Jump to content
Dogomania

AmartAmi

Members
  • Content Count

    379
  • Joined

  • Last visited

About AmartAmi

  • Rank
    Advanced Member

Contact Methods

  • Website URL
    http://www.amartami-akitas.eu

Profile Information

  • Gender
    Not Telling

Converted

  • Location
    Łomża
  • Interests
    konie to moja pasja i teraz moje akity
  • Occupation
    Instruktor Jazdy Konnej i Hipoterapii

Recent Profile Visitors

1,225 profile views
  1. AmartAmi

    KATOWICE 9-10.II.2019 (CACIB)

    KATOWICE 9-10.02.2019 (CACIB) sędzia: Lisbeth Mach (Szwajcaria) PSY Klasa młodszych szczeniąt SIDNEY HIT THE ROAD KATTYVAL - wo2 JACKSON SMILE ALTERDOG - wo1, NMłSzwR, BIS MINOR PUPPY 1 Klasa szczeniąt HOXAKAM OBLIVIOUS - wo1, NszwR Klasa młodzieży BOSTON KENCHO (FCI) - 4? DonHenryko (FCI) AZJA - 3? Finigan Gra-Bla Ijiro - V2 MIRACLE HERO ZVEZDNAYA KAPEL - V1. Zw.Mł Klasa pośrednia BURGHARD GUARDING FIRESIDE VOLTURNUS KATTYVAL - V2 CARL Grandes Lobos - 3? CASTOR Grandes Lobos (FCI) - V1, CWC, res.CACIB Klasa otwarta Amartami Find Your Soul With Finigan - V1, CWC Klasa championów RUTHDALE NO PAIN NO GAIN - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB SUKI Klasa młodszych szczeniąt CHILLI Snowfluff - wo3 Finigan Fiy-Gre Jetti - wo1 JENNY HEART Alterdog- wo2 Klasa młodzieży INARI Remordeo - V1, Zw.Mł, NJwR, BOS PLANTEA UDACHI EUREKA THE GOLDEN DROP - V3 SANIYA LIVORNO - V2 Klasa pośrednia ARA Don Henryko (FCI) - bdb 3 DonHenryko (FCI) ATENA - bdb4 VS LADY CORA Volturnus - V1,CWC, res.CACIB VS LADY GRACE - V2 Klasa otwarta Finigan Gra-Bla Irrie - bdb1 Klasa championów Amartami (FCI) BORN TO BE LOVED - V1, CWC, CACIB, NDSwR do uzupełnienia
  2. AmartAmi

    NDM 2-3.II.2019 (CWC)

    NDM 2-3.02.2019 (CWC) sędzia: E. Augustyniak PSY: klasa młodzieży FINIGAN GRA-BLA IJIRO - V1, Zw.Mł, NJwR, BIS Junior 4 klasa pośrednia BURGHARD GUARDING FIRESIDE VOL KATTYVAL - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG 1 klasa otwarta FANGO CZEIBO - V2 REGALIA'S BATTALION - V1, CWC SUKI klasa młodszych szczeniąt JENNY HEART ALTERDOG - wo1, NMłSzwR klasa młodzieży PLANETA UDACHI EUREKA THE GOLDEN DROP - V1, Zw.Mł klasa pośrednia WINTERRAHILLS GINA GERSHON - V2 VS LADY GRACE VOLTURNUS - V1, CWC, NDSwR, BOS klasa otwarta FAITER BLAZE MAJESTIC - V1, CWC do uzupełnienia
  3. AmartAmi

    Sosnowiec 27.I.2019 (CWC)

    27.01.2019 Sosnowiec (CWC)sędzia: Gizela Anna Makarewicz PSY Klasa młodzieży BOSTON Kencho FCI – MIRACLE HERO Zvezdnaya Kapel – ROCK On Platinum Sky Pearl River – Klasa pośrednia DonHenryko (FCI) AZJA – CASTOR Grandes Lobos FCI – Finigan GRA-BLA IJIRO Triumf Sibiri GREAT WINNER – Klasa otwarta AMARAT Hirrani – klasa championów Finigan NEK-CYN GUARO - SUKI Klasa młodszych szczeniąt Finigan FIY-GRE JETTI – Klasa młodzieży Winterrahills GINA GERSHON - Finigan GRA-BLA IRRIE – Klasa pośrednia DonHenryko (FCI) ARA – DonHenryko (FCI) ATENA – Klasa otwarta ABBY Rossomonza – CHELSEA Blakuszja – Klasa championów Amartami (FCI) BORN TO BE LOVED
  4. AmartAmi

    Sosnowiec 26.I.2019 (CWC)

    26.01.2019 Sosnowiec (CWC)sędzia: Ryszard Wacławik PSY klasa szczeniąt Hoxakam OBLIVIOUS – wo1, NSzwR, klasa młodzieży BOSTON Kencho FCI, - Finigan GRA-BLA IJIRO - V2 Rock On Platinum Sky Pearl River - V1, Zw.Mł klasa pośrednia DonHenryko (FCI) AZJA – CASTOR Grandes Lobos FCI - Triumf Sibiri GREAT WINNER - V1, CWC, KAPITAN Majakita FCI - klasa otwarta AMARAT Hirrani - V1, CWC klasa championów Finigan NEK-CYN GUARO – V1, CWC, NDPwR, BOB SUKI klasa młodszych szczeniąt Finigan FIY-GRE JETTI – JENNY HEART Alterdog - klasa młodzieży Planeta Udachi EUREKA THE GOLDEN DROP - Finigan GRA-BLA IRRIE – V2 INARI Remordeo - klasa pośrednia DonHenryko FCI ARA – DonHenryko (FCI) ATENA – klasa otwarta ABBY Rossomonza CHELSEA Blakuszja - PANDA z Olexovho dvora FCI - klasa championów Amartami (FCI) BORN TO BE LOVED - do uzupełnienia
  5. AmartAmi

    LUBIN 18-20.I.2019 (CACIB)

    18-20.01.2019 LUBIN (CACIB)sędzia: Alessandro Zeppi PSYklasa młodszych szczeniąt Redtone (FCI) YARO SAI – wo1, NMłSzwR, BIS BABY 3 klasa młodzieży ADAR Diamentowa Gra - V1. Zw.Mł DonHenryko (FCI) AZJA - V2 Rock On Platinum Sky Pearl River - nb TEIKOKU INU (FCI) ATOS – V3 klasa pośrednia Monaki LECTER HANIBAL – V1, CWC, res.CACIB klasa championów CARITIER Daikoku - bdb2 REACHY ACTION ZUMMAN BRAVE HEART – V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB klasa suki młodszych szczeniąt CHILLI Snowfluff – wo1 klasa szczeniąt Countach GIVE ME A RING – wo1, NSzwR klasa młodzieży REDTONE Cookie FCI - nb SANIYA LIVORNO – V1, Zw.Mł, NJwR WINTERRAHILLS GINA GERSHON - V2 klasa pośrednia BELLA Grandes Lobos – V1, CWC DonHenryko (FCI) ATENA – V2 NEYTIRI POUR COUNTACH du Lac Brule – V3 klasa otwarta Ruthdales PRADA in Red – bdb1 klasa championów KEY TO OUR HEARTS Pearl River - V2, res.CACIB REACHY ACTION GREYSELIN LA GRACIA – V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
  6. AmartAmi

    Brodnica 12-13.01.2019 (CWC)

    Brodnica 12-13.01.2019 (CWC) sędzia: Christophe Coppel (FR) PSY klasa młodszych szczeniąt: Redtone (FCI) YARO SAI - wo1, NMłSzwR klasa młodzieży: Finigan GRA-BLA IJIRO - Zw.Mł, BOS Tybetańska Twierdza DOVER - ? klasa otwarta: Triumf Sibiri VAIS VSEGDA PERVIY - V1, CWC, NDPwR, SUKI klasa młodzieży: BELLA Kencho - REDTONE Cookie FCI - V1, Zw.Mł, NJwR, BOB Winterrahills GINA GERSHON - klasa pośrednia: ADARA NIGHT QUEEN - V1, CWC klasa championów: KEY TO OUR HEARTS Pearl River- V1, CWC, NDSwR do uzupełnienia
  7. AmartAmi

    Gdańsk 06.I.2019 (CWC)

    Gdańsk 06.01.2019 (CWC) Sędzia: Ewa Stolarska (PL) PSY: Klasa młodszych szczeniąt Redtone (FCI) YARO SAI - wo1, Klasa młodzieży Finigan Gue-Fer Hirido - nb SUKI Klasa młodszych szczeniąt Redtone (FCI) YOKO ONO - wo1, NMłSzwR Klasa młodzieży Finigan Gra-Bla Irrie - V2 REDTONE Cookie FCI - V1, Zw.Mł, NJwR Klasa pośrednia Casey AMERICAN CANIS FIDELIS - V1, CWC/CAC, NDS, BOB, BOG 3 Monaki (FCI) LIGHT ON MILKY WAY - nb SACHIKO Jurojin - nb pozdr
  8. AmartAmi

    Białystok 18-19.VIII.2018 (CACIB)

    Białystok 18-19.VIII.2018 (CACIB) sędzia: Ekaterina Senashenko (RU) PSY klasa młodzieży: Amartami FIND YOUR SOUL WITH FINIGAN - V1, Zw.Mł., NJwR, klasa pośrednia Indevor CARVED IN STONE (Białoruś) - V1, CWC klasa otwarta FANGO CZEIBO - bdb 2 KOTARO Gaudeamus Camo - bdb 1 klasa championów Indevor ONE IN A MILLION (Rosja) - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOS Reachy Action ZUMMAN BRAVEHEART (Rosja) - V2, res.CACIB SUKI klasa młodzieży Amartami FIND YOUR PASSION - V1 klasa otwarta Indevor AFTERSHOCK (Białoruś) - bdb2 Nekmar SAY MY NAME - V1, CWC klasa championów Indevor UNDERCOVER LOVE (Rosja) - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB Reachy Action GREYSELIN LA GRACIA (Rosja) - V2, res.CACIB ewentualnie do uzupełniania z finałów
  9. AmartAmi

    Gostynin / Płock 26.VIII.2017 (CWC)

    AMOUR MAKE ME FLY Sharewood - V1, Zw.Mł, NJwR, BOB
  10. AmartAmi

    Białystok 18-19.VIII.2017 (CACIB)

    Białystok 18-19.VIII.2017 (CACIB) sędzia: Janusz Opara (PL) PSY klasa młodzieży BLACK JACK Capronca - V1, Zw. Mł klasa otwarta REDIENT PURE LOVE AT AIREK-DART - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG 4 klasa championów ALCHEMIST LOOK INTO MY EYES AT RESTAYLING - V2 LSA SIMONS SPLENDID - V1, CWC, res. CACIB SUKI klasa szczeniąt Faiter BLAZE MAJESTIC - wo1, NSzwR klasa młodzieży INDEVOR MISTRESS OF THE DARK - V1, Zw.Mł, NJwR , BOS klasa otwarta: Amartami BORN TO BE AMAZING - V1, CWC, res.CACIB klasa chmapionów: LSA STAR OF SHOW KATHRINE JAIN - V1, CWC, CACIB, NDSwR wyniki o/Białystok
  11. AmartAmi

    Golub-Dobrzyń/Toruń 15.08.2017

    Golub-Dobrzyń/Toruń 15.08.2017 (CWC) sędzia: Jan Ryk PSY klasa otwarta ARON Kamionkowa Dolina - V1, CWC klasa championów Bearfactz BLACK SHADOW - V1, CWC, NDPwR, BOB SUKI klasa otwarta AISHA Kamionkowa Dolina - V1, CWC klasa championów Woorlock ORCHIDEA - V1, CWC, NDSwR, BOS pozdr #
  12. AmartAmi

    Szczytno 02.VII.2017 (CWC)

    Szczytno 02.VII.2017 (CWC) sędzia: Monika Mikuliené (LT) PSY kl. championów: Bearfactz BLACK SHADOW - V1. CWC, NDPwR, BOS SUKI kl. pośrednia: Lyurua Dyuring VESTVIND -V1, CWC kl. championów: Stecal's JUST DIVINE - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 2 #
  13. AmartAmi

    Kołobrzeg 24-25.VI.2017 (CACIB)

    Kołobrzeg 24-25.VI.2017 (CACIB) sędzia: Grzegorz Weron PSY Klasa szczeniąt: CARACAS Drakono Sirdis - wo1, NSzwR Klasa młodzieży: AXEL Rancho Amerdog - V1, Zw.Mł, Klasa pośrednia: WELL DIABLO z Dworu Abakusa - V1, CWC, WOLF z Dworu Abakusa - bdb2 Klasa otwarta: BEARFACTZ Black Shadow - V1, CWC, NDPwR, CACIB, BOB Klasa championów: APOLLO Maczu-Ku - nb Indevor GREAT PRETENDER - V1, CWC, res. CACIB SUKI Klasa młodzieży: Ruthdales PRADA IN RED - V1. Zw.Mł, NJwR, BOS Klasa pośrednia: Amartami BORN TO BE LOVED - V2 WENA z Dworu Abakusa - V1, CWC, NDSwR, CACIB Klasa otwarta: DESSI Rancho Amerdog - bdb2 NO DIVAS ARMORY - V1, CWC, res. CACIB pozdr #
  14. AmartAmi

    Kraków 17-18.VI.2017 (CACIB)

    do poprawki
  15. AmartAmi

    Iłża /Radom 28.V.2017 (CWC)

    Iłża /Radom 28.V.2017 (CWC) sędzia: Olga Kosareva PSY Klasa młodzieży: Finigan NEK-CYN GRENO - bdb klasa championów: Ruthdale NO PAIN NO GAIN - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG2 klasa weteranów: Finigan AK-TAN CUFENDER - V1, Zw.Wet., NWwR SUKI klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GRANDI - bdb klasa otwarta: No Divas ARMORY - V1, CWC, NDSwR, BOS klasa championów: Finigan END-FER FALIEN - V1, CWC, pozdr #
×