Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie ciepłe słowa pod moim adresem. Nie czuję się bym na nie wszystkie zasłużył. Również ja chciałem Wam podziękować za zaufanie i możliwość poznania Pandki i Kluski. Super psice, ale Wy to już wiecie. I to Wy je wyciągnęłyście ze schronu.

Nowy tytuł wątku jest...poruszający...

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, danka488 napisał:

rzeczywiście! ja też chylę czoło przed Maćkiem. Dziękuję za opiekę nad Klusią i Pandusią :):) Muszę powiedzieć, że reakcje Maćka były natychmiastowe i oczywiście trafne !!!! Wspaniały człowiek! dobrze, że dziewczynki poznały go! i były pod Jego opieką. Jak On sobie radzi:( przecież Jemu jest bardzo przykro:( na pewno nie raz zobaczy Pandusię :(:( Trzymaj się Maćku! Ty ten brak odczujesz najbardziej:( a wiem, że Jesteś bardzo wrażliwym facetem :(

Żegnaj Pandusiu [*]

Maćku - ogromny podziw, szacunek,...  tu słów brakuje...a  ja właśnie stoję na progu takiej decyzji :( :(

Jesteś wspaniałym człowiekiem ! Niech świadomość, że Pandusia już nie cierpi będzie dla Ciebie pociechą w smutku...bo pustki nic nie zapełni :( masz rację - Pandusia żyje nie tylko w naszej pamięci.

trudno pisać, gdy łzy zasłaniają klawiaturę

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, mari23 napisał:

Żegnaj Pandusiu [*]

Maćku - ogromny podziw, szacunek,...  tu słów brakuje...a  ja właśnie stoję na progu takiej decyzji :( :(

Jesteś wspaniałym człowiekiem ! Niech świadomość, że Pandusia już nie cierpi będzie dla Ciebie pociechą w smutku...bo pustki nic nie zapełni :( masz rację - Pandusia żyje nie tylko w naszej pamięci.

trudno pisać, gdy łzy zasłaniają klawiaturę

Dziękuję bardzo. 

Też musisz zdecydować? Ty masz o wiele większe doświadczenie w podejmowaniu tych trudnych decyzji niż ja. Z resztą nie mam pojęcia jak Ty znosisz te częste rozstania gdy masz tyle zwierzaków pod opieką... 

Właśnie tym pocieszam się najbardziej, chociaż wiadomo, że jak nagle przyjdzie taka chwila to to już nie działa.

Trzymaj się...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Spis rzeczy, które u mnie zostały po Pandzie i Klusce:

1. Karma. Markus Muhle - 7,9 kg.

 

2. Przysmaki:

- 2 kurze łapki,

- Wiejska Zagroda kurze wątróbki (kilka kawałeczków)

- Bosch Goodies Light 450 g (nieotwarte)

- Maced ścięgna wołowe 100 g (nieotwarte)

 

3. Smycze: 1 parciana i 1 łańcuszkowa.

 

4. Obroże: 4 parciane

 

5. Leki:

- NO-SPA 40 mg - 20 tabletek

- Libeo Vet. 10 mg (Furosemide) - 12 tabletek

- Trocoxil 95 mg - 2/3 tabletki, a dokładniej 2 x 1/3 tabletki. Lek przeciwbólowy o przedłużonym działaniu. To dwie porcje leku dla psa o wadze 11-15 kg lub jedna porcja dla psa o wadze 24-30 kg. Tak pokazuje tabelka na ulotce.

 

6. Pieniądze. W dalszym ciągu aktualne jest rozliczenie z 16 grudnia, czyli na jej koncie, u mnie, pozostało 1190 zł.

 

7. Dokumentacje medyczne Pandy i Kluski.

 

To są, mam nadzieję, wszystkie rzeczy, które były kupione za Wasze pieniądze lub sunie przywędrowały z nimi do mnie. Jeśli o czymś zapomniałem to proszę o przypomnienie. Co mam teraz z tym zrobić?

15665134_IMG_20191231_121003.jpg

Link to comment
Share on other sites

Maciek ładnie to wszystko rozliczyłeś i uporządkowałeś. Myślę, że z kurzych łapek czy wątróbek ucieszą się Twoje psiaki. 

Ja otrzymałam 625zł od Danusia, to są pieniądze moje z mamą i 160zł od asiuniab - 60zł poszło na Jogiego pod moją opieką, 100zł na Blekusia pod moją opieką, 83zł na razie na prezenty dla Państwa co chce im wysłać paczkę, jakieś w sumie 250-300zł chce na nich przeznaczyć, reszta pewnie na transport Jogiego do nowego domu. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2020 o 20:06, Olena84 napisał:

Maciek ładnie to wszystko rozliczyłeś i uporządkowałeś. Myślę, że z kurzych łapek czy wątróbek ucieszą się Twoje psiaki. 

Dzięki, na pewno by się ucieszyły, ale przed chwilą napisałem do p. Danki by podjęła jakieś decyzje co do tego wszystkiego.

Dnia 6.01.2020 o 20:45, Nadziejka napisał:

Macku obie gwiazdeczki już razem

 Mialy najcudowniejsze chwile  lata u  Ciebie
z kazdenkim odejściem naszych ukochanych i nas ubywa
 Cala druzynka Bajkowa  Twoja cudna
          Sciskam serduchem
 

Dziękuję Nadziejko. Niby takie jest życie, ale to zawsze nas zaskoczy...

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Jo37 napisał:

Maćku  - a może miałbyś możliwość zabrania jako DT psiaka z Białej Podlaskiej?

Nie wiem. Nie myślałem o tym. To wszystko jest jeszcze zbyt świeże. Może jest to dobry pomysł, ale musiałbym go przemyśleć. Do tego napięta sytuacja na świecie mnie chwilami martwi, mając tyle zwierzaków pod opieką...

Dopiero co 1 stycznia dostałem nagle znalezionego kota na DT, ale tak się szczęśliwie złożyło, że następnego dnia znalazł dom.

32 minuty temu, danka488 napisał:

słuchajcie, napisałam Maćkowi, że niech zrobi jak uważa. Może jedzonko przeznaczyć dla swoich - współtowarzyszy Klusi i Pandusi :( im też spadek po dziewczynach się należy! 

Ponownie dziękuję za zaufanie.

Dziękuję za pamięć o moich psach:) Przy obecnych cenach przesyłek, nie ma sensu tego jedzenia nigdzie wysyłać. Myślę, że chyba najlepiej będzie jak policzę jedzenie i przysmaki po cenie zakupu i doliczę tę kwotę do obecnej sumy pieniędzy bo w końcu każdy grosz się przyda bezdomniakom, a ja nie mógłbym tego tak po prostu przyjąć w prezencie. Wtedy pomyślę jak to wszystko podzielić.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Maciek777 napisał:

Nie wiem. Nie myślałem o tym. To wszystko jest jeszcze zbyt świeże. Może jest to dobry pomysł, ale musiałbym go przemyśleć. Do tego napięta sytuacja na świecie mnie chwilami martwi, mając tyle zwierzaków pod opieką...

Dopiero co 1 stycznia dostałem nagle znalezionego kota na DT, ale tak się szczęśliwie złożyło, że następnego dnia znalazł dom.

Ponownie dziękuję za zaufanie.

Dziękuję za pamięć o moich psach:) Przy obecnych cenach przesyłek, nie ma sensu tego jedzenia nigdzie wysyłać. Myślę, że chyba najlepiej będzie jak policzę jedzenie i przysmaki po cenie zakupu i doliczę tę kwotę do obecnej sumy pieniędzy bo w końcu każdy grosz się przyda bezdomniakom. Wtedy pomyślę jak to wszystko podzielić.

Maćku!  zostaw jedzenie swoim !! to jest moje zdanie ! i nic nie doliczaj ! uszanuję każdą Twoją decyzję. Przez tyle lat wspólnego obcowania to się należy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2020 o 19:43, kinga_kinga7 napisał:

Kolejny bialski podopieczny na tymczasie? byłoby SUPER, ale to Maciek musi zdecydować...

to bardzo trudna decyzja, nie jest łatwo ją podjąć... chyba że tak, jak u mnie - "życie" samo postawi  w sytuacji, kiedy nie "czy", ale "jak" pomóc kolejnej biedzie trzeba decydować

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2020 o 23:25, mari23 napisał:

to bardzo trudna decyzja, nie jest łatwo ją podjąć... chyba że tak, jak u mnie - "życie" samo postawi  w sytuacji, kiedy nie "czy", ale "jak" pomóc kolejnej biedzie trzeba decydować

Też już nie raz tak miałem...

 

Jeśli chodzi o kolejnego tymczasa, a raczej tymczasowiczkę (jeśli w ogóle) to wciąż się zastanawiam. Mówicie o psach z tego schroniska?

http://www.schronisko.bielsko-biala.pl/do_adopcji_suczki.html

Patrząc na liczbę zwierzaków to bardzo one malutkie.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Maciek777 napisał:

Też już nie raz tak miałem...

 

Jeśli chodzi o kolejnego tymczasa, a raczej tymczasowiczkę (jeśli w ogóle) to wciąż się zastanawiam. Mówicie o psach z tego schroniska?

http://www.schronisko.bielsko-biala.pl/do_adopcji_suczki.html

Patrząc na liczbę zwierzaków to bardzo one malutkie.

AZYL Biała Podlaska www.azyl-schronisko.pl

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, danka488 napisał:

nie , Maćku dziewczyny były z Białej Podlaskiej / lubelskie / AZYL.

Zmyliło mnie określenie "bialski podopieczny" i resztę sobie dopowiedziałem. 

3 godziny temu, kinga_kinga7 napisał:

AZYL Biała Podlaska www.azyl-schronisko.pl

Dzięki! Już je oberzałem. Chciałoby się wszystkie:/ Muszę na spokojnie przemyśleć, bez emocji.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Maciek777 napisał:

Zmyliło mnie określenie "bialski podopieczny" i resztę sobie dopowiedziałem. 

Dzięki! Już je oberzałem. Chciałoby się wszystkie:/ Muszę na spokojnie przemyśleć, bez emocji.

Maćku.... łzy mi kapią...czy jak napiszę, że Cie kocham, to ktoś sobie złego pomyśli? z dogo chyba nikt, a wręcz mnie zacytuje i poprze :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, mari23 napisał:

Maćku.... łzy mi kapią...czy jak napiszę, że Cie kocham, to ktoś sobie złego pomyśli? z dogo chyba nikt, a wręcz mnie zacytuje i poprze :)

Nie pisz tego bo będę musiał odpisać "ja Ciebie bardziej" :P  :) 

Nie chcę być źle zrozumiany. Ja nie zastanawiam się czy je wszystkie wziąć;) Też nie którą wziąć, ale czy w ogóle:/ Chce się pomóc, ale to obowiązki jak z własnym psem, a nawet większe. Chociaż chyba najtrudniejszy jest przeskok z jednego na dwa psy bo kolejne to już nie robią większej różnicy;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...