Jump to content
Dogomania

Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!


beataczl

Recommended Posts

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Doda_']nadal potrzebny transport ? nie da rady ją przywiezc np do Lodzi ? ja dalej zawioze do BB . Jutro bede k. Lodzi . . . koszt bylb podzielony z Oskarkiem . .[/QUOTE]
Dziękujemy Doda za propozycję transportu :smile: Jednak,dopóki nie będzie potwierdzenia,że malutka idzie do adopcji,to z transportem stoimy w miejscu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Pewnie do poniedziałku i tak się nie dowiemy?.......[/QUOTE]

na to wyglada...

podam Dorothy komorkowy nr p. Basi moze zadzwonic jesli nie odbierze to oddzwoni -tak mowila ;)

wczoraj pracownica pytala mnie skad znam Dorothy i jak bedzie z transportem..

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']Jest oficjalna zgoda :-)
Mają mi przesłać dokumenty adopcyjne, a transportu szukamy powoli...[/QUOTE]
Dorothy,ale wspaniała wiadomość!:multi:To małe szkrabstwo,po prostu nie daje mi spać po nocach...Naprawdę bardzo się cieszę!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']nie sadze zeby bylo sie czym martwic :-) Po rozmowie z B mam wrazenie ze tam sa jjednak bardzo dobre warunki jak na schronisko, jak pomysle skad bralam Morgane i jjak wygladala, o stanie zdrowia nie wspomniawszy, to tam w Chojnicach jest po prostu raj..[/QUOTE]
To tylko cieszyć się z tego,że to godziwe przytulisko!Ale nie zmienia to faktu,że choć dobre warunki,to zawsze pozostanie przytuliskiem i niestety,ale nie zastąpi zwierzaczkom prawdziwego i kochającego domku!
A jak sprawy organizacyjne?Czy odebraniem z przytuliska Pudliszki zajmie się Beatka?Czy np.osobie,która ewentualnie miała by małą gdzieś dowieźć ją wydadzą?Podajcie jakieś konkrety i ustalenia z kier....

Link to comment
Share on other sites

dopiero jak dostane umowe, przeczytam i podpisze bedziemy ustalac reszte. Czyli kto kiedy i co. Pani Kierownik wie ze jestem z daleka i ze psiak pojedzie z kim innym, dlatego wysyla mi umowe i nie oczekujje stawiennictwa osobistego. A jak to bedzie technicznie i kto to zalatwi - zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']dopiero jak dostane umowe, przeczytam i podpisze bedziemy ustalac reszte. Czyli kto kiedy i co. Pani Kierownik wie ze jestem z daleka i ze psiak pojedzie z kim innym, dlatego wysyla mi umowe i nie oczekujje stawiennictwa osobistego. A jak to bedzie technicznie i kto to zalatwi - zobaczymy.[/QUOTE]
Ok. Dorotko,to czekamy na Twoje dalsze relacje...Jak będą wszelkie formalności papierkowe dopięte "na ostatni guzik" to będziemy szukać transportu :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...