Jump to content
Dogomania

Benek - już mu nic nie przeszkadza - nie zdążyliśmy!!! Za TM


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wieści są. Dr Garncarz będzie chyba dopiero po połowie listopada, stąd nie czekamy i jedziemy z benkiem i Puma do dr Juszczaka.
Do tego jest rodzinka zainteresowana Beniem. Na razie to wstępna faza, wymiana emaili, ankiety przedadopcyjnej. Myślę, że jeśli Paweł tak postanowi, może odbędzie sie wizyta i rozmowa wstępna. W końcu Benek to pies szczególny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Wieści są. Dr Garncarz będzie chyba dopiero po połowie listopada, stąd nie czekamy i jedziemy z benkiem i Puma do dr Juszczaka.
Do tego jest rodzinka zainteresowana Beniem. Na razie to wstępna faza, wymiana emaili, ankiety przedadopcyjnej. Myślę, że jeśli Paweł tak postanowi, może odbędzie sie wizyta i rozmowa wstępna. W końcu Benek to pies szczególny.[/quote]


No, to trzymamy kciuki i ślemy Benkowi same dobre myśli :-).

Link to comment
Share on other sites

Beniu nie żyje - przepraszam, nie mam siły pisać i mówić. Nic. Nie zdążyłyśmy.
Przepraszam Benku! Chciałąm abyś miał dom, i miałeś w zasięgu łapy. Nie poczekałeś.
Przepraszam!!!

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9476/dlonieum0.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']Bardzo mi przykro :( Biedny Benio ['] ['] ['] :-( Nie mogę w to uwierzyć.. Biegaj piesku szczęśliwy za TM .. Trzymaj się Gosiu .[/quote]:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:tak mu kibicowałam trzymałam kciuki napisz nam co sie dokładnie stało


niekoniecznie dzisiaj jutro pojutrze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...