Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 2013 - 9-10.11.2013


kika22

Recommended Posts

[TABLE="width: 916"]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100%, colspan: 2"] [B][FONT=&amp]II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych VII International Dog Show
[/FONT][/B][B][FONT=&amp]Kielce, dn. 9-10.11.2013[/FONT][/B]
[B][FONT=&amp]Termin przyjmowania zgłoszeń - [/FONT][/B][B][FONT=&amp]15.10.2013[/FONT][/B]
[COLOR=gray][FONT=&amp]
[/FONT][/COLOR][FONT=&amp]OPŁATY -[B]Wystawcy krajowi:[/B][/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][B][FONT=&amp]-[/FONT][/B][FONT=&amp] za pierwszego psa (z katalogiem) [/FONT][B][FONT=&amp]120 zł[/FONT][/B][B][FONT=&amp]
[/FONT][/B][B][FONT=&amp]-[/FONT][/B][FONT=&amp] za każdego następnego (bez katalogu) [/FONT][B][FONT=&amp]110 zł[/FONT][/B][B][FONT=&amp]
[/FONT][/B][B][FONT=&amp]-[/FONT][/B][FONT=&amp] za psa w klasie baby, szczeniąt i weteranów oraz Int.Champ. (bez katalogu) [/FONT][B][FONT=&amp]50 zł[/FONT][/B][B][FONT=&amp]
[/FONT][/B][B][FONT=&amp]-[/FONT][/B][FONT=&amp] za psa rasy polskiej (bez katalogu) [/FONT][B][FONT=&amp]1,23 zł[/FONT][/B][B][FONT=&amp]
[/FONT][/B][B][FONT=&amp]-[/FONT][/B][FONT=&amp] Najlepsza Para Hodowlana (bez katalogu)[/FONT][B][FONT=&amp] 50 zł[/FONT][/B][B][FONT=&amp]
[/FONT][/B][B][FONT=&amp]-[/FONT][/B][FONT=&amp] Najlepsza Grupa Hodowlana (bez katalogu) [/FONT][B][FONT=&amp]50 zł[/FONT][/B][B][FONT=&amp]
[/FONT][/B][B][FONT=&amp]-[/FONT][/B][FONT=&amp] konkurs Młody Prezenter (bez katalogu) [/FONT][B][FONT=&amp]20 zł[/FONT][/B][FONT=&amp]


[/FONT]
[B][COLOR=#A6A6A6][FONT=&amp]UWAGA![/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#A6A6A6][FONT=&amp]
* Nie przyjmujemy opłat na wystawie.
* Przyjęte i umieszczone w katalogu zostaną wyłącznie zgłoszenia tych psów, za które opłaty wpłyną na konto
oddziału do dnia [B]20.10.2013[/B].
* Psy nie umieszczone w katalogu nie będą dopuszczone do oceny na wystawie.
* Złożenie zgłoszenia zobowiązuje do uiszczenia opłaty za udział w imprezie, nawet jeśli zgłoszony pies/suka nie
weźmie w niej udziału.
* Brak wpłaty w terminie za psa/sukę rasy polskiej, zobowiązuje właściciela do uiszczenia opłaty jak za pierwszego
psa z katalogiem, czyli [B]120 zł[/B].
* Zmiana klasy lub wycofanie zgłoszenia jest możliwe tylko do dnia [B]15.10.2013 r[/B]. na pisemną prośbę właściciela psa/suki.[/FONT][/COLOR]
[B][FONT=&amp]Ceny biletów wstępu dla zwiedzających:[/FONT][/B][FONT=&amp]
- normalny:[B] 10 zł[/B]
- ulgowy dla dzieci i młodzieży do 14 roku życia: [B]5 zł[/B]

[B]Ceny biletów parkingowych:[/B]
- samochody osobowe: [B]20 zł[/B]

[B]Godziny otwarcia Targów:[/B]
- obsługa wystawców: [B]od godz.08.00[/B]
- rozpoczęcie wystawy: [B] od godz.10.00[/B]

[B]Dojazd do targów:[/B]
- autobusem MPK - linie: [URL="http://ztm.kielce.pl/rozklady/rozklady/linie.htm"][COLOR=blue]rozkłady jazdy autobusów MPK Kielce[/COLOR][/URL]
[B]25[/B], [B]36[/B], [B]110[/B] (przystanek Zakładowa),
[B]37[/B], [B]54[/B], [B]112[/B] (przystanek Batalionów Chłopskich III),
[B]9[/B], [B]32[/B] (przystanek Łódzka/Przęsłowa)
- samochodem - [URL="http://www.targikielce.pl/index.html?k=main&s=mapa"][COLOR=blue]mapa[/COLOR][/URL]

[/FONT]

[B][FONT=&amp]Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Kielcach[/FONT][/B][B][FONT=&amp]
[/FONT][/B][B][FONT=&amp]25-328 Kielce, ul. Śląska 10[/FONT][/B][B][FONT=&amp]

[/FONT][/B]
[B][FONT=&amp]WAŻNE INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW:[/FONT][/B][FONT=&amp]
[B]1.[/B] Wszystkie psy podlegają obowiązkowej kontroli weterynaryjnej, która będzie miała miejsce przy wejściach do poszczególnych pawilonów. Psy muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Szczepienie przeciwko wściekliźnie uważa się za ważne po upływie 21 dni od daty zakończenia pierwszego szczepienia wykonanego u zwierzęcia powyżej 3 m-ca życia. W przypadku kolejnych szczepień przeprowadzanych regularnie w odstępach zalecanych przez producenta szczepionki (dawki przypominające), szczepienie uzyskuje ważność w dniu podania dawki przypominającej. Jeśli właściciel lub osoba odpowiedzialna za psa nie posiada zaświadczenia o dokonaniu ostatniego szczepienia zwierzęcia zgodnie z zaleceniami producenta szczepionki, kolejne szczepienie jest odpowiednio traktowane jako pierwsze szczepienie i nabywa ważności po upływie 21 dni od daty jego wykonania. Wszystkie przybywające na wystawę psy muszą być zdrowe klinicznie.
[B]2.[/B] Na terenie wystawy nie mają prawa przebywać psy nie będące uczestnikami wystawy.
[B]3.[/B] Przez cały czas trwania wystawy psy muszą przebywać pod opieką wystawcy.
[B]4.[/B] Wystawca osobiście odpowiada za wszystkie szkody wyrządzone przez psa.
[B]5.[/B] Wystawca jest zobowiązany przedstawić psa do oceny w odpowiednim czasie i ringu wg programu podanego w katalogu. W przeciwnym razie pies traci prawo do oceny.
[B]6.[/B] Na wystawie i terenach przyległych obowiązuje bezwzględny zakaz sprzedaży szczeniąt.
[B]7.[/B] Na terenie wystawy są do dyspozycji płatne miejsca parkingowe.[/FONT]
[/TD]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[TD="width: 100%, colspan: 2"][/TD]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 100%, colspan: 2"][/TD]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[TD="width: 100%, colspan: 2"][/TD]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100%, colspan: 2"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100%, colspan: 2"][/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 25%"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100%, colspan: 2"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100%, colspan: 2"][/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 25%"][/TD]
[TD="width: 75%"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Edited by kika22
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja na wystawie będę z moim baby.
Zdumiewa mnie tylko fakt przymusu szczepienia p/wściekliźnie od 3 m-ca życia psa. Kto przy zdrowych zmysłach to napisał i zatwierdził? przecież maluchy szczepi się na wirusówki trzykrotnie. Ostatnie szczepienie wykonuje sie w trzecim miesiacu życia. Potem musi nastąpić spora przerwa aby móc zaszczepić na wścieklizne. A szczeniąt nie szczepi się mieszanymi szczepionkami z powodu ich szkodliwości! A najzdrowiej dla malucha jest go p/wściekliźnie zaszczepić dopiero po upływie 6-go miesiaca życia.
Moje baby będzie miało niecałe 4 m-ce i od szczepienia ostatniego na wirusówki minie dopiero 3 tyg. Nie będzie szczepione na wścieklizne. To co? Nie zostaniemy wpuszczeni? Paranoja....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Ja na wystawie będę z moim baby.
Zdumiewa mnie tylko fakt przymusu szczepienia p/wściekliźnie od 3 m-ca życia psa. Kto przy zdrowych zmysłach to napisał i zatwierdził? przecież maluchy szczepi się na wirusówki trzykrotnie. Ostatnie szczepienie wykonuje sie w trzecim miesiacu życia. Potem musi nastąpić spora przerwa aby móc zaszczepić na wścieklizne. A szczeniąt nie szczepi się mieszanymi szczepionkami z powodu ich szkodliwości! A najzdrowiej dla malucha jest go p/wściekliźnie zaszczepić dopiero po upływie 6-go miesiaca życia.
Moje baby będzie miało niecałe 4 m-ce i od szczepienia ostatniego na wirusówki minie dopiero 3 tyg. Nie będzie szczepione na wścieklizne. To co? Nie zostaniemy wpuszczeni? Paranoja....[/QUOTE] Mnie bez problemu wpuścili na 3 wystawy z szczeniakiem w wieku 3, 5 i 6 miesięcy bez szczepienia p/wściekliźnie. Przy ostatnim razie pan wet trochę kręcił głową, że jednak już powinno być szczepienie.

Link to comment
Share on other sites

jakie miejskie autobusy jeżdżą z okolic dworca PKP w kierunku targów kieleckich?
wiem, ze w pierwszym poście są podane konkretne numery, ale dla mnie nie jest to do końca jasne - jak jest ktoś z Kielc proszę o rozjaśnienie mi - skąd najlepiej jechać - w pobliżu dworca PKP i czym. Z góry dzięki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']jakie miejskie autobusy jeżdżą z okolic dworca PKP w kierunku targów kieleckich?
wiem, ze w pierwszym poście są podane konkretne numery, ale dla mnie nie jest to do końca jasne - jak jest ktoś z Kielc proszę o rozjaśnienie mi - skąd najlepiej jechać - w pobliżu dworca PKP i czym. Z góry dzięki.[/QUOTE]

to nie jedziesz z Anią? oni w niedzielę się wybierali..

mi udało się znaleźć transport na sobotę :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Ja na wystawie będę z moim baby.
Zdumiewa mnie tylko fakt przymusu szczepienia p/wściekliźnie od 3 m-ca życia psa. Kto przy zdrowych zmysłach to napisał i zatwierdził? przecież maluchy szczepi się na wirusówki trzykrotnie. Ostatnie szczepienie wykonuje sie w trzecim miesiacu życia. Potem musi nastąpić spora przerwa aby móc zaszczepić na wścieklizne. A szczeniąt nie szczepi się mieszanymi szczepionkami z powodu ich szkodliwości! A najzdrowiej dla malucha jest go p/wściekliźnie zaszczepić dopiero po upływie 6-go miesiaca życia.
Moje baby będzie miało niecałe 4 m-ce i od szczepienia ostatniego na wirusówki minie dopiero 3 tyg. Nie będzie szczepione na wścieklizne. To co? Nie zostaniemy wpuszczeni? Paranoja....[/QUOTE]
Popieram:)
Zawsze mam ten sam problem, gdy chce pokazac malce w klasie baby...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']to nie jedziesz z Anią? oni w niedzielę się wybierali..

mi udało się znaleźć transport na sobotę :multi:[/QUOTE]

nic na ten temat nie wiem, jadę na razie PKP - w miarę fajny dojazd jest z Lbna. Tylko potem miejskim trzeba do wystawy dojechac, bo to jednak kawał drogi z buta, choć też zaliczyłam i ta opcję swego czasu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']jakie miejskie autobusy jeżdżą z okolic dworca PKP w kierunku targów kieleckich?
wiem, ze w pierwszym poście są podane konkretne numery, ale dla mnie nie jest to do końca jasne - jak jest ktoś z Kielc proszę o rozjaśnienie mi - skąd najlepiej jechać - w pobliżu dworca PKP i czym. Z góry dzięki.[/QUOTE]
Autobusy, które są podane odjeżdżają z dworca PKP i jada w stronę wystawy. Przez remonty ulic autobusy jeżdżą w cały świat.
Jeśli tylko pogoda dopisze to proponuje dłuższy spacer ewentualnie taksówkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22']Autobusy, które są podane odjeżdżają z dworca PKP i jada w stronę wystawy. Przez remonty ulic autobusy jeżdżą w cały świat.
Jeśli tylko pogoda dopisze to proponuje dłuższy spacer ewentualnie taksówkę.[/QUOTE]
o dzięki :)
Wole jednak miejskim - bo sie rodzinnie wybieramy - młodzieżówka by marudziła strasznie, małż też - jedynie pies byłby szczęśliwy. PKP przyjeżdża o takiej godzinie, że nawet przez całe Kielce w tą i nazad mozemy pojeździć i pozwiedzać.
Dwa razy szłam z nimi ta trasą a- starczy..... Chyba, ze jakieś korki do uszu sobie zakupię wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...