ktoś był ciekawy zapraszam do swojego wątku bądź na fb ;)

 

14 listopada idę do szpitala, potem do kolejnego :roll:  ostatnio te wiadomości które do mnie docierają mroża mi krew w żyłach :( do tej pory myślałam że nie boję się śmierci, w ogóle o niej nie myślałam ... po ostatnich wydarzeniach wszystko się zmieniło :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jestem już w domku. Poprawa jest, nie taka jak bym chciała ale jest. Dalsze plany to szpital w Zabrzu a w międzyczasie prywatna rehabilitacja. Dzisiaj byłam w poradni, owszem przepisali mi zabiegi. Pierwszy wolny termin sierpień. Stałam tam i śmiać mi się chciało ale co zrobić zapisałam się na sierpień. Jednym słowem w Polsce lepiej nie chorować. Jeszcze mnie czeka komisja w ZUS bo mi się świadczenia rehabilitacyjne kończą. Ciekawe co usłyszę.
Nastrój mam dobry mimo tych urozmaiceń. Dalej wierzę że dam radę. W środę idę do lekarza w sprawie zaświadczenia na hipo. Mam nadzieję że tym razem się uda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...