Jump to content
Dogomania

Horacy-PILNE-prosimy o pomoc,szukamy hotelu,zbieramy deklaracje.Post 236


gallegro

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cantadorra']Ciekawe, jak tam Horacy....... Pewnie gania z towarzystwem, a pyszczek mu się śmieje...[/QUOTE]

Horacy uczy się chodzić na smyczy. Prowadzi go sunia Kola:-) Po powrocie do domu zgram zdjęcie z forum jamora i wrzuce tutaj. W pracy nie mam możliwości... Widok jest super:-)

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze, nieśmiałe jeszcze kroki Horacego na smyczy. W moim przekonaniu to i tak wielki postęp, ponieważ jak widać na poniższej fotce, smycz pozostaje luźna, co świadczy o tym, że nie ma traumy.

[URL=http://img593.imageshack.us/i/l2cs.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6228/l2cs.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

mtf, dane poszły na pw. Dziękuję w imieniu Horacka, który dzięki Waszej pomocy nie marznie i nie gnije w schornie w schronisku, tylko nabiera chęci do życia u Jamora :-)
Jeszcze raz ogrrrrrromne dzięki za Wasze serca i pomoc. Bez Was nie udźwignęłabym tego ciężaru :Rose:

Edited by Ania-tygrysiczka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Ogonek jeszcze schowany, będzie lepiej!!!:)[/QUOTE]

Jak można wyczytać na forum Jamora, Horacy radzi sobie całkiem nieźle, a boi się głownie wielkich samochodów i dużego hałasu. Robi jednak stałe postępy misio jeden. Aż ściska mnie w dołku, kiedy pomyślę, jak wyglądałoby jego życie, gdyby nie Wasza pomoc... A teraz psiak ma szansę na normalny, kochający dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Jak można wyczytać na forum Jamora, Horacy radzi sobie całkiem nieźle, a boi się głownie wielkich samochodów i dużego hałasu. Robi jednak stałe postępy misio jeden. Aż ściska mnie w dołku, kiedy pomyślę, jak wyglądałoby jego życie, gdyby nie Wasza pomoc... A teraz psiak ma szansę na normalny, kochający dom.[/QUOTE]

A mnie ściska w dołku, kiedy pomyślę, że nie poddaliście się mimo wszystko i podjęłiście decyzję o łapaniu Horacka:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...