Jump to content
Dogomania

BALBINKA nie zna miłości człowieka, od lat zna tylko schroniskowy, betonowy box. :(


Sabina02

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sabina02']Opiekunka Balbinki boi sie ze deklaracje sie wykrusza, a po drugie stwierdzila ze to za daleko i nie nie beda mialy jak Balbinki dogladac. :(

Adoptowac ja na kogos to raczej nie chce, bo pewnie beda chcieli zrobic wizyte poadopcyjna i bedzie wpadka.[/QUOTE]
A jakby np. ją adoptował ktoś z innego miasta? Moze wtedy na wizytę by nikt nie przyjechał a ona by spokojnie pojechała do Kasi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Wlasnie w tym problem ze oni wydaja psy do adopcji tylko lokalnie. :)[/QUOTE]
To masakra... Widzę, ze podobnie jak w Rzeszowie... Tylko, ze wtedy te psy siedzą tam latami a domów nie ma...

Ja chcę teraz założyć wątek suni, która siedzi ponad 8 lat w Tychach. Mam nadzieję, że tam nie będzie takich wymagań bo ogłoszenia chcę robić na całą Polskę. Bo przecież nie ważne gdzie, ważne żeby był DOM...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']To masakra... Widzę, ze podobnie jak w Rzeszowie... Tylko, ze wtedy te psy siedzą tam latami a domów nie ma...

Ja chcę teraz założyć wątek suni, która siedzi ponad 8 lat w Tychach. Mam nadzieję, że tam nie będzie takich wymagań bo ogłoszenia chcę robić na całą Polskę. Bo przecież nie ważne gdzie, ważne żeby był DOM...[/QUOTE]

Dokladnie jak w Rzeszowie, kolezanka Balbinki z boksu Sarenka dopiero niedawno znalazla dom po 12 latach w schronie!!!

A co do Tychow, to stamtad byly wyciagane psiaki nawet do platnych DT, wiec chyba nie bedzie problemow z adopcja dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Dokladnie jak w Rzeszowie, kolezanka Balbinki z boksu Sarenka dopiero niedawno znalazla dom po 12 latach w schronie!!!

A co do Tychow, to stamtad byly wyciagane psiaki nawet do platnych DT, wiec chyba nie bedzie problemow z adopcja dalej.[/QUOTE]
Wiem, sama z Tychów wyciągałam wszystkie dziadki i babulinki. Ale to było za innego kierownictwa w schronie i miałam tam swoją "wtyczkę" w postaci jedynej w schronie wolontariuszki... Teraz jest inaczej...

To może trzeba jakimś cudem znaleźć Balbince dom w okolicy??????? Taki do tej ewent. wizyty... A później do Kasi...
Z tych okolic jest chyba ktoś na dogo, może nam coś podpowie?????? Tylko jak tego ktosia znaleźć? :???:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Wiem, sama z Tychów wyciągałam wszystkie dziadki i babulinki. Ale to było za innego kierownictwa w schronie i miałam tam swoją "wtyczkę" w postaci jedynej w schronie wolontariuszki... Teraz jest inaczej...

To może trzeba jakimś cudem znaleźć Balbince dom w okolicy??????? Taki do tej ewent. wizyty... A później do Kasi...
Z tych okolic jest chyba ktoś na dogo, może nam coś podpowie?????? Tylko jak tego ktosia znaleźć? :???:.[/QUOTE]
Z Tychów jest dużo osób:) Oto lista:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?s=&securitytoken=1388363659-5b13ce88e60402ea2cf82eb9f75a22117f984b06&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=Tychy&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order=[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...