Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Dziewczyny z rozliczeniem jestedm niestety do tyłu.

Mam na pewno wpłatę 5 zł od mdk8, której jeszcze nie uzwględniłam w rozliczeniu.

W niedzielę 29.06. przelałam Angelice 390 zł za hotel.
Wiem, ze coś brakowało do tej kwoty, i to co brakowało odliczę z puli Bafika.

Mam nowe wpłaty, które weszły na konto z początkiem lipca.

Wszystko postaram się rozliczyć do wieczora.

Link to comment
Share on other sites

Mam wpłatę 5 zł od mdk8 - 26.06.

Za wpłatę pięknie dziękuję.

Łącznie z wpłatą mdk8 w dniu 29.06. miałam dla Grafisia 375 zł.

Brakujące 15 zł pobrałam z kasy Bafika: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248120-Jestem-Bafi-z-Olkusza-nic-nie-mam-i-zbieram-na-godne-życie[/URL]

Na dzień 30.06.2014r. w kasie GRafisia jest 0 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dulska']Czy doszła moja wpłata za czerwiec? Na wyciągu mam datę realizacji 14.06.14.[/QUOTE]


Wpłata dotarła 15.06. Pięknie dziękuję za wpłatę.

Omyłkowo podałam w rozliczeniu, ze wpłynęła od denty, zamiast od Dulskiej.

Za pomyłkę przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

[U]Mam juz pierwsze wpłaty na lipiec:[/U]

-MALWA - 10 zł (02.07.),
- gosiaczek1984 - 10 zł (02.07.),
- denta - 20 zł (02.07.),
- rudakacha - 30 zł (02.07.),
- Panna Marple -200 zł (03.07.).

Pięknie dziękuję za wpłaty !

Obecnie Grafi ma 270 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dzię dużej wpłacie, która nadeszła od Panna Marple, po otrzymaniu dalszych wpłat od pozostałych osób powinno starczeć na opłacenie hotelu za lipiec.

Mam jednak prośbę czy mógłby ktoś pomyśleć o Grafisiu i zrobić jakiś bazarek?

Ma ktoś może jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Mam trochę kryminałów, które chętnie przeznaczę na ten cel. Wysyłka będzie ode mnie i na mój koszt, ale będę mogła się tym zająć dopiero około 18 lipca. No i ktoś musi zrobić bazarek, bo ja nie potrafię:oops:[/QUOTE]

Dziękuję pięknie !

Poprowadzę bazarek. Poproszę tylko o zdjęcia okładek lub tytuły i autora, to już okładki znajdę w necie.

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś telefon w sprawie jednego z naszych psiaków, który już znalazł dom i Pani zapytała mnie, czy mamy do adopcji jakieś duże, spokojne i aktywne psiaki. Do domu z ogrodem, w woj. śląskim. Oprócz naszych psiaków podesłałam też link do ogłoszenia Grafiego, bo pomyślałam, że on też już tak długo szuka domu. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe? Wiem, że nie jestem osobą odpowiedzialną za Grafiego, i że śląsk to daleko, ale chciałam mu jakoś pomóc.
Pani odpisała, że Grafi jej się spodobał i że zadzwoni o niego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Miałam dziś telefon w sprawie jednego z naszych psiaków, który już znalazł dom i Pani zapytała mnie, czy mamy do adopcji jakieś duże, spokojne i aktywne psiaki. Do domu z ogrodem, w woj. śląskim. Oprócz naszych psiaków podesłałam też link do ogłoszenia Grafiego, bo pomyślałam, że on też już tak długo szuka domu. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe? Wiem, że nie jestem osobą odpowiedzialną za Grafiego, i że śląsk to daleko, ale chciałam mu jakoś pomóc.
Pani odpisała, że Grafi jej się spodobał i że zadzwoni o niego :)[/QUOTE]


super ajw, ze go podesłałas. - bardzo Ci dizękujemy...mozesz jak najbardziej go podsyłać....

wczoraj rozmawiałam z Till i ta Pani faktycznie zadzwoniła (to pierwszy telefon o Grafiego)
wiem ze PAni spod Bielska,(to znowu nie tak strasznie daleko od nas) ze dom z ogrodem, ze matka z córką ...chciała takiego do 5 lat wiec Grafi pasuje....
....ale jeszcze Till miała podesłac jej inne psiaki wiec na razie nie wiadomo co z tego wyjdzie....

ale wazne ze coś drgnęło ...a nuż ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']super ajw, ze go podesłałas. - bardzo Ci dizękujemy...mozesz jak najbardziej go podsyłać....

wczoraj rozmawiałam z Till i ta Pani faktycznie zadzwoniła (to pierwszy telefon o Grafiego)
wiem ze PAni spod Bielska,(to znowu nie tak strasznie daleko od nas) ze dom z ogrodem, ze matka z córką ...chciała takiego do 5 lat wiec Grafi pasuje....
....ale jeszcze Till miała podesłac jej inne psiaki wiec na razie nie wiadomo co z tego wyjdzie....

ale wazne ze coś drgnęło ...a nuż ....[/QUOTE]

No to fajnie, że Pani zadzwoniła. Z rozmowy telefonicznej wydawała się rzeczowa i sympatyczna.
Trzymam kciuki oby któremuś psiakowi się udało :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...