Jump to content
Dogomania

Katowana sunia DON - już szczęśliwa w nowym domu


gallegro

Recommended Posts

dzisiaj zadzwonił do mnie pan który ma już od nas sunię , sprawdzony , odpowiedzialny , sunia ma u nich jak w raju . Pan ma bardzo dobrych znajomych którzy bardzo przejeli się losem suni a nasz znajomy obiecał nawet osobiscie jechac po sunię . Nowy domek oferuje bardzo dobre warunki ( za które ręczy nasz znajomy ) oraz miłość i szacunek . Mielibyśmy zapewniony kontakt z właścicielami suni . Prosimy o bardzo pilny kontakt . Sunia jutro miałaby juz swój kąt u dobrych ludzi .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kontakt do Ani 604 637 412. Jutro przed południem udajemy się do właścicieli na poważną rozmowę. Jeśli jej efekt będzie zgodny z naszym oczekiwaniem, nie widzę problemu, aby ktoś po nią przyjechał bez zbędnej zwłoki. W razie czego jesteśmy też w stanie dowieźć ją do Warszawy, o ile to właściwy kierunek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Kontakt do Ani 604 637 412. Jutro przed południem udajemy się do właścicieli na poważną rozmowę. Jeśli jej efekt będzie zgodny z naszym oczekiwaniem, nie widzę problemu, aby ktoś po nią przyjechał bez zbędnej zwłoki. W razie czego jesteśmy też w stanie dowieźć ją do Warszawy, o ile to właściwy kierunek.[/QUOTE]

Super, że domki ustawiają się po Niunię w kolejce :multi:
Tylko czy efekt jutrzejszej rozmowy będzie taki, na jaki liczymy :roll:
[B]Gallegro[/B], macie jakiś plan B w razie czego ?

Link to comment
Share on other sites

zauważ jaka łaskawa jestem że lania kijem do tego nie dołozyłam :mad:
Boze co z takich dzieci wyrosnie ? Gdzie wrazliwość ? Gdzie współczucie ? Jakiś czas temu pewna niemiecka znajoma z Fb wysłała mi link do ich publikacji w gazecie ze zdjeciem jak bawia się dzieci w Tunezji czy Tajlandii ( mniejsza o kraj ) W roli głównej był szczeniak . do tej pory próbuję wymazać z głowy to zdjecie i nie mogę i te uśmiechy na buziach dzieci :-(
Porąbany ten świat

Link to comment
Share on other sites

@Marycha35 - poprzedni wpis, który zaczynał się od słowa "Mamy", dotyczył wcześniejszego pytania o plan B.
Zanim jednak został zatwierdzony, pojawiło się kilka innych wpisów, dlatego jego treść została błędnie zinterpretowana.
Wpis wyedytowałem, a odnośnie suni nic się nie zmieniło - jutro do południa wszystko będzie jasne.

Link to comment
Share on other sites

Trzymajmy kciuki, bo z takimi dupkami wszystko jest możliwe.
Wierzę bardzo w dyplomację Ani, a jeśli ona nie zadziała, to w determinację Ani i Gallegro....

Pamiętajcie, że tam zostają psy sąsiadki, którym te bydlaki mogą zrobić krzywdę, jeśli dowiedzą się, że to ona dała znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro'][B]W zanadrzu mamy plan B[/B] :-)
Trzymajcie jutro mocno kciuki.[/QUOTE]

No to jestem już dużo spokojniejsza ;)
Bo jakoś nie wierzę, że z tymi ludźmi będzie można łatwo się dogadać :roll:
Ale kto wie, może zdarzy się cud i odszczekam to, co napisałam :razz:
Kciuki na maxa zaciskam :thumbs: :thumbs: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']No to jestem już dużo spokojniejsza ;)
Bo jakoś nie wierzę, że z tymi ludźmi będzie można łatwo się dogadać :roll:
Ale kto wie, może zdarzy się cud i odszczekam to, co napisałam :razz:
Kciuki na maxa zaciskam :thumbs: :thumbs: :thumbs:[/QUOTE]

No ja się też obawiam że mogą nie być za mili

Link to comment
Share on other sites

Sądzę,że zrozumieją,że nie mają warunków dla psa i po dobroci oddadzą,chociaż to decyzja będzie ciężka,ponieważ raczej przywiązali się do psa,pomijając jakie dają mu warunki.Może być tak,że w rozmowie zadeklarują opiekę nad psem a w rzeczywistości dalej sunia będzie tkwiła przy płocie.No ale zobaczymy co Ania załatwi,oby wywalczyła nowe godne życie dla suni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...