Jump to content
Dogomania

Vipo - ogrom błękitnego piękna już nie potrzebuje ludzi... Odszedł za TM


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alla Chrzanowska']Nigdy sobie nie darujemy z mężem, że oddaliśmy Vipa. On całe życie znał konie, ale jednak... Podszedł do klaczy ze źrebięciem i ta go kopnęła. Zginął na miejscu.[/QUOTE]

Pamiętam i nigdy nie zapomnę jak mój Vito pobiegł za biegnacym koniem, jak koń rzucił zadem.... boże ile mieliśmy wtedy szczęścia, ze nie trafił w psa.
Strasznie mi przykro z powodu tak bezsensownej śmierci Vipka, to był nieszczęśliwy wypadek, który mógł sie przydażyć każdemu

Link to comment
Share on other sites

Nie umiemy sobie z mężem poradzić z tą stratą. Przy mężu (który półtora miesiąca temu przeszedł zawał) jakoś się trzymam. Ale jak go nie ma...
To mąż chciał go zostawić u nas, ale ja się nie zgodziłam bojąc się, że stado go nie zaakceptuje, a życie w boksie, wydawało mi się, że nie jest tym, na co Vipunio zasługuje. Teraz wiem jedno, może życie w boksie nie byłoby najlepsze, ale przynajmniej by żył...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaEwa']Allu chciałaś dla niego szczęścia i wybrałaś najlepsze Twoim zdaniem rozwiązanie. Nie mogłaś przewidzieć, że tak się to może skończyć. Nie obwiniaj się.[/QUOTE]

[quote name='_Dunaj_']Alluś trzymajcie się dzielnie, obiecałaś, głowa do gory, choć wiem jak ciężko[/QUOTE]

Staram się Dziewczyny, ale jakoś tak trudno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Staram się Dziewczyny, ale jakoś tak trudno...[/QUOTE]

Żadne słowa nie ukoją bólu - sercem jestem z Wami
i z całego serca życzę spokoju duszy

Allu Kochana, przecież wiesz, że nie mamy absolutnie żadnego wpływu
na wyrok bez prawa apelacji wydany przez los

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiem. Zwłaszcza Ciebie to bardzo dotknęło bo te zdjęcia kiedy był u Ciebie Wasze wspólne emanowały jakąś wyjątkowością. Ja osobiście zakochałem się w Jego pysiu. To głupie ale od wczoraj kiedy się dowiedziałem jakiś smutek cały czas jest obok mnie. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...