Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

1 minutę temu, Maciek777 napisał:

Nie pisz tego bo będę musiał odpisać "ja Ciebie bardziej" :P  :) 

Nie chcę być źle zrozumiany. Ja nie zastanawiam się czy je wszystkie wziąć;) Też nie którą wziąć, ale czy w ogóle:/ Chce się pomóc, ale to obowiązki jak z własnym psem, a nawet większe. Chociaż chyba najtrudniejszy jest przeskok z jednego na dwa psy bo kolejne to już nie robią większej różnicy;)

no dobra, nie musisz tak odpisywać ;)

wiem, że wszystkich się wziąć nie da, nawet jedna to wyzwanie, ale już sam fakt, że się zastanawiasz sprawia, że... :) dobra, nie napiszę :)

i masz rację - z drugim psem to przeskok, potem już "z górki" :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, mari23 napisał:

no dobra, nie musisz tak odpisywać ;)

wiem, że wszystkich się wziąć nie da, nawet jedna to wyzwanie, ale już sam fakt, że się zastanawiasz sprawia, że... :) dobra, nie napiszę :)

i masz rację - z drugim psem to przeskok, potem już "z górki" :)

Musiałbym bo jestem Twoim fanem od lat:) 

Potrzebuję kilku dni... 

Czasem z górki robi się 10 i więcej:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Olena84 napisał:

A co tu takie słodkie posty;)

23 godziny temu, kinga_kinga7 napisał:

prawda... :)

Nie zauważyłem:P

 

14 godzin temu, mari23 napisał:

a nawet 17 :) ;) jak u mnie pewnego lata, szczeniąt nie licząc :)

Nieźle:) U mnie 5 przez parę miesięcy. Nie licząc szczeniaków.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2020 o 09:31, Olena84 napisał:

Ja jeszcze chciałam powiedzieć na co zostały wydane pieniądze po Pandorce:(

Otrzymałam 625zł:

- 100zł - Blekuś

- 60zł - Jogi

- 150zł - psiak Dora1020 - sytuacja wyjątkowa, bo to badanie na cito jej psiaka

- 337,40zł - wysyłka 2 paczek do Państwa z Mętkowa

Wow, jakie rozliczenie. Zwłaszcza, że chyba nie musiałaś...

 

Co do tej mojej decyzji to się wahałem między kilkoma opcjami, ale teraz już wiem na pewno, że nie zdecyduję się na żadną tymczasowiczkę bo zwyczajnie się do tego nie nadaję. Przede wszystkim dlatego, że już bym takiego psa nie oddał:P To by było nie w porządku z mojej strony gdybym zdecydował się na psicę z marnymi szansami na adopcję po to by nikt się po nią nigdy nie zgłosił, a Wy byście mi ją utrzymywali. Tym bardziej, jeśli brać ją z Białej Podlaskiej to sam transport by wyszedł ok 600 zł, jeśli nie więcej. Dlatego zwyczajnie sobie adoptuję jakąś Panią Psicę:)

Jako, że dostałem możliwość dysponowania spadkiem po Pandzie i Klusce, pieniądze (i inne rzeczy) trafią oczywiście na konta dogowych potrzebujących, z czego się tu rozliczę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2020 o 13:54, kinga_kinga7 napisał:

Post edytowałąm bo ... ehh chciałam zapytać jak Panda, co u niej?  Na pewno wszystko dobrze , już nic nie boli, Panda nie cierli i to JEST najważniejsze !

to prawda - Pandusia już zdrowa i radosna....to tylko nam smutno i tęskno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2020 o 21:33, mari23 napisał:

to prawda - Pandusia już zdrowa i radosna....to tylko nam smutno i tęskno...

Lepiej bym tego nie ujął...

 

Co do spadku po Pandzie to przepraszam, że tyle to trwa:/ Jestem ostatnio bez czasu. Chciałem sam zdecydować na jakie zwierzaki z dogo przeznaczyć te pieniądze, ale chyba najlepiej będzie jeśli każda z deklarowiczek z 2019 r. poda wątek, na którego przeleję część pieniędzy. Czyli, na podstawie rozliczenia pani Danki, są to:

- bakusiowa

- Olena84

- mama Oleny84

- asiuniab

- paula_t

- pucka69

Już piszę do Was PW bo możecie prędko tu nie zajrzeć. 

Dokumentacje medyczne zniszczę, jak to robię po moich zmarłych zwierzakach. Chyba, że macie coś przeciwko. Żadna z tego pamiątka - choroby i jeżdżenie po wetach:(

Smycze i obroże. To to już są pamiątki. Nie macie nic przeciwko jak kupię obroże za 30 zł? Smycze, jako, że chyba nigdy u mnie nie używane oddałbym do schroniska lub fundacji.

Co do leków to jestem w trakcie szukania jakiegoś nieszczęśnika, któremu się przydadzą. Po kolei pytam na PW, nie chcę pytać wszystkich na raz by później nie musieć odmawiać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Maciek, ja też zostawiam Twojej decyzji dyspozycję dotyczącą spadku po Pandusi;

słabo ze mną na dogomanii, więc trudno mi wskazać wątek, bo niestety mój problem z nieutrzymywaniem się hasła i każdorazowym restartem hasła, aby móc napisać jeden post trochę mnie przerasta .... :(

Maciek777 jesteś bardziej w temacie, więc kochany decyduj :)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, pucka69 napisał:

Jak dla mnie, "moje" pieniądze możesz przeznaczyć na dowolnie wybrane przez Ciebie zwierzę w potrzebie. 

Dziękuję za możliwość wyboru:) Właśnie przeglądałem wątki i mam pewne swoje typy. Do jutra się zdecyduję.

5 godzin temu, asiuniab napisał:

Maciek, ja też zostawiam Twojej decyzji dyspozycję dotyczącą spadku po Pandusi;

słabo ze mną na dogomanii, więc trudno mi wskazać wątek, bo niestety mój problem z nieutrzymywaniem się hasła i każdorazowym restartem hasła, aby móc napisać jeden post trochę mnie przerasta .... :(

Maciek777 jesteś bardziej w temacie, więc kochany decyduj :)

Tobie też dziękuję:) Jutro na wybranym wątku zapytam o konto, a potwierdzę tutaj jak tam potwierdzą wpłatę.

Widzę, że masz jedno z tych kont, które źle zniosło "udoskonalenia" dogowe:/ Dziwne, że już tyle lat minęło i na szczęście admini nie ruszają już systemu. A z drugiej strony czasem się zastanawiam kiedy przyjdzie ten dzień, w którym dogo zostanie bezpowrotnie wyłączone, oczywiście bez zapowiedzi:/ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2020 o 11:07, bakusiowa napisał:

Tak jak napisałam w odpowiedzi na wiadomość kwotę która na mnie przypadła wyślij na zwierzęta z wątku szczebrzeszyńskiego. Skarbnikiem jest Dora1020.

https://www.dogomania.com/forum/topic/78989-bezdomne-szczebrzeszyniaki-prosza-o-pomoc/

 

 

Bardzo dziękuję

nie ma dnia,żeby jakis zwierzak nie był w potrzebie:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2020 o 23:00, Maciek777 napisał:

Co do spadku po Pandzie to przepraszam, że tyle to trwa:/ Jestem ostatnio bez czasu. Chciałem sam zdecydować na jakie zwierzaki z dogo przeznaczyć te pieniądze, ale chyba najlepiej będzie jeśli każda z deklarowiczek z 2019 r. poda wątek, na którego przeleję część pieniędzy. Czyli, na podstawie rozliczenia pani Danki, są to:

- Olena84

- mama Oleny84

-

Nie wiem do końca jaka jest dokładna kwota ale proszę o przelanie 75% na Blekusia  i 25% na Radysiaka

Link to comment
Share on other sites

Witam bardzo smutno.

Jak co roku wpadam na wątek Pandorki żeby przekazać kwotę z nadpłat z mojego bazarku i taka przykra wiadomość.
Tym razem Mikołaj bardzo się spóźnił, Pandorka już nie potrzebuje prezentu ode mnie.
Bardzo mi przykro, zawsze o niej pamiętałam.

Żegnaj Pandorko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2020 o 11:07, bakusiowa napisał:

Tak jak napisałam w odpowiedzi na wiadomość kwotę która na mnie przypadła wyślij na zwierzęta z wątku szczebrzeszyńskiego. Skarbnikiem jest Dora1020.

https://www.dogomania.com/forum/topic/78989-bezdomne-szczebrzeszyniaki-prosza-o-pomoc/

Pieniądze już do nich dotarły, a poniżej potwierdzenie wpłaty 200 zł na tamtym wątku:)

10 godzin temu, ala123 napisał:

Dziękuję bardzo w imieniu Szczebrzeszyniaków :)  200zł wpłynęło na moje konto, z czego 86zł wpłacę w Vita Wet za badania puchatego kotka z białaczką, a reszta pozostanie do dyspozycji Dory1020. Ona zadecyduje, gdzie mam je przekazać.

 

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Nie wiem do końca jaka jest dokładna kwota ale proszę o przelanie 75% na Blekusia  i 25% na Radysiaka

Już wysłałem zapytania o nr-y kont i teraz tylko pozostaje czekać...

1 godzinę temu, bianka0 napisał:

Witam bardzo smutno.

Jak co roku wpadam na wątek Pandorki żeby przekazać kwotę z nadpłat z mojego bazarku i taka przykra wiadomość.
Tym razem Mikołaj bardzo się spóźnił, Pandorka już nie potrzebuje prezentu ode mnie.
Bardzo mi przykro, zawsze o niej pamiętałam.

Żegnaj Pandorko.

Witamy,

Znowu smutno się zrobiło... Co roku o niej pamiętałaś... Teraz to Panda jest Mikołajem i rozdaje prezenty potrzebującym z Dogo...

 

Jako, że mamy już potwierdzenie jednej wpłaty to możemy ją odkreślić:

Rozliczenie:

Stan z 16 grudnia: +1190 zł

06 lutego: -200 zł - przelew na konto Szczebrzeszyniaków >KLIK<

Stan na chwilę obecną: +990 zł

Link to comment
Share on other sites

Teraz dopiero zauważyłem, że paula_t ostatnio na dogo weszła 4 lata temu i odeszła z tego portalu:

Dnia 16.01.2016 o 19:56, paula_t napisał:

Z uwagi na panujące od dłuższego  czasu na dogomanii atmosferę oraz język (...)  postanowiłam odejść z dogomanii. (...)

Czyli celu, na który mam przelać "jej" część pieniędzy nam tu nie poda... Ma ktoś z nią jakiś kontakt? Bo jak nie to się wybierze za nią...

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, bianka0 napisał:

Witam bardzo smutno.

Jak co roku wpadam na wątek Pandorki żeby przekazać kwotę z nadpłat z mojego bazarku i taka przykra wiadomość.
Tym razem Mikołaj bardzo się spóźnił, Pandorka już nie potrzebuje prezentu ode mnie.
Bardzo mi przykro, zawsze o niej pamiętałam.

Żegnaj Pandorko.

ale , miło jest, że myślisz o Niej i niech tak zostanie:(:( Może znajdziesz kogoś potrzebującego! Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Maciek777 napisał:

Teraz dopiero zauważyłem, że paula_t ostatnio na dogo weszła 4 lata temu i odeszła z tego portalu:

Czyli celu, na który mam przelać "jej" część pieniędzy nam tu nie poda... Ma ktoś z nią jakiś kontakt? Bo jak nie to się wybierze za nią...

Zdecyduj sam, tyle tych psiaków, że każda decyzja będzie dobra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...