Jump to content
Dogomania

AmartAmi

Members
  • Content Count

    400
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AmartAmi

  1. CIMERINO HIMEKO Hirrani - V1, CWC PALMETA Peak Of Dreams - V1, Zw.Mł, NJwR
  2. A LEGENDARY SUPER SAIYAN HIMEKO Hirrani - nb Klasa młodzieży: AFRODYTA Aleksandria Super Star - V1,Zw.Mł, NJwR, BOS Amartami JUST SHINE LIKE A STAR - nb Klasa otwarta: CURRARA HIMEKO Hirrani - nb
  3. Klasa młodzieży: AMAZING JANTAR Graceland CHICAGO WIZARD Canis-Guard - V1, Zw.Mł, NJwR, BIS Junior 2 Klasa otwarta: Hoxakam OBLIVIOUS - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG V 2 SUKI Klasa młodzieży: Dr. Wolf GARDEN OF DREAMS - V1, Zw.Mł Amartami JUST SHINE LIKE A STAR - nb Klasa pośrednia: PUPPY Klasa championów: ADARA NIGHT QUEEN - V1, CWC, NDSwR, BOS do uzupełnienia
  4. Klasa młodzieży: ZACK z Olexovho Dvora - V1, Zw.Mł. Klasa pośrednia: Monaki SASQUATCH - V1, CWC Klasa otwarta: Hoxakam OBLIVIOUS - V3 ROCK ON PLATINUM SKY Pearl River- V2 Wolfcry STEADY BLAZE (Holandia) - V1, CWC, Klasa championów: AZJA Don Henryko - V1, CWC SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): DIDI Interrinus Klasa młodzieży: AFRODYTA Aleksandria Super Star - V1, Zw.Mł. NjwR, BOB VAYLEY MY MYSTIQ WAY Pearl River (Czechy) - bdbd2 Klasa pośrednia: SARRA SUN OF MY LIFE Pearl River - bdb1 Klasa otwarta:
  5. Klasa młodzieży: ZACK z Olexovho Dvora - V1, Zw.Mł Klasa pośrednia: Monaki SASQUATCH - V1, CWC Klasa otwarta: Redtone X-MAN ROCK ON PLATINUM SKY Pearl River Wolfcry STEADY BLAZE (Holandia) - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG V 2 Zvezdnaya Kapel MIRACLE HERO Klasa championów: AZJA Don Henryko SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): DIDI Interrinus Klasa młodzieży: Amartami KEEP MY PRIDE - nb VAYLEY MY MYSTIQ WAY Pearl River (Czechy) - V1, Zw. Mł, BOS Klasa pośrednia: Redtone GABRIELA SABATINI - V1, CWC S
  6. FULL Maczu - Ku - wo1,NSzwR, BIS Puppy chyba Winterrahills KHAN - BOB
  7. ja nadal nie mogę, a teraz nawet wiadomości nie mogę wysłać :p
  8. Wałbrzych 13.IV.2019 (CWC) sędzia: Tomasz Kuszyk PSY klasa młodzieży Rock On Platinum Sky Pearl River - V1, Zw.Mł, NJwR, BOB klasa pośrednia DonHenryko (FCI) AZJA - V1, CWC, NDPwR klasa otwarta ZHBANOF ROLLS-ROYCE - bdb1 SUKI klasa młodszych szczeniąt Magnetic Forse - wo1, NMłSzwR SARRA SUN of MY LIVE Pearl River - klasa szczeniąt JENNY HEART Altetdog - wo1, NSzwR klasa młodzieży SANIYA LIVORNO - V1, Zw. Mł klasa pośrednia Don Henryk
  9. Grudziądz 13.IV.2019 (CWC) sędzia: Izabella Krasowska-Salamon PSY klasa młodzieży Playtime (FCI) BORYS - V1, Zw.Mł , NJwR klasa otwarta KAI Rancho Amerdog (FCI) - V1, CWC MAYLO Inherti (FCI) - V2 klasa championów TRIUMF Sibiri VAIS VSEGDA PERVIY - V1, CWC, NDPwR, BOB SUKI klasa szczeniąt Redtone (FCI) YOKO ONO - klasa młodzieży Daenerys Of Danger Zone - V1, Zw.Mł LAFI INTERRINUS - klasa pośrednia Adara Night Queen - V1, CWC klasa otw
  10. Grudziądz 13.IV.2019 (CWC) sędzia: Ewa Górska PSY klasa młodzieży Playtime (FCI) BORYS - klasa otwarta KAI Rancho Amerdog (FCI)- MAYLO Inherti (FCI)- SUKI klasa młodzieży LAFI INTERRINUS TAN-RO FREYA klasa otwarta VS TIRAMISU Volturnus do uzupełnienia
  11. WARSZAWA/NADARZYN 30-31.III.2019 (CACIB) sędzia: Giuliano Lorenzo (IT) PSY klasa szczeniąt BLAT AKITALEADER - wo1 JOHN WICK Alterdog - wo2 klasa młodzieży AKINORI Esensja - V4 DonHenryko (FCI) AZJA - V3 Finigan Gra-Bla Ijiro - V HOXAKAM OBLIVIOUS - V1, Zw.Mł Rock On Platinum Sky Pearl River – V2 Klasa pośrednia Don Henryko (FCI) AGENT - bdb1 Empress Fike ZNAK ZODIAKA TIGR – bdb2 Klasa otwarta AMARAT Hirrani - db BURGHARD GUARDING FIRESIDE VOLTURNUS KATTYVAL –V1, CWC, res, CACIB
  12. Piaseczno 24.III.2019 (CWC) sędzia: Blanka Borowiec (PL) PSY klasa szczeniąt Amartami (FCI) I'M A DREAMER - nb klasa młodzieży Rock On Platinum Sky Pearl River - bdb klasa pośrednia DonHenryko (FCI) AZJA - V1, CWC, NDPwR, BOB SUKI klasa młodszych szczeniąt SARRA SUN of MY LIVE Pearl River – o klasa pośrednia DonHenryko (FCI) ATENA - V1, CWC klasa otwarta Soldier Park Stripy Silky - V1, CWC, NDSwR, BOS klasa championów Amartami (FCI) BORN
  13. Zielona Góra 24.III.2019 (CWC) sędzia: Tomasz Kuszyk (PL) PSY klasa szczeniąt JOHN WICK Alterdog - wo1, NSzwR klasa młodzieży ADAR Diamentowa Grań - dysk. AKINORI Esensja - V1, Zw.Mł. CAS That's All I Ask Of You- V2 klasa pośrednia Finigan Gra-Bla Ijiro – V1, CWC klasa otwarta S'TIMON DER TANFER - V1, CWC, NDPwR, BOB SUKI klasa młodszych szczeniąt Magnetic Forse - wo1, NMłSzwR Redtone (FCI) X-AKIRA POWER FULL – wo2 klasa młodzieży SANIYA LIVORNO - V1,
  14. Zielona Góra 23.III.2019 (CWC) sędzia: Grzegorz Weron (PL) PSY klasa szczeniąt JOHN WICK Alterdog - wo1, NSzwR klasa młodzieży ADAR Diamentowa Grań - V2 AKINORI Esensja - V1, Zw.Mł, Teikoku Inu (FCI) ATOS - bdb3 klasa pośrednia Finigan Gra-Bla Ijiro – V1, CWC, NDPwR, BOB SUKI klasa młodszych szczeniąt Magnetic Forse - wo1, NMłSzwR Redtone (FCI) X-AKIRA POWER FULL – wo2 klasa młodzieży SANIYA LIVORNO - V1, Zw.Mł., BOS klasa pośrednia SAVANAH
  15. Jarosław 16-17.III.2019 (CWC) sędzia: Mirko Marković PSY Klasa szczeniąt: SIDNEY HIT THE ROAD KATTYVAL - wo1, NSzwR, BIS Puppy 1 Klasa młodzieży: MIRACLE HERO ZVEZDNAYA KAPEL - V1, Zw.Mł, NJwR Klasa otwarta: DR. WOLF A KIND OF MAGIC - V1, CWC, NDPwR, BOB, BIS 2 Oddziału SUKI Klasa młodszych szczeniąt: CINDERELLA KRÓLEWSKA PRZYSTAŃ - wo1, NMłSzwR, BIS BABY 3 klasa otwarta: RUTHDALES
  16. Racibórz 16-17.III.2019 (CWC) sędzia: Tomasz Kuszyk PSY klasa szczeniąt: BLAT AKITALEADER - wo1, NSzwR klasa młodzieży: HOXAKAM OBLIVIOUS - bdb ? PANTHER BLACK NIGHT Pearl River - V1, ZW.Mł,NJwR,BOB Rock On Platinum Sky Pearl River - V2 klasa pośrednia: DonHenryko (FCI) AZJA - V1, CWC, NDPwR CARL Grandes Lobos - ? klasa otwarta: ALMAR Eye Of A Tiger - ? AMARAT Hirrani - bdb klasa championów: JOY OF WILD DANCE P
  17. Radom 9-10.III.2019 (CWC) sędzia: Hedi Kumm (EE) PSY Klasa szczeniąt: Amartami FCI I'M A DREAMER - nb Klasa pośrednia: Don Hemryko AGENT - V1, CWC, NDPwR, BOB Klasa otwarta: SUENO Gaudeamus Camo - nb Klasa championów: Bearfactz BLACK SHADOW - V1, SUKI Klasa championów: Terra Di Amore EVGENIKA - V1, CWC, NDSwR, BOS
  18. Włocławek 2-3.III.2019 (CWC) sędzia: Magdalena Kozłowska (PL) PSY Klasa młodszych szczeniąt (baby): ASIR Linabero - ? Klasa młodzieży: AKINORI Esensja - Finigan GRA-BLA IJIRO - V2 HOXAKAM OBLIVIOUS - V1, Zw. Mł. Klasa pośrednia: Don Hemryko AGENT - Klasa otwarta: De Kener's YOU'VE GOT A FRIEND - V1, CWC, NDPwR, BOB MAYLO Inherti - SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): Finigan FIY-GRE JETTI - wo1, NMłSzwR Klasa młodzieży: Countach GET THE MASS
  19. Leszno 24.II.2019 (CH) sędzia: Luis Catalan (PT) PSY Klasa championów: Ruthdale NO PAIN NO GAIN - V1, CWC, NDPwR, BOB SUKI Klasa championów: No Divas ARMORY - V1, CWC, NDSwR, BOS
  20. 16.02.2019 Bydgoszcz (CWC) sędzia: Katarzyna Dziuba PSY klasa młodzieży Anata Sone NOBILYTI ARISTOCRAT -nb Finigan GRA-BLA IJIRO - V1,Zw.Mł, NJwR, klasa pośrednia Amartami Find Your Soul With Finigan– V1 klasa otwarta Triumf Sibiri VAIS VSEGDA PERVIY - V2 Regalia's BATTALION – V1, CWC, NDPwR, BOB klasa championów Jazgar WALKER – V1, CWC SUKI młodszych szczeniąt  Finigan Fiy-Gre Jetti - wo1, NMłSzwR klasa młodzieży Finigan GRA-BLA IRRIE – V1, Zw.Mł klasa pośrednia ADARA NIGHT QUEEN – V1, CWC, NDSwR,
  21. 16-17.02.2019 Bydgoszcz (CWC)sędzia: Andrzej Szutkiewicz PSYklasa szczeniąt Redtone (FCI) YARO SAI – wo1, NSzwR, klasa młodzieży Anata Sone NOBILYTI ARISTOCRAT -nb Finigan GRA-BLA IJIRO - V1,Zw.Mł, NJwR, BIS JUNIOR 4 klasa pośrednia Amartami Find Your Soul With Finigan– V2 Empress Fike ZNAK ZODIAKA TIGR - V1, CWC, NDPwR, BOS klasa otwarta Triumf Sibiri VAIS VSEGDA PERVIY - V2 Regalia's BATTALION – V1, CWC, klasa suki młodszych szczeniąt  Finigan Fiy-Gre Jetti - wo1, NMłSzwR klasa młodzieży Countach (FCI) GET THE MESSAGE - V1, Zw.Mł Fi
  22. KATOWICE 9-10.02.2019 (CACIB) sędzia: Lisbeth Mach (Szwajcaria) PSY Klasa młodszych szczeniąt SIDNEY HIT THE ROAD KATTYVAL - wo2 JACKSON SMILE ALTERDOG - wo1, NMłSzwR, BIS MINOR PUPPY 1 Klasa szczeniąt HOXAKAM OBLIVIOUS - wo1, NszwR Klasa młodzieży BOSTON KENCHO (FCI) - V4 DonHenryko (FCI) AZJA - V3 Finigan Gra-Bla Ijiro - V2 MIRACLE HERO ZVEZDNAYA KAPEL - V1. Zw.Mł Klasa pośrednia BURGHARD GUARDING FIRESIDE VOLTURNUS KATTYVAL - V2 CARL Grandes Lobos - bdb3 CASTOR Grandes Lobos (FCI) - V1, CWC, res.CACIB Klasa
  23. NDM 2-3.02.2019 (CWC) sędzia: E. Augustyniak PSY: klasa młodzieży FINIGAN GRA-BLA IJIRO - V1, Zw.Mł, NJwR, BIS Junior 4 klasa pośrednia BURGHARD GUARDING FIRESIDE VOL KATTYVAL - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG 1 klasa otwarta FANGO CZEIBO - V2 REGALIA'S BATTALION - V1, CWC SUKI klasa młodszych szczeniąt JENNY HEART ALTERDOG - wo1, NMłSzwR klasa młodzieży PLANETA UDACHI EUREKA THE GOLDEN DROP - V1, Zw.Mł klasa pośrednia WINTERRAHILLS GINA GERSHON - V2 VS LADY GRACE VOLTURNUS - V1, CWC, NDSwR, BOS klasa otwa
  24. 27.01.2019 Sosnowiec (CWC)sędzia: Gizela Anna Makarewicz PSY Klasa młodzieży BOSTON Kencho FCI – MIRACLE HERO Zvezdnaya Kapel – ROCK On Platinum Sky Pearl River – Klasa pośrednia DonHenryko (FCI) AZJA – CASTOR Grandes Lobos FCI – Finigan GRA-BLA IJIRO Triumf Sibiri GREAT WINNER – Klasa otwarta AMARAT Hirrani – klasa championów Finigan NEK-CYN GUARO - SUKI Klasa młodszych szczeniąt Finigan FIY-GRE JETTI – Klasa młodzieży Winterrahills GINA GERSHON - Finigan GRA-BLA IRRIE – Klasa pośrednia DonHenryko (FCI) ARA – DonHenryko (FCI) AT
  25. 26.01.2019 Sosnowiec (CWC)sędzia: Ryszard Wacławik PSY klasa szczeniąt Hoxakam OBLIVIOUS – wo1, NSzwR, klasa młodzieży BOSTON Kencho FCI, - Finigan GRA-BLA IJIRO - V2 Rock On Platinum Sky Pearl River - V1, Zw.Mł klasa pośrednia DonHenryko (FCI) AZJA – CASTOR Grandes Lobos FCI - Triumf Sibiri GREAT WINNER - V1, CWC, KAPITAN Majakita FCI - klasa otwarta AMARAT Hirrani - V1, CWC klasa championów
×
×
  • Create New...