Jump to content
Dogomania

jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!


kinga_kinga7

Recommended Posts

[quote name='jotpeg']znowu nikogo?? Biała Podlaska nie jest aż tak daleko...[/QUOTE]

tak,tylko potrzebne będę deklaracje na utrzymanie psiaka a wiecie jak jest wszędzie z finansami, tyle jest potrzebujących ,gdyby było zabezpieczenie finansowe ja osobiście nie mam nic przeciwko, to jest oczywiście moje zdanie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']ponawiam pytanie![/QUOTE]

Domowe DT, niewielkie mieszkanie, jednak możliwość wybiegania się na podwórku oraz spacerach, towarzystwo łagodnych i przyjaznych psiaków, doświadczenie w socjalizacji psiaków ze schroniska, praktycznie całodobowa opieka (rzadko się zdarza, że kogoś nie ma w domu). Opłata to 200zł miesiąc (w tym karma).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katastrofa']Domowe DT, niewielkie mieszkanie, jednak możliwość wybiegania się na podwórku oraz spacerach, towarzystwo łagodnych i przyjaznych psiaków, doświadczenie w socjalizacji psiaków ze schroniska, praktycznie całodobowa opieka (rzadko się zdarza, że kogoś nie ma w domu). Opłata to 200zł miesiąc (w tym karma).[/QUOTE]

dziękuję:):) teraz musimy szybciutko podjąć decyzję:):) niech każdy się wypowiada co o tym myśli?.............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konfirm13']Cóż mogę rzec? - ostatnio niekasowa jestem, więc i niedecyzyjna :([/QUOTE]

kasa, to problem na później! teraz chcę zapytać :co myślicie o PŁATNYM DOMKU, ja tylko chcę zaznaczyć, że dzieli nas spora odległość! my jesteśmy woj. lubelskie a to jest Trójmiasto chyba? i tak np. [COLOR=#333333][FONT=Georgia]Długość trasy samochodowej pomiędzy Radzyń Podlaski a Gdańsk wynosi [B]565 km.[/B][/FONT][/COLOR]+ 50 km do Białej Podlaskiej =[B]​ 615 km w jedną stronę[/B]!
[COLOR=#333333][FONT=Georgia]Czas podróży wynosi w przybliżeniu [B]6 godz. 4 min[/B].[/FONT][/COLOR] dojdą koszty transportu, nie chcę być nastawiona anty ale nie znam domku ! .... mam bardzo zmieszane uczucia! przepraszam, ale dobro psiaka jest dla mnie najważniejsze!!! dziewczyny proszę wypowiadajcie się!!! co robić?

Edited by danusiadanusia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katastrofa']Domowe DT, niewielkie mieszkanie, jednak możliwość wybiegania się na podwórku oraz spacerach, towarzystwo łagodnych i przyjaznych psiaków, doświadczenie w socjalizacji psiaków ze schroniska, praktycznie całodobowa opieka (rzadko się zdarza, że kogoś nie ma w domu). Opłata to 200zł miesiąc (w tym karma).[/QUOTE]

a konkretnie podaj miasto a może dasz nr tel to zadzwonię!

Link to comment
Share on other sites

Rzadko kiedy wchodzę na nowe wątki bez zaproszenia, bo i tak już czasem ledwo nadążam z tymi, które mam w subskrypcjach, ale odkąd weszłam na wątek Pandorki nie mogę przestać o niej myśleć...:roll:

Nie chcę się wypowiadać co do DT, to musi być Wasza decyzja, bo to będzie przede wszystkim Wasza odpowiedzialność, ale chciałabym zaproponować pomoc przy ogłoszeniach. Trzeba Pandorkę bardzo intensywnie ogłaszać, żeby była cały czas widoczna, może wyróżnić ogłoszenie na tablicy (25 złotych za miesiąc; możemy się złożyć) tylko prosiłabym o pomoc przy tekstach, bo w tym jestem beznadziejna, a duplikaty będą kasować:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Rzadko kiedy wchodzę na nowe wątki bez zaproszenia, bo i tak już czasem ledwo nadążam z tymi, które mam w subskrypcjach, ale odkąd weszłam na wątek Pandorki nie mogę przestać o niej myśleć...:roll:

Nie chcę się wypowiadać co do DT, to musi być Wasza decyzja, bo to będzie przede wszystkim Wasza odpowiedzialność, ale chciałabym zaproponować pomoc przy ogłoszeniach. Trzeba Pandorkę bardzo intensywnie ogłaszać, żeby była cały czas widoczna, może wyróżnić ogłoszenie na tablicy (25 złotych za miesiąc; możemy się złożyć) tylko prosiłabym o pomoc przy tekstach, bo w tym jestem beznadziejna, a duplikaty będą kasować:)[/QUOTE]
witaj:) jestem za:):), ale ja nie umiem ogłaszać:( dobrze, że stara baba umie poruszać się po dogo!!! to co podejmiesz się ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...