Jump to content
Dogomania

5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!


bumel

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 3 months later...

[quote name='ketunia']Brutusku zrobiłam ci allegro.
Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe.
Cudny psiak.

[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1025523970[/URL][/QUOTE]

Ketunio, piękne zrobiłaś allegro Brutusowi, ja strasznie go zaniedbałam ostatnio:oops:, a to jeden z moich ulubionych psów w azylu...i tak długo już czeka na dom...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']bumel może chciałabyś przejąć watek Brutusa?[/QUOTE]


mogę przejąć, mam nadzieję, że w końcu będzie można zmienić tytuł i przesunąć go do działu: już w nowym domu...

To jak, Ty piszesz do moderatora, czy ja mam napisać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Będzie można, czy już można? Czyżby ktoś z allegro się odezwał?[/QUOTE]


miałam na myśl przyszłość nieokreśloną choć mam nadzieję, że jednak bliską....Brutus to jeden z najbardziej zapomnianych psów w azylu i tak długo już czeka...nie wiem, czy jest jakiś odzew z allegro, bo w aukcji kontakt podany jest do pracowników fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Ketunio, mam taką prośbę: jak skończy się ta aukcja, to wystawisz ją ponownie, dobrze? Ja takiej ładnej sama nie zrobię, ale przelałabym Ci pieniądze na wyróżnienie, to zawsze więcej ludzi zajrzy do Brutusa.

Jest taka opcja za 12,50, której używam - samo wyróżnienie bez pogrubienia i podświetlenia (bo taka full opcja to ciut droga jest - coś koło 20 zł) a tak można zawsze za te pieniądze, które by poszły na te dodatkowe bajery zrobić wyróżnienie jeszcze drugiemu psiakowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...