Jump to content
Dogomania

Co jaki czas dajecie jogurt(kefir)


Dada

Recommended Posts

[quote name='Poziomka234']Ja swojej suni daje jogurcik codziennie!!!:)[/quote]
Kurczę - żeby o mnie tak ktoś zadbał:eviltong:
Czasem myślę, że chciałabym być psem niejednej z Was:lol: - micha, spacerek, spanko i pieszczotki , a ja tu w pracy marnieję

Link to comment
Share on other sites

pytanie było apropos tego, czy podawanie codziennie może zaszkodzić, wywołać biegunki np..
Zdecydownie jednak to co daję to nie jedna łyżka, wlewam na oko, i są to 2foksi, grzywkowi trochę mniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']pytanie było apropos tego, czy podawanie codziennie może zaszkodzić, wywołać biegunki np..
[/quote] To jest sprawa osobnicza - jeśli nie mają biegunek to jest OK.Kefir i jogurt uzupełnia florę bakteryjną jelit więc regularne podawanie jest bardzo zdrowe.Niektóre pieski reagują na większą ilość tych pyszności wzmożoną perystaltyką. Trzeba po prostu dobrać właściwą ilość dla psa

Link to comment
Share on other sites

Astro obecnie zjada kubeczek dziennie(jogutru) ze wzgledu na brany antybiotyk i też po trochu na to ze mieszam mu to z poława dawki suchej karmy bo inaczej to by mi nie zjadł tak dużo jak trzeba :) Wcześniej dawaliśmy kefirek co drugi/trzeci dzień. Reakcji jakiejś negatywnej nigdy nie było- zero biegunek, wymiotów, alergii.

Link to comment
Share on other sites

można podawać biały ser,tylko ostrożnie dawkować.należy powolutku stopniowo coraz większe porcje ale zacząć koniecznie od mikroskopijnych;)może się tozle skończyć dla koopy:]nasz weterynarz powiedział,że biały ser jest tak "obrabiany",w ten sposób przetwarzany,ze nie ma w nim już za bardzo nieodpowiednich,niestrawnych dla psa składników.

Link to comment
Share on other sites

dokladnie :)
Yoghi jak mnie widzi z jogurtem z rece to od razu przybiega i czeka az mu troche odleje do miski albo chociaz dam wylizac kubeczek

..i wlasnie z tego powodu niektorzy ochrzcili go zamiast Jogi to jogurt :)

my jeszcze dajemy serek topiony do konga zeby zalepic ta dziure :) ale to sporadycznie a na super nagrody kawaleczki mikroskopijne serka zoltego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...