Jump to content
Dogomania

Zabka10

Members
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://bichonfrise.cba.pl/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Zabka10's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Ja byłam z swoim psem i nie mam dobrego zdania. Skrupulatnie wręcz przesadnie ogląda psa (mierzy metrem), przegoni po ringu i doszukuje się wad. Na koniec uzasadnia swoją ocenę (śmiechu warte):lol:, w moim przypadku doczepił się do stawiania łap mojej 12mie. suki (moloski o bardzo długich łapach) - gdzie chód ma po prostu jeszcze szczenięcy i faktycznie czasami niedbały ale z pewnością to nie wada. "Sędzia mądrala"
 2. Lara i my również gratulujemy i pozdrawiamy :lol:
 3. [quote name='matylda']Witam ,to może przyjedziecie do Krakowa na kurs strzyżenia Bichona Frise z Katowic około pół godziny Zapraszam[/QUOTE] Jaki koszt byłby kursu ?
 4. Po trymowaniu nie mam pojęcia. Ale próbowałam ten proszek na swoim Bichonie i do puki go podawałam było coś lepiej ale bez szału i nie sety tylko na chwile, w momencie przerwania wracało. Stwierdziłam że nie będe faszerować mojego psa chemią na okrągło i wróciłam do preparatów typu "przemywania" chwale sobie preparat KW diamentowe oczy lub z najtańszych z Overa.
 5. Tu kłaniają się same nożyczki i twoja wprawa. Choć tnę i sama hoduję Bichonki to ciągle brakuje mi do doskonałości.
 6. Może Ci zorganizować psiaka ja mam dwa :)
 7. Zbieram chętnych na kurs u P. Gabrieli Barvikovey w Czechach Studenka. Z Katowic jakaś godzinka jazdy, można się zorganizować tak aby jechać na dwa auta i podzielić koszt transportu. Jeśli uzbieramy koło 10 osób zrobi nam seminarium i warsztaty za 200zł. Wydaje mi się że to super cena. Termin do uzgodnienia, zabieramy swoje narzędzia i psy. Chętnych proszę o kontakt 502 085 220 Urszula
 8. Jestem szczęśliwą posiadaczką suczki Mioritica :lol: ma 7miesięcy przyjechała do mas ze swojej ojczyzny. Wspaniały pies i przyjaciel rodziny.
 9. [quote name='borderterrier']Poszukuję tranosportu z Warszawy na sobote z malym psem[/QUOTE] Jadę na wystawę w sobotę z Tychów mamy miejsce!
 10. Dziękuje za odpowiedz :)
 11. Pilnie szukam osoby, która odebrała by mi szczeniaka z wystawy w Budapeszcie 19.05 Może akurat ktoś wystawia swojego pieska i miałby miejsce?
 12. Szukam osoby, która mogła by odebrać mi psa (szczeniaka) 19.05. z wystawy i przywieść do Polski.
 13. Niedawno ukończyłam kurs groomingu w Tychach u Pani Bożeny Czempas "Ape Atelier Psiej Elegancji" Mogę z czystym sumieniem polecić i podziękować Pani Bożence za wysiłek i chęć nauczenia fachu. W tej chwili obcinam sama lecz wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc mojego nauczyciela. [h=1][/h]
 14. Chciałam się dowiedzieć czegoś więcej na temat kursu u Pani Czempas . Może ktoś się tam szkolił ? Wiem , że kurs trwa dwa tygodnie , ale ile psów obcina kursant sam przez ten czas , czy potrafi przekazać wiedzę ? Napiszcie proszę swoje opinie .
×
×
 • Create New...