Jump to content
Dogomania

5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!


bumel

Recommended Posts

Przepraszam za zwłokę z odp ale zupełnie nie mam niestety czasu na Dogo narazie i wogole na nic:(jednak co do hotelu lub dt można by poszukać,popytac u astaroht,megii,kikou,w Mielcu?sama nie wem u jamora?trochę tego jest:)moja mam zgodziła się ufundowac brutusowi 1miesiac w dt potem napewno coś dorzuci jest ciężko ale wiem ze można dać radę bo wiele cudów już tu na
Dogo widzialam:)kwestia pw i novej reklamy ze się tak wyraze niestety ja mam b mało czasu w związku z tym mam pytanie czy ktoś podjalby się poszukania mu miejsca w dt?tez będę się starać w
miarę moich możliwości pytałam u renaty5bo tam jest nasz latek ale narazie zero odezwu:(proszę sprobojmy go wyciągnąć..jednak ja sama niestety nie dam rady dlatego proszę o pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szczerze mowiac moim zdaniem nie ma sensu wyciagac Brutusa do hotelu.
Ma spacery (nie codziennie, ale ma), ma co jesc, ma gdzie spać, jakby trzeba bylo opieke wet.
Jemu potrzeba domu nie hotelu, hotel praktycznie nic by nie zmienil w jego zyciu.
Sa bardziej potrzebujace zwierzaki...

Link to comment
Share on other sites

Ja myśle ze jak najbardziej jest sens od dłuższego czasu zajmuje się adopcjami tu na Dogo i mamy sporo przypadków gdzie piękne naprawdę piękne młode psy czekały w schronie po3lata
np a jak poszły do dt gdzie miały domowa opiekę i nauczyły się np trzymać czystość itd i to wszystko mona było napisać w ogloszeniach np to po miesiącu już były w ds:)nie mówię ze w przypadku brutusa tez tak będzie ale moim zdaniem warunki
miedzy dt a schronem są bez porównania chociażby w kwestii takiego banalu jak spacery raz na jakiś czas a kilka razy dziennie robi wielka roznice..i ja chce pomoc temu psu z całego serca a jak narazie widać samo oglaszanie i to ze siedzi w schronie nic
mu nie dało:(

Link to comment
Share on other sites

Wystawiłam mu ostatnio ale zwykłe. Niestety nie mogę mu wyróżnić. Za dużo tych psiaków.:(

[URL]http://www.allegro.pl/item1075872587_cudowny_i_radosny_brutus_czeka_z_utesknieniem.html[/URL]

Jednak jak jest osoba chętna na zasponsorowanie wyróżnienia to oczywiście zmienię :)
Jeśli macie jakiś pomysł na tytuł to dajcie znać.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Wystawiłam mu ostatnio ale zwykłe. Niestety nie mogę mu wyróżnić. Za dużo tych psiaków.:(

[URL]http://www.allegro.pl/item1075872587_cudowny_i_radosny_brutus_czeka_z_utesknieniem.html[/URL]

Jednak jak jest osoba chętna na zasponsorowanie wyróżnienia to oczywiście zmienię :)
Jeśli macie jakiś pomysł na tytuł to dajcie znać.:)[/QUOTE]

trochę mnie ubiegłaś:-), przecież pisałam, że chcę wyróżnić znowu...zastanawiałam się nad innym tytułem, ale nic poza tandetnymi sloganami nie wymyśliłam.

W każdym razie, jak będzie się ta aukcja kończyć i zanim wystawisz nową to daj znać chwilę wcześniej, a przeleję pieniądze na wyróżnienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo'].i ja chce pomoc temu psu z całego serca a jak narazie widać samo oglaszanie i to ze siedzi w schronie nic
mu nie dało:([/QUOTE]

clo, z tym ogłaszaniem Brutusa nie jest tak różowo - robię mu ogłoszenia na różnych portalach, ale nie systematycznie, teraz Ketunia zrobiła mu allegro, ze strony fundacji, pod której opieką pozostaje, może liczyć na niewyróżnioną aukcję i warszawskie gumtree, też niewyróżnione...to raczej wszystko...(jeśli ktoś jeszcze go ogłasza, a go nie wymieniłam, to sory ale poprostu nic mi o tym nie wiadomo).

Czy to wystarczy, żeby mu znaleźć dobry i odpowiedzialny dom, obawiam się, że to za mało....piszesz, że chcesz mu pomóc - poogłaszaj go właśnie, wyróżnij mu allegro albo inne ogłoszenia, nie masz czasu ogłaszać- wykup pakiet ogłoszeń, jeśli masz czas - przyjedź i zabierz go na spacer...itd.

Sądziłam, że masz na myśli domowy tymczas...i tylko za takim, uważam, warto się rozglądać, piszesz, że byłby opłacony jeden miesiąc, a co potem? gdzie chcesz szukać tych deklaracji? na dogo? gdzie nie spojrzeć tam kłótnie i syf. nawet, jak deklaracje się znajdą, to kto ma podjąć ryzyko ich ewentualnego wykruszenia się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Czy to wystarczy, żeby mu znaleźć dobry i odpowiedzialny dom, obawiam się, że to za mało....piszesz, że chcesz mu pomóc - poogłaszaj go właśnie, wyróżnij mu allegro albo inne ogłoszenia, nie masz czasu ogłaszać- wykup pakiet ogłoszeń, jeśli masz czas - przyjedź i zabierz go na spacer...itd.[/QUOTE]

Dodam jeszcze, że możesz tez porozwieszać plakaty, dwa razy dzięki nim udało się znaleźć dom psiakowi, którego ogłoszenia nie przynosiły żadnego rezultatu :)

Brutula i Jasza byli w niedzielę na spacerku :) Z tym ciągnięciem wcale nie jest tak źle, powiedziałabym nawet, że z Brutusem łatwiej się chodzi, niż z Saturnem - bo Saturn niby idzie spokojnie, ale jak już go coś zainteresuje, to prze do przodu jak lokomotywa, Brutus ciągnie o wiele lżej. Poza tym smycz przez większość spaceru była luźna, najgorzej było na samym początku.
A tak w ogóle to Brutusik jest strasznie zarośnięty, chyba w sobotę zabiorę się za niego tak, jak za Saturna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']A tak w ogóle to Brutusik jest strasznie zarośnięty, chyba w sobotę zabiorę się za niego tak, jak za Saturna ;)[/QUOTE]

ale byś mu ulgę sprawiła...i frajdę:-) wyczochraj go ode mnie, bo ja w weekend nie dojadę niestety

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

sluchajcie mam pewna propozycje jesli moj tymczasowicz pojdzie do obiecanego ds to panstwo ktorzy do niego dokladaja zgodzili sie dac ok 100-150zl na brutusa na dt(zobaczyli jego historie i zdjecia i nie chca dac na zadnego innego niz brutus) wiec moze jednak by mu poszukac czegos domowego?

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie z tym mam problem...tzn teraz jestem na wyjezdzie net mam b slaby tu..ciezko mi szukac hotelikow..ale moze ktos zna jakis dobry gdzie brutus moglby sie zatrzymac?Ja swojego tymczasowicza mam u Renata 5 i to jest moim zdaniem najlepszy dt ale neistety Renia zapsiona maksymalnie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']Ja swojego tymczasowicza mam u Renata 5 i to jest moim zdaniem najlepszy dt ale neistety Renia zapsiona maksymalnie:([/QUOTE]

najlepszy czy nienajlepszy to zupełnie odrębny temat, i tak trafiłby tam do kojca, bo chyba nie do domu, gdzie przebywa gromada małych staruszków...

sama piszesz, żeby poszukać mu czegoś domowego i dla mnie tylko taka opcja wchodzi w grę, a nie zamiana kojca na kojec. Nie znam żadnego domowego dt, który mógłby wziąć Brutusa. Jeśli taki się znajdzie, to będzie można poważnie o tym pomyśleć.

Link to comment
Share on other sites

Ok rozumiem..ale nie zlosc sie od razu...poprostu wysunelam sie z taka propozycja bo bylaby jakas kasa dla niego..pozatym jednak dt jak dla mnie nawet z kojcem gdzie ma 3 spacery dziennie i duzo ludzkiej milosci zly by nie byl...ale to i tak wasza decyzja..ja chce mu pomoc..i tylko to jest wazne dla mnie..naprawde chce dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Clo to nie tak, nie złoszczę się - bardziej przemawia przeze mnie frustracja - w schronisku to jest najważniejszy pies dla mnie i strasznie mi zależy na tym, żeby wreszcie jego los się odmienił...

ogłaszam już tyle czasu- zero odzewu, ani jednego telefonu a trzeba sobie zdać sprawę, że do jakiegoś niedoświadczonego domu nie powinien iść. Brutus ma mocny charakter i musiałby go zechcieć ktoś wyjątkowy, kto będzie umiał go poprowadzić - cholernie ciężka sprawa

hoteli domowych jak na lekarstwo...a raczej w ogóle brak dla większych psów...a co do kojcowych hoteli, to z dużym sceptycyzmem traktowałabym zapewnienia o 3 spacerach dziennie, niestety... po prostu nie uważam, że w hotelowym kojcu poprawiłaby się sytuacja Brutuska jakoś znacząco no ale to naprawdę temat na inną dyskusję.

Ale to też nie tak, że ja decyduję o losie Brutusa. Jeśli pojawi się jakaś sensowna, sprawdzona propozycja dla Brutka w tego typu hotelu, jestem gotowa ją poprzeć czy zarekomendować osobie decyzyjnej czyli właścicielce Azylu.

Propozycja Twoich znajomych co do deklaracji na Brutusa brzmi naprawdę nieźle - to mógłby być dobry start ...tylko, że nie ma pomysłu na miejsce. No w każdym razie ja nie mam.

Link to comment
Share on other sites

ok Bumel rozumiem w takim razie musimy szukac czegos domowego:)))cos musi sie znalezc....z tego co wiem to chyba astaroth trzyma nie ktore psy w domu...Renata odpada..trzeba pomyslec...zaraz napisze na watku hotelikowym ze szukamy takiego domowego dla brutusa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...