Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

[quote name='ajw']Bardzo mi przykro, że domek nie wypalił :( :(
ehhh ... a taką miałam nadzieję, że wszystko będzie OK.[/QUOTE]

Wiem, jak bardzo zależy Ci na tym aby Grafi znalazł wreszcie dom (zresztą mnie też) i dlatego wyróżniłam mu OLX na m-c :)
Powodzenia piesku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Wiem, jak bardzo zależy Ci na tym aby Grafi znalazł wreszcie dom (zresztą mnie też) i dlatego wyróżniłam mu OLX na m-c :)
Powodzenia piesku :loveu:[/QUOTE]

Super, że Grafi ma wyróżnienie :)
Czy ma je na Kraków? Bo jeśli tak to ja z mojego olx przeniosę mu ogłoszenie na inne miasto aby miał 2 ;)
Ja przeznaczę dla Grafiego pakiet ogłoszeń i dam go na Kraków :)
Będzie dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Super, że Grafi ma wyróżnienie :)
Czy ma je na Kraków? Bo jeśli tak to ja z mojego olx przeniosę mu ogłoszenie na inne miasto aby miał 2 ;)
Ja przeznaczę dla Grafiego pakiet ogłoszeń i dam go na Kraków :)
Będzie dobrze ;)[/QUOTE]

Ogłoszenie i wyróżnienie na OLX ma na Katowice.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']dostałam wczoraj wieczorem od Till maila :


[COLOR=#0000ff]a z wizyty u Grafiego nic nie będzie, wczoraj napisałam jej trase, a dziś stwierdziła, że to za daleko bo 300 km( kompletna bzdura, od niej jest 100, niecałe 2 godz. drogi, napisałam jej to)i że mogłam jej w zeszłym tygodniu powiedzieć, że to tak daleko, a ja jej już na samym początku powiedziałam, że obok Miechowa. Pisała, że ma na oku też innego psa więc może o to chodzi, upatrzyła lepszego. Więc d...a , a taką miałam nadzieje...
[/COLOR]



no i wszystkie nasze nadzieje poszły się ......przejść
bez komentarza, bo to nie pierwszy i ostatnia taka sytuacja na dogo....:shake:
trzeba bedzie go znowu ogłaszac i podsyłac ...
gdzieś na pewno czeka na niego TEN dom....[/QUOTE]

Nie było mnie tu jakis czas...........

Dzisiaj przecztałam informację od Till.
Szlag mnie trafia. Niepotrzebnie nastawiłam się na tę adopcję. Po prostu uwierzyłam, ze wreszcie musi się udać. No nic, trzeba czekać i ufać, ze znajdzie się właściwy dom........

A miałam się nie denerwować po wyjściu ze szpitala, ech.............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Wiem, jak bardzo zależy Ci na tym aby Grafi znalazł wreszcie dom (zresztą mnie też) i dlatego wyróżniłam mu OLX na m-c :)
Powodzenia piesku :loveu:[/QUOTE]

[quote name='ania68']Ogłoszenie i wyróżnienie na OLX ma na Katowice.[/QUOTE]

[quote name='ajw']Ok, to w takim razie to moje zostanie na Kraków.[/QUOTE]

Dziękuję za ogłoszenia dla Grafisia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Wiem, jak bardzo zależy Ci na tym aby Grafi znalazł wreszcie dom (zresztą mnie też) i dlatego wyróżniłam mu OLX na m-c :)
Powodzenia piesku :loveu:[/QUOTE]

[quote name='ania68']Ogłoszenie i wyróżnienie na OLX ma na Katowice.[/QUOTE]

[quote name='ajw']Ok, to w takim razie to moje zostanie na Kraków.[/QUOTE]

Dziękuję za ogłoszenia dla Grafisia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Nie było mnie tu jakis czas...........

Dzisiaj przecztałam informację od Till.
Szlag mnie trafia. Niepotrzebnie nastawiłam się na tę adopcję. Po prostu uwierzyłam, ze wreszcie musi się udać. No nic, trzeba czekać i ufać, ze znajdzie się właściwy dom........

A miałam się nie denerwować po wyjściu ze szpitala, ech.............[/QUOTE]
Też wylazłam ze szpitala...w piątek. Przesłać Ci namiary książkowe na Grafisiowy bazarek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Też wylazłam ze szpitala...w piątek. Przesłać Ci namiary książkowe na Grafisiowy bazarek?[/QUOTE]


Dziękuję za pamięć.

Jeśli mogę prosić, to podaj mi proszę na pw tytuły i autorów, poszukam okładek w necie i prześlę Ci link do bazarku, na którym zacznę wklejać okładki. Poproszę jeszcze o propozycje ceny i warunki bazarku. Ale przede wszystkim zdrowiej po szpitalu.

Link to comment
Share on other sites

Poproszę o namiary na konto.
Po olkuszańskich Korkach zostało nieco kasy i Cioteczki postanowiły przekazać Grafiemu 100,00 zł.

Przeleję, jak tylko dostanę namiary na konto i [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251643-Dwa-wyg%C5%82odzone-szczeniaki-z-olkuskiej-mordowni-Korki-maj%C4%85-dom-%29?p=22356686#post22356686"]poproszę o potwierdzenie na wątku Korków, że kasa wpłynęła i ile[/URL].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Poproszę o namiary na konto.
Po olkuszańskich Korkach zostało nieco kasy i Cioteczki postanowiły przekazać Grafiemu 100,00 zł.

Przeleję, jak tylko dostanę namiary na konto i [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251643-Dwa-wygłodzone-szczeniaki-z-olkuskiej-mordowni-Korki-mają-dom-)?p=22356686#post22356686"]poproszę o potwierdzenie na wątku Korków, że kasa wpłynęła i ile[/URL].[/QUOTE]

Pięknie dziękuję za kasę, zaraz wysyłam konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Pięknie dziękuję za kasę, zaraz wysyłam konto.[/QUOTE]

Dzięki za nr konta :)
Przelew poszedł, jutro kasa będzie na podanym koncie.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251643-Dwa-wyg%C5%82odzone-szczeniaki-z-olkuskiej-mordowni-Korki-maj%C4%85-dom-%29?p=22357684#post22357684"]Proszę o potwierdzenie jej otrzymania na wątku Korków[/URL].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziękuję za pamięć.

Jeśli mogę prosić, to podaj mi proszę na pw tytuły i autorów, poszukam okładek w necie i prześlę Ci link do bazarku, na którym zacznę wklejać okładki. Poproszę jeszcze o propozycje ceny i warunki bazarku. Ale przede wszystkim zdrowiej po szpitalu.[/QUOTE]OK, jutro się tym zajmę. Ty też wracaj do zdrowia:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Dzięki za nr konta :)
Przelew poszedł, jutro kasa będzie na podanym koncie.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251643-Dwa-wygłodzone-szczeniaki-z-olkuskiej-mordowni-Korki-mają-dom-)?p=22357684#post22357684"]Proszę o potwierdzenie jej otrzymania na wątku Korków[/URL].[/QUOTE]

Dziękuję. Potwierdzę u Korków, jak tylko wpłynie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Dzięki za nr konta :)
Przelew poszedł, jutro kasa będzie na podanym koncie.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251643-Dwa-wygłodzone-szczeniaki-z-olkuskiej-mordowni-Korki-mają-dom-)?p=22357684#post22357684"]Proszę o potwierdzenie jej otrzymania na wątku Korków[/URL].[/QUOTE]

Kasa doleciała - pięknie dziękuję !

U Korków już byłam i potwierdziłam wpływ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...