Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

Tinka grzeje dupkę przy psim stadku :-) Nas omija szerokim łukiem...

Nie mam ani nawet jednego zdjęcia ale już się tłumaczę :-)
Mieliśmy troszkę problemów z dojechaniem do schroniska. W końcu dotarliśmy, pracownicy czekali na nas. Pani poprosiła mój dowód i mówi do drugiego pracownika:
Ja wejdę od przodu, ty od tyłu i będziemy ją łapać. Ja oczy jaki piłeczki i pytam czy ona jest dzikuską. Pani mówi : Nie, zobaczy pani na smyczy jest bardzo grzeczna. Podchodzi ten drugi pan i mówi:
A wie pani, że po takim długim pobycie w schronisku to zmienia się charakter psa i nie wiadomo jak ona będzie się zachowywać. Proszę nie zbliżać jej do chłopca ( czyli mojego 8-letniego syna, który pojechał ze mną).
No trochę zdębiałam. Poszłam do auta, przygotowałam transporter,odwracam się - pani wyprowadza Tinkę na smyczy - skuloną i przerażoną. Przepięłam jej szybko smycz, pani władowała ją do transportera. Podpisałam dokumenty i do domu. Znowu się pogubiliśmy ale udało się nam wrócić bezpiecznie do domu.
Tinka była bardzo grzeczna w drodze. W domu sama wyszła z transportera, zjadła troszeczkę kurczaka. Pooglądała koty, świnkę. Wpadła do wanny w łazience i mój mąż pomagał jej wyjść bo nie potrafiła sama.
Ucieszył ją dopiero widok i kontakt z psami.
Na razie jest bardzo wystraszona. Ale byłyśmy na dwóch spacerkach i jest ok - całkiem ładnie chodzi na smyczy :-)
I właśnie z resztą stada żebra bo mój mąż je kolacje :-)

Link to comment
Share on other sites

No proszę jak się pięknie wkomponowała w stado - już razem czeka na to co spadnie ze stołu :multi:.


Jejku jak ja ię bardzo cieszę, ze ona już u Kasi!!!!!!:cunao:

A miał być milion zdjęć :razz:. Nie odpuścimy - domowe poprosimy!!!!! Oczywiście jak tylko Tinka się troszkę odstresuje :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, :iloveyou:.
Tinka jest w szoku, ale będzie dziś spała na swoim ciepłym posłanku.
Nie wiem, co napisac...
Jestem teraz bardzo szczęśliwa. Piękne są takie chwile. :loveu:
Tinka, jesteś bezpieczna i jesteś nasza.:iloveyou:
Spokojnej nocy dla Was Wszystkich.
Dobra robota. :smile:
Jutro Tinka zaczyna nowe życie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Kasiu, :iloveyou:.
Tinka jest w szoku, ale będzie dziś spała na swoim ciepłym posłanku.
Nie wiem, co napisac...
Jestem teraz bardzo szczęśliwa. Piękne są takie chwile. :loveu:
[B]Tinka, jesteś bezpieczna i jesteś nasza[/B].:iloveyou:
Spokojnej nocy dla Was Wszystkich.
Dobra robota. :smile:
Jutro Tinka zaczyna nowe życie...[/QUOTE]
Święte słowa!!!
Wiecie co mnie najbardziej ujęło jak Kasia opowiadała o przywiezieniu Tiny? To, że mówiła o tym, jak "od ręki" przypięła jej smycz i do obroży [B]przypięła adresatkę ze swoim numerem telefonu[/B]. Nie czekała, że później, że jutro tylko tak od razu. To się nazywa w pełni profesjonalne podejście do sprawy!!!

Tinka jest nasza!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Ale super wiesci <3<3<3 czekam na dalsze czeste relacje o postępach Tinki i fotki! Ma jakiś FB Tinka żeby.mozna bylo po udostępniać? :)[/QUOTE]
Tinka wszystko ma !!! Bo ma super Cioteczki!!! Zapraszamy na Fb [URL]https://www.facebook.com/events/203478436524027/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tinko spokojnej nocy!!!!!!!!:sleep2:

Wysłałam prawie wszystkim konto Tinkowe. Oczywiście Magdzie222 i Livce nie bo one to chyba już znają je na pamięć :evil_lol:. Jak ktoś nie dostał proszę pisać - choć mam nadzieję, ze nikogo nie pominęłam :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Alfa, melduję, że pieniądze na Tinę wpłacone. :smile:
Dziś ramo na poczcie, więc po weekendzie powinny byc na koncie.
Wysłałam 530 zł.
Ta kwota to moje deklaracje stałe od I do VI 2014 czyli 180 zł.
Plus prezent czyli 350 zł.
Tinuś, dla Ciebie na początek dobrego życia. :iloveyou:
Alfa, dziękuję za Tinę. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Tinko spokojnej nocy!!!!!!!!:sleep2:

Wysłałam prawie wszystkim konto Tinkowe. Oczywiście Magdzie222 i Livce nie bo one to chyba już znają je na pamięć :evil_lol:. Jak ktoś nie dostał proszę pisać - choć mam nadzieję, ze nikogo nie pominęłam :lol:.[/QUOTE]

Ja nie dostałam:shake:
Przyślij, po nazwie banku się zorientuję, czy zjadają pieniądze czy nie, bo już trochę doświadczenia mam ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']
Jak minął dzień, Tinko?[/QUOTE]

Myślę, że nie najgorzej :-)
Tinka generalnie nadal bardzo nieufna/strachliwa. Rano protestowała na spacerze więc musiałam jej mocniej ścisnąć obroże. Na ogrodzie buszuje i zgubiła identyfikator - musiał się zahaczyć gdzieś o gałąź i zostało tylko kółeczko. Na razie na wszelki wypadek ma pożyczony od Czarki aż przyjdzie zamówiony.
Wczoraj wieczorem zsikała/zkupkała się w domu. Dzisiaj była tylko kupa. Na spacerach tylko wącha - ale widziałam, że sika normalnie na ogrodzie.
Dzisiaj była bardzo głodna i zjadła 2 miski ryżu z mięsem.
Cykłam jej dwa zdjęcia- od razu uciekła. Ale jak się nią nie interesuje np. ściągam pranie z suszarki to podchodzi i mnie obwąchuje oczywiście dopóki się nie odwrócę.
Myślę, że trzeba jej dać troszkę czasu chociaż najchętniej wsadziłabym ją pod prysznic a później porządnie wyczesała bo wszędzie wystaję z niej rudy podszerstek.
Aha i powiem Wam, że chyba spodobało jej się w ciepłym domku bo wpada w tempie ekspresowym z ogrodu jak otwieram drzwi - nie trzeba za nią wołać :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Ja nie dostałam:shake:
Przyślij, po nazwie banku się zorientuję, czy zjadają pieniądze czy nie, bo już trochę doświadczenia mam ;-)[/QUOTE]
Ok, wysyłam - to Pekao S.A ;) ewent. jak oni zjadają to mam drugie w Credit Agricole / czy jak to się pisze :oops:/.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, czyli normalka, prawda? ;)
Ile już to razy przerabiałaś? Pierwszy dzień w domu po wyjściu ze schroniska....
Ja zawsze miałam i mam jedną sunię ze schroniska, ale za każdym razem ten pierwsze dni tak właśnie wyglądały...
I te kupy i te siku...;)
I noszenie po schodach na czwarte piętro.
A nasza Tina siedziała w schronie 10 lat, a od razu Domek załapuje.
Niesamowite i cudowne.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jakie fajne wiadomości! Za parę dni to będzie całkowicie normalna sunia, jakby całe życie mieszkała w domu a nie w boksie schroniskowym. Szczególnie, że jej się taki superowy dom trafił!

Na razie to zmiana jej się pewnie najlepiej kojarzy z ciepłem, dlatego tak chętnie biegnie do domu :lol:. I fajnie, ze załapała, że siusiu się robi na zewnątrz, teraz łatwiej pójdzie z koo...
A z kąpielą ja wiem czy czekać? Może od razu załatwić jej wszelkie "niefajne" rzeczy żeby później już było tylko miło? Sama nie wiem :shake:.

Tinka - daj sobie cyknąć foty!!!!!!!! Ciotki czekają!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...