Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

Chesti- witaj , nie zauważyław wpisu :p 

Mary- morderczy? =D ona ma akurat tak mało inteligentny ryjec =D 

Madzia mamusiu? ona miała mnie gdzieś :p po kółku ze zdobyczą leciała do pozoranta i prosiła o szarpanie ... :/ ja tylko trzymałam smycz :p 

Majoka- oczywiście że bylam dumna bo mam bulka z charakterem do tego sportu jak chciałam ;) ale powiem że Darek był bardzo z niej zadowolony, jak widac z miękkiego gryzaka przeszedł na rękaw , długo zachęcać nie musiał tylko ten bat ją onieśielał za bardzo ale popracujemy nad tym w ogrodzie :p

Jeszcze kilka fot z majówki frr.JPG.ae876025dfff3cc890b7079ba3542485

 

strz1.JPG

strz2.JPG

strz3.JPG

strz4.JPG

Link to comment
Share on other sites

O 6.05.2016 o 07:54, agutka napisał:

Majoka- zawsze na 4 łapy :p

mam w albunie kilka ujęć gdzie wygląda jakby na plecy leciała :p ale ona jak kot, ma swój dziwny sposób ale bezpieczny sposób ;)

bom2.JPG

ta fota od zawsze,mnie zachwyca

Link to comment
Share on other sites

czy serducho zdrowe to trzeba najpierw badanie zrobic ;)  tak na prawdę innych badań jak krew i rtg stawów nie robiłam mu nigdy ;p po prostu nie widziałam potrzeby... w następnym tygodniu lecę na wizytę u innego weta , co powie przemyślę i będę musiała podjąć męską  decyzję

Link to comment
Share on other sites

wiesz z tymi badaniami serca to różnie ;) często jest to tylko ekg bo? bo tak =D Ledzi przed zabiegiem na własną rękę prosiłam o echo bo osłuchowo było ok i nie trzeba badań szczegółowych a jednak wada wyszła :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...