Jump to content
Dogomania

jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!


kinga_kinga7

Recommended Posts

[B]taki tekst dostałam od wolontariuszk[/B]i:)
Rudziutka, niska, kochana, bezproblemowa suczka - to nasza Pandorka. Wspaniały i mądry pies, który w życiu przeszedł wiele. Teraz za kratami schroniska czeka na nowy, wspaniały dom. Pandora jest bardzo malutka, nie zajmuje dużo miejsca, nie potrzebuje wiele, pragnie jedynie swojego własnego człowieka! Do ludzi tuli się i prosi o głaski, chętnie wychodzi na spacery, czerpie wiele radości z nawet tak krótkich chwil spędzonych u boku człowieka. Świetnie dogaduje się z innymi psami i suczkami.. Psi ideał - Pandorka ;-)
[B]a teraz odpowiem odnośnie wagi Pandorki[/B]:)
otóż dziewczynka waży ok. 10 kg / paróweczka:):)/, dowiedziałam się jeszcze, że ma ok. 9 lat, kiedyś była agresywnym psiakiem a teraz dzięki naszym wolontariuszom jest oswojona:):) jest po sterylizacji:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia'][B]taki tekst dostałam od wolontariuszk[/B]i:)
Rudziutka, niska, kochana, bezproblemowa suczka - to nasza Pandorka. Wspaniały i mądry pies, który w życiu przeszedł wiele. Teraz za kratami schroniska czeka na nowy, wspaniały dom. Pandora jest bardzo malutka, nie zajmuje dużo miejsca, nie potrzebuje wiele, pragnie jedynie swojego własnego człowieka! Do ludzi tuli się i prosi o głaski, chętnie wychodzi na spacery, czerpie wiele radości z nawet tak krótkich chwil spędzonych u boku człowieka. Świetnie dogaduje się z innymi psami i suczkami.. Psi ideał - Pandorka ;-)
[B]a teraz odpowiem odnośnie wagi Pandorki[/B]:)
otóż dziewczynka waży ok. 10 kg / paróweczka:):)/, dowiedziałam się jeszcze, że ma ok. 9 lat, kiedyś była agresywnym psiakiem a teraz dzięki naszym wolontariuszom jest oswojona:):) jest po sterylizacji:):)[/QUOTE]

Dzięki przekażę informacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']sprawdzałam i rzeczywiście wyróżnić mogę tylko ja :eviltong: tylko ja nigdy tego nie robiłam ....[/QUOTE]

Kinga, po aktywacji ogłoszenia dostałaś pewnie kolejnego maila, w którym jest możliwość edycji/skasowania/wyróżnienia ogłoszenia. Jak wejdziesz w "wyróżnij", to przekieruje Cię na tablicę, gdzie będziesz miała do wyboru albo wyróżnienie na 7 dni albo na 30, klikasz odpowiednie, a potem wybierasz opcję płatności przelewem (wtedy przekieruje Cię na stronę Twojego banku) albo sms-em.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Kinga, po aktywacji ogłoszenia dostałaś pewnie kolejnego maila, w którym jest możliwość edycji/skasowania/wyróżnienia ogłoszenia. Jak wejdziesz w "wyróżnij", to przekieruje Cię na tablicę, gdzie będziesz miała do wyboru albo wyróżnienie na 7 dni albo na 30, klikasz odpowiednie, a potem wybierasz opcję płatności przelewem (wtedy przekieruje Cię na stronę Twojego banku) albo sms-em.[/QUOTE]

ok,już rozumiem :) zrobimy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...