Jump to content
Dogomania

Artysta zjadł psa corgi... Yoko Ono też spróbowała kawałek...


lewkonia

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Odebrało mi mowę, kiedy to przeczytałam, no po prostu to jest nie do skomentowania.
Jak mu psy smakują, to niech się do Chin przeprowadzi, tam niestety nadal jest to przysmak:roll:
Nie wiem jak można tym sposobem protestować przeciwko złemu traktowaniu zwierząt, jak mu tak zależało, to mógł znaleść jakoś dowody i zgłosić to do tamtejszego "TOZu". Teraz pewnie on jest uważany za jakiegoś przestępcę, trochę pomyślunku by się przydało:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Wielbicielka psów']Jezu!!!Okropne!!!!Psie klopsy!!!???Ja bym nie mogła!!!![/quote]]

"Jezu okropne", a świńskie/krowie klopsy jesz?

[quote name='Morris']Jedzenie psów na świecie nie jest niczym nadzwyczajnym :cool1: .[/quote]

[quote name='ANKA_89']o co tyle krzyku?
pies zmarł naturalnie, facet zjadł tylko troche aby zwrócić uwagę na problem, co innego gdyby specjalnie zabił psa aby go zjeść:shake:[/quote]

no wlasnie.. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='psiara1996'] a pozatym osoba która kocha psy nie zje ich a osoba która kocha konie nie tknie kabanosa! :razz:[/quote]


O przepraszam... kocham kabanosy prawie równie mocno jak konie :diabloti:.... chociaż fakt, że kabanosy w Polsce obok konia nawet nie leżały [uwielbiam napis "kabanos drobiowy" :lol:]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']O przepraszam... kocham kabanosy prawie równie mocno jak konie :diabloti:.... chociaż fakt, że kabanosy w Polsce obok konia nawet nie leżały [uwielbiam napis "kabanos drobiowy" :lol:][/quote]


no tak ale mi chodzi o te z konia które w polsce to jednak unikaty (naszczęście) podałam przykład kabanosa bo jestem koniarą (jeżdże konno)
i ja bym z konia nie zjadła ale drobiowe też uwielbiam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

o jacie.. ja bym nie zjadła załóżmy kabanosa z osła czy konia, sarniny, dziczyzny ani nic takiego, choćby mi ktoś za to zapłacił, a dopiero co psa :placz::placz: ok zmarł śmiercią naturalną, więc niby to nic strasznego, ale ja bym nie mogła..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...