Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

[quote name='Bajon']Napisałam do tej dziewczyny, czekam na odpowiedz, ja mogę mu dać tymczas, bo jak Mamutek wyjedzie :placz:, zwolni mi się miejsce...
Pzdr

Ps. Kulka a może to byłby proś dla Ciebie??[/quote]

No a ja Ciebie, Bajonku, przebiłam... :cool3: Napisałam do dziewczyny, że mogę zapewnić Elmo klatkę stałą, a nie tymczasową. Poprosiłam, że jak zdecyduje się oddać mi prośka, to ma napisać... Tylko że jak Elmo dołączyłby do Zawiszki, to nie przygarnę już laboprośka:placz:, bo będę zaświniona...
Pozdr.,Kulka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i po raz kolejny jestem pod wrażeniem szybkości działania dogomaniaków... świnkomaniaków... to może przemianujemy dogomanię na swinkomanię :cool3:

Elurin, to może razem by te 3 prosiaczki zabrać z Gorzowa hurtem, jeżeli ktoś by mógł oczywiście. I potem poszukać domku tym 2.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']Jak pisałem wcześniej, w sobotę z Gorzowa do Łodzi jedzie Reno2001. Myslę, że transporter/pudło z 3 świnkami mogłaby wziąć. Kto może wziąć do DT chłopców???[/quote]
Ja jakby co jestem pod telefonem. Jutro jestem w Poznaniu, a w weekend kursuję. Ale chyba Bajon jest chętna na gorzowskie osoby:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Hanel']Ja jakby co jestem pod telefonem. Jutro jestem w Poznaniu, a w weekend kursuję. Ale chyba Bajon jest chętna na gorzowskie osoby:cool3:.[/quote]

Ja mogę na tymczas jedną rozetę wziąć, Kulka weźmie tego auguti- Elmo,
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajolka']Neigh,z podpisem w sobote będzie problem-rodziców nie ma na weekend.Są dziadkowie,ale nie wiem czy to o to chodzi ;-) no i o 11 w sobote mnie też nie ma..w sobote mogę się spotkać od 19.30 mniej więcej.[/quote]


O 19.30 odpada.
W niedzielę mogę gdzieś tak w okolicach 12.30. Pasuje?
Wydaje mi się, że podpis Dziadków może być respektowany jak najbardziej....bo czemu mamy deprecjonować rolę Dziadków????

Link to comment
Share on other sites

A w Warszawie nie ma jakichś giełd zoologicznych? Wiem, że kiedyś w poniedziałki na Kole była giełda, ale to się pewnie sto razy zmieniło :P

Też mnie korci zakup tej 100 :) Czy ta giełda jest co tydzień? I jak tak klatka wygląda? Podobnie jak ta co dałam wcześniej linka?

Łódź nie jest daleko, zawsze można pojechać na wycieczkę samochodem :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='seledynek']
Też mnie korci zakup tej 100 :) Czy ta giełda jest co tydzień? I jak tak klatka wygląda? Podobnie jak ta co dałam wcześniej linka?

Łódź nie jest daleko, zawsze można pojechać na wycieczkę samochodem :P[/quote]

tak tylko raz na tydzien jest :( od 16 do 21
warto sie jakos zgrac bo przy wiekszych ilosciach mozna troche utargowac z niektorymi :evil_lol:

120 taka jest:
[url]http://allegro.pl/item257940316_super_klatka_dla_krolika_120_cm.html[/url]

100 jest podobna do:
[url]http://allegro.pl/item257940373_super_klatka_dla_krolika_100_cm.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...