Jump to content
Dogomania

Cindy suczka ON znaleziona przy trasie w Kromołowie- za TM;-(


madziakato

Recommended Posts

Ogłaszamy.
Moja przyjaciółka to tymczas - ledwo wiąże koniec z końcem. Na początku była przerażona - nie ma samochodu, mieszka na z***piu a taki pies swoje zje. Dopiero jak ją zapewniłam, że madziakato karmę ogarnie to odetchnęła. Miała wizję targania autobusem ryżu, mięcha, makaronu itp i wymiękła. Nie jestem przekonana, że zdecydowałaby się dobrowolnie na psa wielkości cielaka :-D

Link to comment
Share on other sites

Może Jej się spodoba taki stróż :).

To trzymajcie kciuki, żeby ktoś sensowny zadzwonił, najlepiej poprzedni właściciel, który przypadkowo zajrzał na stronę i odnalazł swoją sunię, którą szuka i za którą bardzo tęskni...A co tam :), święta blisko, czas marzeń i bajek, również o szczęśliwych zwierzakach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Dziewczyny, ja nie wiem jak to się dzieje, ale się dzieje!!! Jest chętny dom dla Cindy i to z dogo:-) Jutro będę znać więcej szczegółów to zapodam:-) Chyba oszaleję:-)!!!!!ze szczęścia[/QUOTE]

Łał, łał, łał! Wspaniała świąteczna wiadomość! Trzymam kciuki aby wypaliło!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Dziewczyny, ja nie wiem jak to się dzieje, ale się dzieje!!! Jest chętny dom dla Cindy i to z dogo:-) Jutro będę znać więcej szczegółów to zapodam:-) Chyba oszaleję:-)!!!!!ze szczęścia[/QUOTE]

Madzia, Ty naprawdę przynosisz psiakom szczęście, trzymam kciuki za dom dla Cindy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki proszę, looknijcie tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246237-PRZYTULISKO-G-skrajne-zaniedbanie-i-potworna-potrzeba-MIŁOŚCI!-wlkp/page38[/URL]
Potrzebna mądra rada, doświadczony głos, przytulisko w opłakanym stanie, nie wiemy jak się dobrać do ludzi tam pracujących, żeby o psiaki dbali!!! A psiaków około 20, kupy w budach, zero wody w miskach, budy pożal się Boże...

Link to comment
Share on other sites

Szalenie nam przykro, juz cała rodzina nastawilismy sie, ze Cindy do nas dołączy... Nawet wybraliśmy juz jej nowe imię (nowe życie, nowe imie). Mam nadzieje, ze bidulka niedługo znajdzie kochająca rodzine. My jednak nie możemy przeskoczyć tego, ze sunia umie otwierać drzwi i klamki nie stanowią dla niej problemu. Zwłaszcza, ze w domu mamy na stałe dwa inne psy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...