Jump to content
Dogomania

Tinka nietoperek ZNALAZŁA DOM!!!


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tekst mniej więcej coś wymyśliłam ;/

Przedstawiam Tinkę. Ta maleńka (ok 8kg), młoda (ok 2 lata), śliczna sunia jest do adopcji. Została znaleziona przy punkcie wymiany opon, gdzie według osób tam pracujących została pare dni wcześniej wyrzucona z samochodu. Sunia kocha ludzi, zwłaszcza dzieci, lubi inne psy i akceptuje koty. Prawdopodobnie była bita, ale gwałtownych ruchów boi się coraz mniej. Tina jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Sunia przebywa w okolicach Warszawy. Kontakt w sprawie adopcji: 695-....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']sunia już jest na 35 serwisach. Daj znać czy jest odzew;)[/QUOTE]

[B]Beatko[/B], super :multi:.[B] Dif[/B], dziękujemy za piękne fotki małej :lol:. Na tym zdjęciu [URL]http://imageshack.us/a/img837/817/y1qj.jpg[/URL] bardzo mi przypomina naszego Murzynka, też wyrzuconego przez jakiegoś palanta :shake: z samochodu. Jak można wyrzucić :shake: takie śliczności, tak ufnie wpatrzone w człowieka... Jest prześliczna, to są zdjęcia, na które powinien być szybki odzew w połączeniu z tekstem [B]Oleny[/B] :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam ten tekst pisałam i jak miałam na pw wysyłać Do Beatki to mi zniknął:(, a dopiero teraz mi sie przypomniało, że napisałam, że sunia zachowuje czystość, ładnie jeździ samochodem i inne takie;/. No trudno, ważne żeby ktos sensowny zadzwonił.

[quote name='Olena84']Tekst mniej więcej coś wymyśliłam ;/

Przedstawiam Tinkę. Ta maleńka (ok 8kg), młoda (ok 2 lata), śliczna sunia jest do adopcji. Została znaleziona przy punkcie wymiany opon, gdzie według osób tam pracujących została pare dni wcześniej wyrzucona z samochodu. Sunia kocha ludzi, zwłaszcza dzieci, lubi inne psy i akceptuje koty. Prawdopodobnie była bita, ale gwałtownych ruchów boi się coraz mniej. Tina jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Sunia przebywa w okolicach Warszawy. Kontakt w sprawie adopcji: 695-....[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

na bazarek zaraz zajrzę. jak sylwek wam minał? ja popadam w psią depresje. szukamy juz kilku psów. sami. wolontariat zrobił się fejsbukowy, z domu nikt sie nie rusza. jestem tym rozgoryczona. co za początek roku, do dupy. jak juz nawet my jesteśmy leniwi, to czego możemy wymagać od zwykłych ludzi? czemu ja sie dziwię, jak daje ulotke psiarzowi, a on na to: a co ja mam do tego, ze pies wam zaginał? zastrzelić go mam, jak zobaczę?

co psu z tego, że wolontariat się przejmie i nie sadzi tekstów troglodyckich, skoro tylko zza klawiatury?

a ten tekst psiarza to autentyk.

Link to comment
Share on other sites

nie doszedł. ale wyczytałam na wątku, dzięki wielkie.
najgorsza jest własnie wyobraźnia, jak sie czuje zwierzak - zgubiony, ślepy i na wojnie. wymiękam, dorota też na skraju wytrzymalości. a w dodatku ona codziennie tam jeździ. a jeszcze ten gremlin, zła karma jak rany. dobrze, że się szybko znalazł, bo siwiejemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']na bazarek zaraz zajrzę. jak sylwek wam minał? ja popadam w psią depresje. szukamy juz kilku psów. sami. wolontariat zrobił się fejsbukowy, z domu nikt sie nie rusza. jestem tym rozgoryczona. co za początek roku, do dupy. jak juz nawet my jesteśmy leniwi, to czego możemy wymagać od zwykłych ludzi? czemu ja sie dziwię, jak daje ulotke psiarzowi, a on na to: a co ja mam do tego, ze pies wam zaginał? zastrzelić go mam, jak zobaczę?

co psu z tego, że wolontariat się przejmie i nie sadzi tekstów troglodyckich, skoro tylko zza klawiatury?

a ten tekst psiarza to autentyk.[/QUOTE]

Mieszkam tak daleko... Pomogłabym w szukaniu, gdybym była bliżej. Może warto popisać PW do dogomaniaków mieszkających w okolicy ?
Oby się znalazł staruszek, co musi przeżywać ten biedny pies i jego ludzie :-(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...