Jump to content
Dogomania

Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)


ocelot

Recommended Posts

Bajka w schronisku bardzo dlugo sie przekonywała.... Mnie znala dwa lata to i się cieszyła bardzo. Natomiast wystarczył, że dochodził nowy pies d boksu już się bała wyjść z budy. Przecież na spacer wyszła po dwóch latach taki strach smycz i obroża w niej budziła:(
Nie ma co pdziwiac nas:) My kochamy to co robimy i w pewnym senisu już nie umiemy inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GatoNegro22']Super wieści! Czyli okazuje się, że poza schroniskiem Bajka nie jest już tak przestraszona i zamknięta w sobie. :)
Kiedy będą zdjęcia razem z Lupuskiem?[/QUOTE]

Będą tylko nie wiem kiedy bo ciężko mi się teraz z młodym wyrwać jak takie pogody fatalne są , no i autko mamy zepsute więc chwilowo nie mam czym dojechać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Cos mi nie pasuje w rozliczeniu. Wyslalam 60 zl za pazdziernik i listopad, nigdzie nie jest odnotowane.Ale rachunek byl inny.[/QUOTE]
Ja dokladnie jutro będę sprawdzać konto fundacyjne. Wyłapię myslę przeoczenie jesli było. Chyba, ze nie na rachunek fundacji poszło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Cos mi nie pasuje w rozliczeniu. Wyslalam 60 zl za pazdziernik i listopad, nigdzie nie jest odnotowane.Ale rachunek byl inny.[/QUOTE]

A wiesz którego wysyłałaś ? No i na jaki rachunek ? Chyba nie możliwe ,że na inny bo tylko fundacyjny był podawany .

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj u Bajeczki , Bajka świetnie dogaduje się z Lupusem , czuje się przy nim pewniej i bezpieczniej , mnie się trochę obawiała , dała się wygłaskać , ale cały czas zerkała na opiekunkę czy aby na pewno jest blisko . Na wybieg wyszła dopiero jak ja z niego wyszłam :( Bajka ma coś nie tak z łapami przednimi , nie chodzi tylko "człapie " , ma strasznie zgrubiałe stawy nadgarstkowe (nie wiem czy schroniskowy wet to oglądał ) , myślę ,że tak jak Lupusowi trzeba jej kupić coś super na te stawy . Mam dwa zdjęcia , więcej n ie robiłam bo Bajka była bardzo zestresowana
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/wi77.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5202/wi77.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/1xif.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2392/1xif.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GatoNegro22']Nareszcie widać jak Bajka wygląda ;). Czy ona ma nadwagę czy tylko tak zdjęcia wyszły?

No i gdzie wszyscy wielbiciele Bajeczki? :mad: Szybko podziwiać zdjęcia :cool3:.[/QUOTE]

Nadwagę ma sporą , ale teraz jak ma dostęp do wybiegu cały czas i spacery powinna zrzucić trochę ciałka , na pewno dla jej stawów jest to konieczne , myślę ,że pod koniec listopada Bajka pojedzie do weta , chcę żeby wet obejrzał te jej łapy bo są straszne , Baja nie chodzi tylko człapie , coś trzeba z tym zrobić .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']No, nareszcze jeden z moich podopiecznych ma troche cialka. Na spacerkach na pewno zrzuci i wszystko unormuje sie.Jest rzeczywiscie sliczna, pyszczek jak cioteczka-kloteczka, malusi.[/QUOTE]
Ciałkiem to ona mogłaby jeszcze kogoś obdzielić. Myślę jednak, ze na zimę niech ma, a pomalutku sama zgubi, a jak nie to pomyślimy diecie rozsądnej.

Link to comment
Share on other sites

Bajka była u weterynarza. Guzki na przednich łapach, właściwie zgrubienia to wada rozwojowa. Niestety na pewno łapy są opuchnięte i bolesne. Dostała tabletki przeciwbólowe i znowu miała pobraną krew, żeby sprawdzić czy nie ma stanu zapalnego stawów.
Czekamy na wyniki i fakturę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...