Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

Monia, my dzisiaj tez jedziemy skladac papiery o becikowe, zaraz biore sie za pisanie oświadczenia i wypelnianie wniosku...
Narzeczony jest mlodszy o jeden dzien.
tam w paxhwinie/na jajniku boli najbardziej jak zostawiam kolabo do klatki piersiowej i po noszoneniu Hanuszcza. Zobaczymy w pon.


MAdziu jakoś to przejdzie mam nadzieje :)


jeszcze Rico w nocy wstawal i piszczal i nie wiedzial gdzie ma spac. Cholerny pies musi mieć pierdzielony kocyk i byc nakryty jakby na Syberii mieszkal i na dworze spal. Terrorysta...

Link to comment
Share on other sites

Jak pracujesz w tym samym miejscu co w 2012 roku to masz mniej papierologii. Ja musiałam mieć papierek z ZUSu, USu, od lekarza, świadectwo pracy, akt urodzenia, dowód, i te do becikowego wnioski. I jeszcze im za mało :roll:. Chyba powinnam więcej zarabiać żeby się odczepili :shake:

Może to tylko jakieś nadwyrężenie.
Rico książę musi mieć wygodę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Byly tylko slalomy, tyczki i obręcze. Wlasnie tez chcialam tunel... Mogę jeszcze w innej biedrze w poniedzialek zobaczyć. Wziąć od razu jak będą? Gorzej jak będzie jeden :p

becikowe.. Masakra. Babka nawet 30lat nie miala a do ksera wstawala jak za kare, snula sie i ruchy miala jakby 13h w kamieniołomach pracowala. Skadamy w gminie lubego, bo pojechalismy tam gdzie ja zameldowana
jednego pitu zabraklo mi. Narzekala ze Luby ma oswiadczenie zamiast zaświadczenia ze nie otrzymal becikowego u siebie w gminie mimo ze wg jakiejs tam ustawy mozna napisać to samemu, oświadczyć o czymś, bedac świadomym ze falszywe info grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. A ja pokazal umowy z obecnej pracy to nie wi czemu ale zasmiala sie jak przedstawilam jej dwie umowy-okres próbny i po nim dostalamna czas określony. Powalona babka mi sie trafila, mlodziutka. Aleśmy ja wyzywali jak wracaliśmy... Sama mi moowila co potrzebujemy a nagle zupelnie inne papiery chciala.
tu w gminie jest sympatyczna babeczka, zlozymy tutaj bo tam to soe wracac nie chce
znowu na telefonie-pewnie iterowki są które musicie wybaczyć :) moze cos popoprawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Jak będą to bierz 2, ale wątpię bo szybko schodzą ;)

Ogólnie można oświadczenia, ale później muszą sprawdzać czy się zgadza i z lenistwa żądają zaświadczeń. Mi też babka wypisała za pierwszym razem co mam przywieźć, a teraz jak jej to przywiozłam okazało się że jeszcze czegoś nie ma i muszę dowieźć. Najlepsze jest to że zawiozłam kwitek z ZUSu o dochodzie, a teraz zażyczyła sobie pit 11. Po co jeden kwitek potwierdzający jak można poganiać matkę z dzieckiem żeby przywiozła jeszcze jeden na ten sam temat. Umowę o pracę też chcieli, nie wiem po co im to bo przecież pod uwagę biorą 2012 a nie 2013, ale pojadę jutro i im dowiozę. Akurat jutro dzień wewnętrzny mają :diabloti:

Literówki są czasem zabawne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wysłałam kuzynkę do dwóch biedronek, ma zobaczyć tunele :) Agutka slalom moge Ci kupic u siebie i wysłać, wczoraj widzialam jeszcze dwa, moge zadzwonic do mamy to po poludniu zajdzie.

Ja sama w szoku byłam, a akurat mama dała swoją kartę i mówi " idźcie sobie zakupy zrobić" :evil_lol:. Ja patrzyłam na zestaw małego kucharza a TŻ do mnie " o, zestaw do agility za dyche", aż mi się oczka zaświeciły bo wcześniej jednak kasy nie mialam, a tu mamy karta w portfelu a nie wpomniała nić o limicie i ze psu nie moge nic kupic :D Wróciłam do domu, wziełam psa i mówie do mamy " Spojrz na niego, kochasz gooooo? zobacz jakie on ma piekne oczka!" :D
Nie miała nic przeciwko na szczęscie, teraz na tunel juz poluje to sama mu kupie, żeby sobie nie myślał, że to babcia go kocha a nie ja :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']mi zależy na tunelu także jak coś to bym prosiła o pamięć:loveu:[/QUOTE]
Wszyscy chcą tunel :D Jak będą trzy to powiem kuzynce zeby kupiła :p Ma zajść do dwóch biedronek- w tym jedną jest taka co to do niej zwożą to co się nie sprzedaje w innych. Właśnie poszła, wiec trzymajcie kciuki ;p Wysłałąm jej nawet zdjęcie jak to wygląda. Ewentualnie w poniedziałek bede w dwócj innych i jeszcze raz w tej co bylam wczoraj- może sie nie dokopałam, bo w sumie nie wiedzialam, że tunel wyglada inaczej niż taki fureał jak kolo i poprzeczka. Teraz załuje ze i slalomu nie wzięłam, cholera!

Link to comment
Share on other sites

Wstałam więc mogę trzymać kciuki :p. Od dawna na tunel poluję, ale zwykle są w takich cenach że wiecznie coś ważniejszego jest do kupienia. Hexa z agi najbardziej lubiła tunele, Shina w sumie też bo na hopki była jeszcze za mała :lol:. Slalomu nie lubimy ;)

Link to comment
Share on other sites

No 10zł to mało, uwielbiam te przecany w biedrze. Torbe taką na akcesoria dla dziecięcia za 7zł kupiłam a mopa roatcyjnego za 34zł z 80złchyba przeceniony :) I bardzo sobie chwale.
No i wczoraj jeszcze pojemniki na bielizne do lazienki z curvera za 15zł kupilam. Mamy bardzo malutką lazienkę i pojemniki trudno bylo nam znaleźć, te wchodzą idealnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']Pamietaj o mnie!!!:D[/QUOTE]
Oczywiście :)
Ciekawe czy jakieś słoiki będą, bo babcia postanowiła przyjechać i u nas ogórki robić, więc poszukam akurat w biedrze tak przypadkiem :evil_lol:. Nie przyznam się że po psie rzeczy się wybieram bo już od wielu lat każą mi się leczyć :lol:
Mebli ogrodowych nie przytargam nawet jak będą bo będę miała krzesełko dla małej w samochodzie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Oczywiście :)
Ciekawe czy jakieś słoiki będą, bo babcia postanowiła przyjechać i u nas ogórki robić, więc poszukam akurat w biedrze tak przypadkiem :evil_lol:. Nie przyznam się że po psie rzeczy się wybieram bo już od wielu lat każą mi się leczyć :lol:
Mebli ogrodowych nie przytargam nawet jak będą bo będę miała krzesełko dla małej w samochodzie :eviltong:[/QUOTE]
Te meble ważą jakieś 40kg a i do osobówki ciężko włożyć by było :D

Link to comment
Share on other sites

Mówią, że biedra jest dla biedaków i jest beznadziejna, a ja tam nie narzekam. Mam znajomą co się wstydzi do biedry chodzić, jest z bogatej rodziny, ale lubi z biedronki te deserki włoski- kulki ptysiowe z kreme w sosie czekoladowym, profi coś tam. I wysyła tam kolezanki po nie, bo ona się wstydzi i juz :roll:

Monia i co i co i co???? W JG nie było, zostaje mi jeszcze Karpacz do obskoczenia i koło mojej pracy- a tam prawie wieś, tam ludzie mają psy tylko na ogródku przy chałupie, wiec może tam coś znajde...

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam w ogóle, zdjecia mam :D
Wczoraj po 17 jakoś wyszliśmy na ogródek, czekaliśmy aż żar z nieba przestanie się lać no i odrobina cienia będzie, żeby bujak Hanki tam usadowić. Ona tam sobie gadała z grzechotką, Luby siedział obok a ja stawiałam poprzeczkę i koło do skakania :) Oczywiście moja sąsidka, ta co z psem ciagle chce sie bawic, stala i sie gapiła i komentowała :roll:

Od razu uprzedzam, że moja figura jeszcze się po ciąży nie ogarnęła ;p

[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/158/729241_WP_20140808_008.jpg[/img]
[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/158/729242_WP_20140808_011.jpg[/img]
[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/158/729243_WP_20140808_012.jpg[/img]
[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/158/729240_WP_20140808_006.jpg[/img] E tam, bokiem przejde.
[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/158/729238_WP_20140808_001.jpg[/img] I odpoczynek. Na zdjęciu sąsiadka, wygląda jak duch :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...