Jump to content
Dogomania

Chilli i Ama już w swoich domach - szczęścia maleńkie . DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Panna Marple']...Jeśli je RC dla juniorów, to ja bym jej nie zmieniała na inne, bo zawsze wtedy sensacje są... i oprócz zasikanej chałupy będziesz miała jeszcze zas...ą:evil_lol:[/QUOTE]
Wychowałam wiele szczeniąt- popieram w całej rozciągłości ;)

Link to comment
Share on other sites

Ależ tu Cioć nam Paula pozapraszała , pięknie dziękuję wszystkim ze jesteście z nami :) Chyba przeniosę do dzieciaków myślenicki wątek , taki ruch tu się zrobił :)

Niestety żadnych telefonów o dziewczynkę , o inne psy zresztą też nie :( Nie rozumiem tego bo o takie rozkoszne maleństwa domy powinny się bić .

Paula nie bij, ale tak miałam dziś zagoniony dzień że zapomniałam zapytać wetek czy można małą ukąpać :( wytrzymacie smrodek ?

[quote name='paula_t']Zapomniałam napisać, że dzięki Magolek Ama ma pierwsze pieniążki na koncie-20zł za co z całego serducha dziękujemy:loveu:[/QUOTE]

Magolek , pięknie dziękuję za pomoc maluchowi :loveu::Rose:

[quote name='ewu']Mam nadzieję,że kanalie , które wyrzuciły psiaczki spotka zasłużona kara.......[/QUOTE]

[quote name='paula_t']Gdyby ludzie chcieli mówić, to doszłoby się do tego, kto był "właścicielem", ale jakby zapytać, to nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał, nikt nic nie wie...:angryy:[/QUOTE]

Dokładnie :( niestety nie wiemy kto to zrobił i tak był na tyle litościwy że zrobił to pod przytuliskiem i dzięki temu żyją ...

[quote name='Panna Marple']Meldowanko;).
Paulinko, przed chwilą przesłałam Ci 200zł z dopiskiem na Amę i na ogłoszenia. Sama zadecyduj jak to podzielić;) (ogłoszenia dotyczą nie tylko Amy, ale i Brenki i Baksia)[/QUOTE]

Dziękuję Cioteczko, ,ogromnie dziękuję :B-fly::iloveyou::Rose:

[quote name='Panna Marple']Oczywiście, że jedzonko najważniejsze:lol:. Dlatego napisałam, żebyś decydowała sama co jest w danym momencie istotne:lol: .
Jeśli je RC dla juniorów, to ja bym jej nie zmieniała na inne, bo zawsze wtedy sensacje są... i oprócz zasikanej chałupy będziesz miała jeszcze zas...ą:evil_lol:[/QUOTE]


Też tak myślę Paula, ta karma dla maluchów jest ok , a do tego Ama jest do niej przyzwyczajona, nie ma rewolucji więc szkoda na razie ryzykować zmianę .


Mam filmik , ale musi się wgrać na you tuba a idzie to jak krew z nosa dziś :(
W 3 poście zrobiłam kasę dzieciakową ;) tam będą wszystkie rozliczenia .

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Witam ranne pieskie panieneczki - o której dziś była pobudka? ;) I tak macie dobrze, że nie musicie na spacerki jeszcze ganiać :)[/QUOTE]

Pobudkę miałam po 6 więc nie było źle ;)

u Chilli wczoraj nastąpił przełom, wszystkie siki i koopale na podkładzik elegancko a dzisiaj koopsztala ogromnego walnęła na środku pokoju. hmm... moze to tylko wypadek przy pracy? łudzimy się hahahah ;)

Edited by Linve
błąd
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Nadzieja matką głupich:diabloti: i...naukowców:cool3:[/QUOTE]

Hahaha, dzięki za pocieszenie:eviltong:

Dwie koopy były na podkładzie, jedno siku na podłodze, a jedno na podkładzie (tylko nie do końca sobie trafiła;)), więc chyba idziemy w dobrą stronę:multi:

Ama początkowo jak przyjechała, to przede wszystkim spała i jadła, paręnaście/parędziesiąt minut dziennie się pobawiła sznurkiem czy maskotką i znowu do spania, a dzisiaj kilka godzin zabawy, biegania, gryzienia gazet/zeszytu, prób kradzieży pilota, rozszarpanie podkładu itp.;)

Mała pomimo tego, co przeszła szybko zaczyna ufać człowiekowi- dzisiaj w nocy pchała się między mnie i TŻ-a i między nami w spała, jak się koło niej siada na kanapie, to przytula się jak najbliżej, kładzie łebek na udo, pokazuje brzuszek do głaskania, a jak przestaje się ją drapać, to zaczyna zaczepiać łapką:loveu:

Dzisiaj do Gosi zadzwoniła Pani w sprawie adopcji Amy. Wizyta w sobotę między 14, a 15. Trzymajcie kciuki! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Ja także :) I z pytaniem, czy fanty potrzebne?[/QUOTE]


Pozwolisz kochana, że odpowiem Ci za dwa dni (zobacz post wyżej;))? Albo lepiej...póki co na karmę i szczepienie jest, nie wiem jakie wcześniej poniosła w związku z maluchami koszty Gosia, więc lepiej, żeby Ona odpowiedziała na to pytanie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Superancko, malutka robi dzięki Wam ogromne postępy!:loveu:.A zgodnie z Twoim szczegółowym wykazem co, gdzie i w jakim stanie skupienia:evil_lol: nauka czystości idzie coraz lepiej. A to siusiu, które nie trafiło, liczysz jako na podkład czy nie?:eviltong:[/QUOTE]

Co za pytanie! Oczywiście, że na podkład!:evil_lol: Intencje były dobre, tylko sposób wykonania troszkę gorszy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linve']Pobudkę miałam po 6 więc nie było źle ;)

u Chilli wczoraj nastąpił przełom, wszystkie siki i koopale na podkładzik elegancko a dzisiaj koopsztala ogromnego walnęła na środku pokoju. hmm... moze to tylko wypadek przy pracy? łudzimy się hahahah ;)[/QUOTE]

Oczywiście, że wypadek :)

[quote name='Panna Marple']Nadzieja matką głupich:diabloti: i...naukowców:cool3:[/QUOTE]

Nie ma to jak otrzymać wsparcie duchowe :evil_lol:

[quote name='bea100']Ja także :) I z pytaniem, czy fanty potrzebne?[/QUOTE]

Bea , myślę że nie ;) Dziękuję bardzo . Mam dużo fantów więc przeznacz proszę na jakiegoś innego biedaka w potrzebie. Planuje w weekend otworzyć bazarek .

[quote name='paula_t']Hahaha, dzięki za pocieszenie:eviltong:

Dwie koopy były na podkładzie, jedno siku na podłodze, a jedno na podkładzie (tylko nie do końca sobie trafiła;)), więc chyba idziemy w dobrą stronę:multi:

Ama początkowo jak przyjechała, to przede wszystkim spała i jadła, paręnaście/parędziesiąt minut dziennie się pobawiła sznurkiem czy maskotką i znowu do spania, a dzisiaj kilka godzin zabawy, biegania, gryzienia gazet/zeszytu, prób kradzieży pilota, rozszarpanie podkładu itp.;)

Mała pomimo tego, co przeszła szybko zaczyna ufać człowiekowi- dzisiaj w nocy pchała się między mnie i TŻ-a i między nami w spała, jak się koło niej siada na kanapie, to przytula się jak najbliżej, kładzie łebek na udo, pokazuje brzuszek do głaskania, a jak przestaje się ją drapać, to zaczyna zaczepiać łapką:loveu:

[B]Dzisiaj do Gosi zadzwoniła Pani w sprawie adopcji Amy. Wizyta w sobotę między 14, a 15. Trzymajcie kciuki![/B] :)[/QUOTE]

Trzymam trzymam trzymam :) ( głównie za to żebyś małą oddała ;) )

[quote name='paula_t']Pozwolisz kochana, że odpowiem Ci za dwa dni (zobacz post wyżej;))? Albo lepiej...póki co na karmę i szczepienie jest, nie wiem jakie wcześniej poniosła w związku z maluchami koszty Gosia, więc lepiej, żeby Ona odpowiedziała na to pytanie:roll:[/QUOTE]

Koszty poniesione w Myślenicach , pokryjemy z bazarku . Jeszcze nie ustaliłam z Cioteczkami z gabinetu na ile mnie skasują ;)

[quote name='AgusiaP'][B]To ja trzymam kciuki, oby to był super domek [/B];)
Maluszku grzeczna dziewczynka z Ciebie, jutro już będzie tylko na podkładzie ;)[/QUOTE]

No nareszcie , ktoś zauważył ;)

[quote name='paula_t']Co za pytanie! Oczywiście, że na podkład!:evil_lol: Intencje były dobre, tylko sposób wykonania troszkę gorszy ;)[/QUOTE]

e tam czepiacie się ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...