Jump to content
Dogomania

Bruno black labrador już nie szuka domu. Bo go ma !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś dostałam szeleczki dla Bruna, ale wobec jego niweoczekiwanie objawionej "świętości" nie wiem, czy będą potrzebne. Majuska, Ty masz chyba kontakt z Państwem, zapytaj czy jednak chcą te szeleczki, czy mam im zwrócić pieniążki - w tym przypadku poproszę na priv nr konta Państwa. Jeśli nadal reflektują na szeleczki, to daj znać - wezmę je jutro do pracy i podam przez kogoś z Krosna - w tym przypadku poproszę o nr telefonu Państwa, żeby osoba, która je weźmie mogła się skontaktować.
Oprócz szeleczek dla Brunonka przyszła jeszcze jedna para dla schroniska oraz dwie smycze bardzo solidne - Agula powinna być zadowolona. Mega chyba mniej, bo miały być w oczoj...nych kolorkach, ale Pan chyba coś pomylił:lol:. Ale najważniejsze, że są. Czekam jeszcze na dwie inne smycze, które przyjdą nieco później z zamówieniem moim i Lidki. Myślę, że będą odpowiednie przede wszystkim dla naszych młodziutkich wolontariuszek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Dziś dostałam szeleczki dla Bruna
Oprócz szeleczek przyszła jeszcze jedna para dla schroniska oraz dwie smycze bardzo solidne - Czekam jeszcze na dwie inne smycze, które przyjdą nieco później z zamówieniem moim i Lidki. .[/QUOTE]

do czego to już u nas doszło w przytulisku, smycze i szelki na specjalne zamówienia...:-D
Wielkie podziękowania dla ciebie Alinko i Lidki.

Link to comment
Share on other sites

Szeleczki przekazane do Krosna! Przesłałam też Państwu filmik instruktażowy nt. "instalowania" szeleczek. A Państwo niezmiennie zachwyceni Brunem; w ich opowieściach słychać w każdym slowie radość i szczęście. Bruno ponoć chodzi za Panem jek cień, ładnie się bawi, znaczy pięknie wszystkie drzewka w okolicy i wszyscy ich znajomi są w pozytywnym szoku odnośnie jego łagodności. Pani nawet wspominała, że niektórzy znajomi byli sceptycznie nastawieni do adopcji dorosłego psa, a pod wpływem Bruna powoli zmieniają zdanie! Zupełnie nieoczekiwanie Brunonek robi super robotę! Może dzięki temu paru innym psiakom się poszczęści i znajdą fajne domki! Oby!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pani od Bruna przesłała wczoraj na fb relację :

Witamy Brunio trzyma się dobrze, jest cudowny, uczy się bardzo szybko np. siada czekając na jedzenie, podaje łapy do wytarcia po spacerze itp. teraz już w pełni możemy powiedzieć, bo minęło 2 tygodnie, że to pies stworzony do życia w naszej rodzinie. Jest słodkim leniuszkiem, który nie znosi przebywać sam, tęskni za nami jakby znał nas od zawsze, no i bardzo boi się jazdy samochodem, pewnie ma jakieś złe wspomnienia, a może nie ufa nam jeszcze w pełni. Dobrze, że jest. Pozdrawiamy serdecznie i postaramy się czasem odezwać, żebyście byli na bieżąco. Bączary z Krosna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...