Jump to content
Dogomania

Co jaki czas dajecie jogurt(kefir)


Dada

Recommended Posts

z mlecznych przetworów mój Qndzio ubóstwia najzwyklejszy żółty ser:loveu:dla niego jest to najlepsiejsza nagroda za komende:D
nak był malutki,taki tyci tyci;)i zimą się szkoliliśmy na dworze,kostki sera wysypały mi się w bardzo głębokim śniegu....Fado to w niczym nie przeszkadzało:loveu:rzucił się w zaspę trzy razy taką wysoką jak on i dzielnie ją penetrował w poszukiwaniu zgubionych kostek smaku;);););):cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']biały ser jest czasem wręcz wskazany dla psów jednakowoż musimy uważać z dawkowaniem bo jak zjedliśmy od razu sporą porcję,to fiuuuu!!!!!sraliśmy dalej niż oko sokole sięgnęło;)[/quote]


Dokladnie mam tak samo, dlatego juz w ogole nie daje bialego sera ani nawet jogurtu bo biegunka meczy je wtedy straszna :-(

Link to comment
Share on other sites

ja daję mojej Sarze troche białego sera raz w tygodniu. A teraz to chyba spróbuje jogurt albo kefir dać, ciekawe czy będzie jej smakować. Chociaż ona wszystko lubi, więc pewnie tak:)

a to nie będzie już za dużo nabiału- raz w tygodniu biały ser + raz w tygodniu jogurt lub kefir?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Chyba raczej nie powinno się dawać owocowych. Są dosmaczane cukrem/slodzikami. Nawet jeśli nie ma go wymienionego w składzie, to tak naprawdę nie wiadomo, co dokładnie kryje się pod pojęciem "wsad owocowy". Różnicę w smaku można poczuć miksując rozmrożone truskawki/poziomki/maliny z jogurtem naturalnym - nigdy nie wyjdzie tak słodki jak te sklepowe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...