Jump to content
Dogomania

5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!


bumel

Recommended Posts

Przejrzałam cały wątek... Jej, Brutek już dwa razy wracał z adopcji :( A co się stało za drugim razem?

Znalazłam też taki plakacik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/68186-Prosz%C4%99-Ci%C4%99-nie-czekaj-d%C5%82u%C5%BCej-i-przyjd%C5%BA-po-mnie%21-cudny-BRUTUS-czeka-na-dom%21%21?p=9722575&viewfull=1#post9722575"]http://www.dogomania.pl/threads/68186-Prosz%C4%99-Ci%C4%99-nie-czekaj-d%C5%82u%C5%BCej-i-przyjd%C5%BA-po-mnie!-cudny-BRUTUS-czeka-na-dom!!?p=9722575&viewfull=1#post9722575[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za 2 razem odgryzl nosa facetowi :)

a dokladnie bylo to tak ze zadzownila do nas kobieta ze ma dzieciaki i kota i ze chcialaby psa, przyjechala poogladali psiaki te ktore wytypowalismy, m.in wlasnie Brutusa, bardzo im sie spodobal wyszlismy na spacer na spacerze mieli akurat szanse zobaczyc jak Brutus potrafi bronic wlasniciciela tj drugiego konca smyczy(jak ktos sie do nas zblizal kogo Brutus nijak nie kojarzyl szczekal i sie szczerzyl) wiec powiedzialam Pani ze jesli ktokolwiek nowy bedzie wchodzil do domu musi psa przywolac i nowa osobe wprowadzic powoli a nie na hura z biegajacym samopas psem po domu...coz jak wiadomo ludzie chca byc madrzejsi i gdy do domu wszedl ojciec tej kobiety to zostal zboksowany przez Brutusa ktory pilnowal zarowno wlascicieli jak i nowego domu...skonczylo sie na obgryzionym nosie i szwach...pies oczywiscie wrocil a pani przebakiwala o uspieniu bo pies wsciekly...dla mnie byla to niesamowita komedia(gdybyscie szlyszaly ta kobiete) tylko Brutusa bylo mi szkoda bo po powrocie mial depreche wywalili go za jego dobra robote i oddanie durnym ludziom


na tym plakacie trzeba dane zmienic bo mimo iz znam te psy to bez sensu jest zalatwiac adopcje przez 3 posrednikow

Link to comment
Share on other sites

Szkoda go :( Rozmaryn też nie akceptuje obcych w domu - trochę ze strachu, trochę broni swojego. I w moim przypadku to o wiele bardziej uciążliwe, bo mam nauczanie domowe i codziennie przychodzą nauczyciele. Zamykam go w łazience z posłaniem, miskami i kongiem z ciachami i problemu nie ma, on czuje się tam bezpieczny i zasypia, ja jestem pewna, że nikomu nic nie zrobi.
I w życiu bym nie pomyślała, że muszę go z tego powodu uśpić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Znalazłam też taki plakacik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/68186-Prosz%C4%99-Ci%C4%99-nie-czekaj-d%C5%82u%C5%BCej-i-przyjd%C5%BA-po-mnie%21-cudny-BRUTUS-czeka-na-dom%21%21?p=9722575&viewfull=1#post9722575"]http://www.dogomania.pl/threads/68186-Prosz%C4%99-Ci%C4%99-nie-czekaj-d%C5%82u%C5%BCej-i-przyjd%C5%BA-po-mnie!-cudny-BRUTUS-czeka-na-dom!!?p=9722575&viewfull=1#post9722575[/URL][/QUOTE]

Dane kontaktowe chyba nie są aktualne....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Dane kontaktowe chyba nie są aktualne....[/QUOTE]


na pewno nie są, no i to zdanie z tekstu o jego odłowieniu wraz z grupą wałęsających się psów też trzeba wyrzucić-jest niepotrzebne i może na wstępie zniechęcać;)

Dane kontaktowe mogą być na mnie, tak samo w allegro, jeśli Ketunia będzie mogła wystawić ponownie. Będziemy wiedzieć na 100%, czy ktoś się odezwie.

tel. 603 650 101 (Magda)
mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Ketunio, mam taką prośbę: jak skończy się ta aukcja, to wystawisz ją ponownie, dobrze? Ja takiej ładnej sama nie zrobię, ale przelałabym Ci pieniądze na wyróżnienie, to zawsze więcej ludzi zajrzy do Brutusa.

Jest taka opcja za 12,50, której używam - samo wyróżnienie bez pogrubienia i podświetlenia (bo taka full opcja to ciut droga jest - coś koło 20 zł) a tak można zawsze za te pieniądze, które by poszły na te dodatkowe bajery zrobić wyróżnienie jeszcze drugiemu psiakowi.[/QUOTE]


Oczywiście, że wystawię kolejne aukcje :)

Link to comment
Share on other sites

Plakacik (po kliknięciu otwiera się w pełnym rozmiarze, mam też plik w Wordzie):


[CENTER][URL="http://img169.imageshack.us/img169/5838/brutusplakat.jpg"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5838/brutusplakat.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]

Nie dawałam info o przeskakiwaniu ogrodzeń, myślę, że o tym można informować już w rozmowie tel. - a wydaje mi się, że dla niego chyba najlepszym rozwiązaniem byłby dom z ogrodem, gdzie mieszkałby w kojcu ale miałby codziennie spacery i kontakt z człowiekiem. Odpadłby problem bronienia domu, nie miał by też możliwości ucieczki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Koosiek, super plakat:-) Wyślesz mi na maila plik w wordzie? Trzeba koniecznie rozpocząć akcję plakatową![/QUOTE]

Mój TŻ ma taką pracę, że jeździ po warszawie.
Wydrukowałam trochę plakatów i dałam mu do rozwieszenia. Więc akcja platakowania na Pradze rozpoczęta ;-)

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się zabrać Brutusa w sobotę na spacer...strasznie długo biedaczek nie był na spacerze pomimo, że siedzi w tej części schroniska, z której nie jest tak trudno go wyciągnąć:-( tak się chłopak cieszył...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Odnowione i wyróżnione allegro Brutuska:

[/URL][/QUOTE]

Dzięki bardzo Ketunio. Jeśli możesz, to zmień namiary w allegro na moje:

tel. 603 650 101
mail: [email][email protected][/email]

Nie miałam na razie żadnego pytania o Brutuska, w sobotę (dzień azylowy) żaden psiak nie znalazł DS - powódź....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dziewczyny mam pytanie od dawna sledze watek brutuska...i juz nie moge wytrzymac tak bardzo zal mi tego psa..czy jesli podjelabym sie znalezienia deklarowiczow oraz miejsca dla brutusa to czy moge go wyciagnac na dt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']dziewczyny mam pytanie od dawna sledze watek brutuska...i juz nie moge wytrzymac tak bardzo zal mi tego psa..czy jesli podjelabym sie znalezienia deklarowiczow oraz miejsca dla brutusa to czy moge go wyciagnac na dt?[/QUOTE]


Clo, a masz jakiś konkretny dt na myśli? Napisz coś więcej.

Psa mi cholernie szkoda - Brutek siedzi z bardzo energiczną i dominującą go suką i dlatego powinny wychodzić z boksu razem. Jak jestem sama w azylu, bez pomocnika, to duuuupa blada ze spaceru... a prawie nikt poza mną nie wyłazi z nimi, bo przecież silne i ciągną na smyczy. A nie dociera do ludzi.ów, że ciągną, bo są tak spragnione spaceru - błędne koło....

Link to comment
Share on other sites

Ketunio, widziałam, że allegro się skończyło. Ani jednego telefonu ani jednego maila / smsa:shake:może to przez weekend długi albo powodzie/burze, itd...

Poprosiłabym Cię jeszcze raz o wystawienie wyróżnionej aukcji, dobrze?

Tylko najpierw pomyślmy może nad zmianą tytułu na taki, który przyciągnąłby więcej ludzi...dzisiaj mam pustkę w głowie, jutro pomyślę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Psa mi cholernie szkoda - Brutek siedzi z bardzo energiczną i dominującą go suką i dlatego powinny wychodzić z boksu razem. Jak jestem sama w azylu, bez pomocnika, to duuuupa blada ze spaceru... a prawie nikt poza mną nie wyłazi z nimi, bo przecież silne i ciągną na smyczy. A nie dociera do ludzi.ów, że ciągną, bo są tak spragnione spaceru - błędne koło....[/QUOTE]

Mam na wsi Lorda, psa bardzo podobnego do Brutusa, tylko jeszcze większego. I on też na smyczy ciągnie jak lokomotywa, bo na spacery chodzi tylko, gdy przyjeżdżam (chociaż jest w lepszej sytuacji, niż Brutus, bo nie siedzi w kojcu, tylko lata po podwórku). Ale skoro ja daję radę z Lordim, to spacer z Brutusem nie wydaje mi się jakimś wielkim problemem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...