Jump to content
Dogomania

5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!


bumel

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pidzej']wątpię bo ma już dwa psy...[/quote]

pamietam pierwsze dni Brutusa w azylu. chodziliśmy z nim razem z Alfredem na spacerki...

albo raz jak byłam z nim w lesie dawno dawno znalazłysmy z Olką 3 psy (1 dorosly pies, 1 dorosła suka i pies szczeniak). wtedy już nie przepadał za psami ;) ale na szczescie sie nic nie pogryzło, a te psy już daaaawno w swoich domach

Link to comment
Share on other sites

nie znudzi,dziewczyna robi kurs u p.Klosinskiego znanego behawiorysty i szkoli nasze psiaki wzamian za mozliwosc "ogladania" roznych psich zachowan

proponuje ja podpatrywac i nie psuc tego co wypracuje(prosba od niej:evil_lol:)
Brutus np moze spokojnie chodzic na normalnej obrozce,Hiena na luznej smyczy nie atakuje psiakow,Dingo zajebiscie sie skupia na przewodniku

jesli ktos chce moge uzyczyc kilka fajnych ksiazek o szkoleniu i CS'ach a w azylu gdzies sie wala kliker wiec tez mozna brac i pracowac,czerwona dluga linka takze czeka na uzytek(tylko niech sie nie wyprowadzi bo jedna juz poszla;))

Link to comment
Share on other sites

wychodzi na to że będzie w niedzielę wiec sama możesz jej powiedzieć:eviltong: lista psów do socjalizacji jest długa...
mysle ze teraz w pilnej potrzebie jest nowy pies w biurze, straszna bida. znalazłam dzis w piwnicy grube rękawice i mam zamiar włożyć do niego reke:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...