Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Tak, u Grafisia jest impas od dłuższego czasu i nie mam na myśli nieobecności (usprawiedliwionej :)) MALWY. Po prostu, nie ma parcia na adopcję, nie ma wysiłków idących w kierunku znalezienia DS. Tak jakby Grafiś miał zagwarantowane dożywocie w hoteliku i wiecznie aktywnych darczyńców, co jest złudną nadzieją, niestety. Trwam przy Grafisiu i będę trwać, aczkolwiek ponad rok temu podjęłam decyzję o wycofywaniu się z deklaracji stałych z powodu działalności niektórych na dogo. Deklaracje stałe, których miałam od cholery i ciut ciut, wykruszały się w sposób naturalny (adopcja lub śmierć psiaka) - zostały mi jeszcze trzy i nie zamierzam odpuścić, ale nie ukrywam, że nie podoba mi się brak działań w sprawie Grafisia

Link to comment
Share on other sites

Mam dokładnie takie samo zdanie.

Podstawowym błędem jest brak informacji i zdjęć z hotelu. Czy nie byłoby dobrze zmienić Grafisiowi hotel ? Uważam, że tak. Z innych hoteli są i informacje i aktualne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie opuszczę Grafisia. Jednak nie jest dobrze. Wiadomości i zdjęć jak na lekarstwo. Tylko to co bardzo rzadko przekaże MALWA. Nie wiadomo kto ma kontakt z hotelikiem i co to jest za hotelik u jakiejś bliżej niewiadomej Andżeliki. Czy ktoś zna ten hotelik?

Prawdą jednak jest to, że przez niefrasobliwość MALWY Grafiś stracił, dość sporą deklarację co niestety nie jest do odrobienia. 

 

Link to comment
Share on other sites

O 5.04.2016o19:50, bakusiowa napisał:

Gdzie są zdjęcia???

Podobno MALWA dostała je z hotelu i prosiłam, żeby mi przesłała, bo sama nie wie jak wstawić na wątek. Przypominałam się, ale do dzisiaj zdjęć nie dostałam.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, bakusiowa napisał:

Ja też nie opuszczę Grafisia. Jednak nie jest dobrze. Wiadomości i zdjęć jak na lekarstwo. Tylko to co bardzo rzadko przekaże MALWA. Nie wiadomo kto ma kontakt z hotelikiem i co to jest za hotelik u jakiejś bliżej niewiadomej Andżeliki. Czy ktoś zna ten hotelik?

Prawdą jednak jest to, że przez niefrasobliwość MALWY Grafiś stracił, dość sporą deklarację co niestety nie jest do odrobienia. 

 

MALWA nie była niefrasobliwa - po prostu ma poważne problemy zdrowotne; nie jest osobą odpowiedzialną za psa, a założenie wątku i niewdzięczna rola skarbnika to był życzliwy gest z jej strony. Problemem jest Till, z którą nie mamy kontaktu, a jeśli się nie mylę (?), to ona jest odpowiedzialna za Grafisia. Till jest niezbędna (rozmowa z nią), bo bez jej decyzji guzik możemy zrobić. A, w mojej opinii, należałoby znaleźć nowego skarbnika (o co prosiła MALWA), ustalić kto jest/będzie decyzyjny w przypadku Grafisia i dopiero potem ustalić strategię (atak ogłoszeniowy, nowe super zdjęcia, ewentualnie zmiana hoteliku, jeśli tak zadecydujemy.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewczyny

miałam już nie wchodzić na dogo ale widzę, że Grafi potrzebuje pomocy.

Mam zdjęcia

Angelika tak pisze:

"od jakiegoś czasu mam mniej kotów w domu, więc Grafi korzysta i się udomawia, zaczął tolerować koty

w domu jest grzeczny, nie niszczy, nie załatwia się (zdarzyło mu się tylko kilka razy zaznaczyć teren) "

Rozmawiałam też z Till. Bardzo przeprasza ale z przyczyn osobistych nie może tu być.

 

 

 

grafi200.jpg

grafi201.jpg

grafi202.jpg

grafi203.jpg

grafi205.jpg

grafi206.jpg

grafi207.jpg

grafi208.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witaj Aniu, miło znowu Cię  widzieć :) A dlaczego to miałaś już nie wchodzić na dogo :) ?

Aniu kochana to fajnie, że są zdjęcia, ale czy trzeba było, żeby zaczęli odchodzić deklarowicze ? Till, Angelika i Malwa znają mój adres e-mail. Czy to tak trudno napisać kilka słów i podesłać kilka zdjęć ? Kilka razy prosiłam  Malwę o przysłanie zdjęć, które dostała od Angeliki i nie umiała ich wstawić na wątek. Nie uratuje wątku i Grafisia sporadyczne, raz na pół roku podesłane wieści.

Link to comment
Share on other sites

Wiem elik. To co piszesz, to wszystko prawda ale....no właśnie,  czasem coś....

Grafi ma cały czas odświeżane ogłoszenia na olx. Przez długi czas nawet wyróżniałam. Nie mam pojęcia co jest nie tak.

Czytałam, że chciałybyście go przenieść z tego hotelu ale myślę, że to nie byłoby dla niego dobre. Postaram się jak najczęściej wstawiać zdjęcia i pisać o nim ale nie mogę zostać skarbnikiem.

miałam nie wchodzić na dogomanię bo strasznie wkurzała mnie głupota i niesprawiedliwość jaka się tu dzieje.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, ania68 napisał:

Wiem elik. To co piszesz, to wszystko prawda ale....no właśnie,  czasem coś....

Grafi ma cały czas odświeżane ogłoszenia na olx. Przez długi czas nawet wyróżniałam. Nie mam pojęcia co jest nie tak.

Czytałam, że chciałybyście go przenieść z tego hotelu ale myślę, że to nie byłoby dla niego dobre. Postaram się jak najczęściej wstawiać zdjęcia i pisać o nim ale nie mogę zostać skarbnikiem.

miałam nie wchodzić na dogomanię bo strasznie wkurzała mnie głupota i niesprawiedliwość jaka się tu dzieje.

Aniu,  masz szczęście, że Ciebie ona nie dotyka :) Ku pokrzepieniu serc powiem Ci, że wszystko ma swój kres :) Głupota im większa, tym prędzej sama się wykończy.

Jeśli Ty podejmiesz się prowadzić wątek, to ja podejmę się funkcji skarbnika :) Prowadzić wątku nie dam rady, bo mam już sporo obowiązków na dogo, a w domu bardzo chorego psa.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

Aniu,  masz szczęście, że Ciebie ona nie dotyka :) Ku pokrzepieniu serc powiem Ci, że wszystko ma swój kres :) Głupota im większa, tym prędzej sama się wykończy.

Jeśli Ty podejmiesz się prowadzić wątek, to ja podejmę się funkcji skarbnika :) Prowadzić wątku nie dam rady, bo mam już sporo obowiązków na dogo, a w domu bardzo chorego psa.

 

13 godzin temu, elik napisał:

Jeśli ogłoszenia nie przynoszą spodziewanego efektu, to może trzeba je wykasować, przeczekać jakiś niezbyt długi czas i ponowić z nowym tekstem i nowymi zdjęciami.

Słuchajcie, skoro plan już jest, to trzeba go wcielić w życie!!

Ja postaram się pomóc jeśli tylko będę mogła. Ogłoszenia napiszę albo coś.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, bakusiowa napisał:

Może zdjęcia z kotem coś dadzą.

Tak ogólnie to zdjęcia są nie za ładne.

One i tak są dużo ładniejsze niż te, co były, więc warto wykorzystać w ogłoszeniach :) zawsze to inna fotka, pies wygląda troszkę inaczej i może zwróci na siebie czyjąś uwagę :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, gluchypies napisał:

Zmienię zdjęcia w ogłoszeniach Grafiego na olx - KLIK

Może nie zamieniaj. Myślę, że trzeba nowy tekst ułożyć i zrobić całkiem nowe ogłoszenia z nowym tekstem i nowymi zdjęciami. Te ogłoszenia, które są już się pewnie opatrzyły i spadły zapewne głęboko na dół.

Skoro te ogłoszenia nic nie dają, to może trzeba spróbować zrobić inne :)

 

10 godzin temu, bakusiowa napisał:

Może zdjęcia z kotem coś dadzą.

Tak ogólnie to zdjęcia są nie za ładne.

 

9 godzin temu, RudyKas napisał:

to z jęzorkiem fajne i z kotem też niezłe. Ale faktycznie trzeba by coś lepszego do ogłoszeń może....

 

Też tak uważam.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, elik napisał:

Może nie zamieniaj. Myślę, że trzeba nowy tekst ułożyć i zrobić całkiem nowe ogłoszenia z nowym tekstem i nowymi zdjęciami. Te ogłoszenia, które są już się pewnie opatrzyły i spadły zapewne głęboko na dół.

Skoro te ogłoszenia nic nie dają, to może trzeba spróbować zrobić inne :)

Ja regularnie odświeżam, więc raczej nie spadają aż tak. A teraz ono jest nawet wyróżnione. Zdjęcia już dodałam nowe, zmieniłam też trochę tytuł ogłoszenia, ale myślę, że całkiem nowy tekst się przyda. Jak mi się uda, to pomyślę dziś popołudniu nad czymś nowym. I wtedy też na różnych portalach można by ogłosić Grafiego, nie tylko na olx.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, gluchypies napisał:

Ja regularnie odświeżam, więc raczej nie spadają aż tak. A teraz ono jest nawet wyróżnione. Zdjęcia już dodałam nowe, zmieniłam też trochę tytuł ogłoszenia, ale myślę, że całkiem nowy tekst się przyda. Jak mi się uda, to pomyślę dziś popołudniu nad czymś nowym. I wtedy też na różnych portalach można by ogłosić Grafiego, nie tylko na olx.

Jeśli ma wyróżnione ogłoszenie to faktycznie bez sensu byłoby je kasować :) Ale nowy tekst jest  konieczny skoro ten nie zainteresował nikogo. Przecież Grafiś to fajny psiak.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, gluchypies napisał:

Ja regularnie odświeżam, więc raczej nie spadają aż tak. A teraz ono jest nawet wyróżnione. Zdjęcia już dodałam nowe, zmieniłam też trochę tytuł ogłoszenia, ale myślę, że całkiem nowy tekst się przyda. Jak mi się uda, to pomyślę dziś popołudniu nad czymś nowym. I wtedy też na różnych portalach można by ogłosić Grafiego, nie tylko na olx.

daj znać jak i czy coś wymyślisz :)

Link to comment
Share on other sites

Mam 6 aktywnych ogłoszeń Grafisia na olx. Cały czas je odświeżałam. Ma na Dolnośląskie (Stare Miasto), Katowice, Bielsko-Biała, Brzeg, Opole i Częstochowę. Powiedzcie proszę czy mam je usunąć?

elik, dziękuję Ci bardzo, że godzisz się zostać skarbnikiem. Porozsyłaj może nr konta do wpłat.

Dziękuję wszystkim Wam, że tu jesteście :)

głychypies miło Cię tu widzieć :)  Czekamy na tekst do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...