Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

Psy w naturalnych warunkach zjadają padlinę i żyją. Zakopują, a po pewnym czasie odkopują i zjadają.
Amor jadł śmierdzące mięso, moje koty jadły śmierdzące mięso (pamiętam jak wróciłam skądś i odkryłam na miskach rozkładającą się wątróbkę... tak strasznie brzydziłam się tego dotknąć, robiłam podchody a przyleciała Nunka i wciągnęła ze smakiem :D), Waldek ze śmierdzącym mięsem miał dużo przebojów (prócz tego że jak barfował to zakopywał pod kocami mięcho to kiedyś dostał całą zawartość lodówki której nie domknęłam - jakieś 4 kg cuchnącego mięcha) i żyje ;)

Jedno co wiem to to że już ugotowanym mięsem które choć trochę śmierdzi można psa poważnie zatruć. A ludzie gotują bo wydaje im się że wygotują to co się zepsuło i mięsko "odświeżą" :D

Link to comment
Share on other sites

lekko nadpsute mięso nie zrobi psu żadnych nieprzyjemności, pies na barfie ma całkiem inne ph niz pies na gotowanym czy karmie. z resztą psi żołądek potrafi o wiele więcej i sprawniej strawić niż ludzki nawet o niskim ph.

moja matka właśnie raz odświeżyła swojej seterce mięsko gotowaniem ;) nie wiem w jakim stadium rozkładu było ale chata pachniała sraczką jeszcze długo:diabloti:


a tak z niusów to jesteśmy poza domem... daleko, jestem pod wielkim wrażeniem pracy Ledy , biegają kurczaki a suka na wpół dzika grzecznie do mnie wraca . Relacja foto niebawem bo jesteśmy na paluchu a net ledwo idzie ;)

Link to comment
Share on other sites

a ja Cię, Obama, wykorzystam w kwestiach doradczych :D bo my ze znajomymi jesteśmy pasjonatami gierek towarzyskich, nie strategii broń boże, musi się dać grać po pijaku :eviltong:, mamy Tabu, Prawo Dżungli (z dodatkiem :cool3:), Party Alias dwójkę, 5 sekund, Jengę i teraz TŻ dostał Bang! na urodziny, ale jeszcze nie rozdziewiczyliśmy ;) poradzisz co jeszcze fajnego można dać na prezent, żeby grać w to ekipą?

Link to comment
Share on other sites

Ale shit, dwa razy straciłam posta w trakcie pisania :placz: wiec bedzie krotko i troche bez sensu, potem edytuje jak bede miala chwile

Pazurki ścięte? Nigdy niebyły ścinane u weterynarza ani przeze mnie. Takie piękne od spacerów :) Tylko poduchy zjechane aż szkoda patrzeć :)

Ok, więc u mnie imprezówki nie są na pierwszym miejscu. Teraz grywam w wojenne (Zimna wojna).
Rozumem zatem,że ma być wesoło, głośno, bez szczególnego wysiłku intelektualnego,ale za to z przytupem?

[B]Munchkin- [/B]przyjemna, śmieszna karcianka, która ma wiele serii ( w zależności od zainteresowań np Munchkin Zombie). Najfaniejsze jest to,że gra polega na negatywnej interakcji czyli zawsze starasz się zaszkodzić innym. Jest głośno i wesoło.

[B]Dixit-[/B] granie z zgadywanie skojarzeń. Jak się pewnie domyślasz, skojarzenia czasami są rozbrajające.
[B]Times' UP- [/B]nowoczesna wersja kalamburów o wzrastającym stopniu trudności

[B]Dobble[/B]- szybkie skojarzenia, spostrzegawczość

[B]Czarne historie[/B]- są zagadki, które trzeba odgadnąć :)

[B]Uga Buga[/B]- wymysla się glupie dzwieki

[B]Fasolk[/B]i- handlujesz fasolą :) Negocjujesz, sprzedajesz ...

[B]Tak,Mroczny Władco![/B]- jesteście goblinami, które muszą usprawiedliwiać się przed swoim władcą,żeby uniknąć kary.

Podobnie z [B]Kragmortha[/B]- też gobliny,ale tu trzeba czasem stać na jednej nodze :)

[B]Cash and Guns-[/B]mafia,porachnki,strzelanki. :)

Z mniej imprezowych mogą być Agenci Molocha albo U Koryta.

To z takich typowo imprezowych :cool3:

Edited by Obama
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']

[B]Munchkin- [/B]przyjemna, śmieszna karcianka, która ma wiele serii ( w zależności od zainteresowań np Munchkin Zombie). Najfaniejsze jest to,że gra polega na negatywnej interakcji czyli zawsze starasz się zaszkodzić innym. Jest głośno i wesoło.

[B]Dixit-[/B] granie z zgadywanie skojarzeń. Jak się pewnie domyślasz, skojarzenia czasami są rozbrajające.
[B]Times' UP- [/B]nowoczesna wersja kalamburów o wzrastającym stopniu trudności

[B]Dobble[/B]- szybkie skojarzenia, spostrzegawczość

[B]Czarne historie[/B]- są zagadki, które trzeba odgadnąć :)

[B]Uga Buga[/B]- wymysla się glupie dzwieki

[B]Fasolk[/B]i- handlujesz fasolą :) Negocjujesz, sprzedajesz ...

[B]Tak,Mroczny Władco![/B]- jesteście goblinami, które muszą usprawiedliwiać się przed swoim władcą,żeby uniknąć kary.

Podobnie z [B]Kragmortha[/B]- też gobliny,ale tu trzeba czasem stać na jednej nodze :)

[B]Cash and Guns-[/B]mafia,porachnki,strzelanki. :)

Z mniej imprezowych mogą być Agenci Molocha albo U Koryta.

To z takich typowo imprezowych :cool3:[/QUOTE]

kocham Cię :loveu::crazyeye:
szczególnie wpadło mi w oko te Uga Buga :diabloti: i Times' Up, bo kalambury 'wymyślane' (zazwyczaj tytuły filmów) już nam się pokończyły :diabloti: dzięki, jesteś wspaniała, poszukam tych gier:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']kocham Cię :loveu::crazyeye:
szczególnie wpadło mi w oko te Uga Buga :diabloti: i Times' Up, bo kalambury 'wymyślane' (zazwyczaj tytuły filmów) już nam się pokończyły :diabloti: dzięki, jesteś wspaniała, poszukam tych gier:D[/QUOTE]


Jeśli mogę coś zasugerować to fajnym sklepem z grami jest w Krakowie Świat Smoka. Przywiozą Ci nawet do domu, ewentualnie możesz grę wypożyczyć na kilka dni, aby przekonać się czy Wam się spodoba. Mają też naprawdę fajne ceny i super obsługę :) Masz też stacjonarnego Dragonusa ( w Galerii Krakowskiej i koło dworca) i Bard,ale ceny są wyższe.
[url]http://swiatsmoka.pl/[/url]
Jakbyś chciała pograć w Munchkin, daj znać :)

Poza tym, jednym z najtańszych sklepów online jest 3Trolle.pl. Często są różne rabaty i promocje :)

Link to comment
Share on other sites

helloł, helloł :) powróciłam ja i mój pies ;) widzę że bardzo ważny temat przez chwilę leciał:diabloti: spoko możecie kontynuować , jak się nie dołaczę bo na grach się nie znam jedynie to na FB z nudów cisnę :eviltong:

oficjalnie jak szybko alergia zaatakowała tak szybko przeszła czyli wracamy do pięknych bulków. Fotki wrzucę jak tylko się z nimi obrobię :)


[quote name='Obama']Pozdrowienia od moojego pieseła, który hobbistycznie grywa w gry planszowe. Tutaj zombie figurki z gry Zombicide :)
[URL]http://bullonboard.files.wordpress.com/2014/02/img_8908.jpg[/URL][/QUOTE]



a co to za fotka??? gdzie piękny bulisiowy ryjek??:angryy: a nie jakieś ludki :eviltong: dawaj kawalera :)

Link to comment
Share on other sites

fotka rezydenta zabawiajacego się w barf ;) kopia spaprana ale ta mina...:diabloti:

[IMG]http://oi58.tinypic.com/2cr51y8.jpg[/IMG]


a teraz z Ledy urlopu ;) niestety nie otrzymaliśmy pozwolenia na staruszka
dziś wrzucę z domkowego wypadu jutro spacerowych ;)

[IMG]http://oi57.tinypic.com/2qa1iky.jpg[/IMG]
[IMG]http://oi59.tinypic.com/2hehxtc.jpg[/IMG]
[IMG]http://oi62.tinypic.com/242czgk.jpg[/IMG]
[IMG]http://oi60.tinypic.com/16h5fgn.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Majka- musiałam Sagusia mordę wrzucić:diabloti:
ryjek ładny już jako tako, włoski odrastaja ale jeszcze w kolorze żółtym:shake:

Kropi- a no rozbujało się imam nadzieję że nasi fani pozostana nam wierni ;) tu się nie obserwuje tylko udziela ;) nie krępuj się:eviltong:

Onomato- piorę w Vizir czysta biel:D


dziś była samotna wyprawa z Leda od Gdyni do Sopot wzdłuż plaży. Ludzi tłumy, psów jeszcze więcej ;) Leda mimo że ciagnęła jak diabli szła w końcu jednostajnie i bez nagłych zwrotów , pieski mijała wzorowo, bez histerii czy jakiejkolwiek agresji- troszkę czasem pojękiwała ale ten jęk każdego rozczulał ;) Kilka psów z zaciekła ciekawościa za nami podażało a Ledzia dziko przed siebie , zakochał się w niej weimar , biała dawała się obwachać aż do pyska potem robiło się nieco goraco (była na krótko trzymanej smyczy) ponieważ nie założyłam jej kagańca. Było zdarzenie gdzie na sam koniec zaatakował z zębami nas mix onka , za drugim podejściem tego szatana potraktowałam butem bo nie mogłam dopuścić aby biała była znowu pogryziona :roll: do gówniarza drę gębę gdzie smycz a on do mnie - bo co... mi irokez na plecach się postawił i odparłam bo moja puszczę :angryy: w oddali pierwszy raz słyszałam: puść ja , puść bo mendy tylko tak się czegoś naucza:evil_lol: dodam ze osoby krzyczace były osobami postawnymi a nie dresami ;) w dodatku pierwszy raz słyszałam tyle superlatyw pod katem mojej glizdy,:grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...