Jump to content
Dogomania

Laraine

Members
 • Posts

  360
 • Joined

 • Last visited

About Laraine

 • Birthday 05/06/1992

Converted

 • Location
  Zabrze
 • Interests
  zwierzęta, fotografia, języki obce, podróże, filmy
 • Occupation
  albergolog

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Laraine's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. To już pół roku :( kochanie, to ciągle boli tak samo... tęsknimy za Tobą tak bardzo :( [IMG]http://img21.otofotki.pl/obrazki/ap767_032111090850.jpg[/IMG] [B][I][COLOR=#ffa07a]To tylko pies, tak mówisz, tylko pies... A ja Ci powiem, Że pies to czasem więcej jest niż człowiek. On nie ma duszy, mówisz... Popatrz jeszcze raz, Psia dusza większa jest od psa. My mamy dusze kieszonkowe... Maleńka dusza, wielki człowiek. Psia dusza się nie mieści w psie. A kiedy się uśmiechasz do niej, Ona się huśta na ogonie. A kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba, To niedaleko pies wyrusza, Przecież przy Tobie jest psie niebo, Z Tobą zostaje Jego dusza...[/COLOR][/I] [/B] My wiemy, że duszą ciągle jesteś przy nas. Nasze serduszko... [IMG]http://www.barriespiritual.com/gif_heart_candle.gif[/IMG]
 2. Ja się próbuję właśnie urządzić na blogspocie, na razie szukam dobrego adresu bloga :) Chętnie będę zaglądać na Twoje blogi. Fajnie by było, gdybyś na obu dodała możliwość obserwacji :)
 3. Cudowne są te maluszki... każdy wyjątkowy. Trzymam mocno kciuki, żeby znalazły się dla nich odpowiedzialne domy.
 4. Kochane cioteczki, przypomnę o bazarku dla psinek z tego wątku. Może którejś się jednak przydają karteczki na Święta? Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248540-Kartki-świąteczne-do-dnia-15-11-2013r-na-potrzeby-psów-ze-Skierbieszowa?p=21516778#post21516778[/URL] W rzeczywistości są dużo ładniejsze, niż na zdjęciach. Sunia jest śliczna, cudna po prostu!
 5. Wprawdzie nie o kod kreskowy chodzi, ale o kupon, który teraz dołączany jest do wybranych karm Royal Canin. Nie będę ściemniała, wiadomo, że chodzi o kubek :) do sedna. Bardzo mi zależy na kuponie uprawniającym do obioru kubka Royal Canin. Jeśli ktoś ma, a nie chce skorzystać z kuponu, baaardzo chętnie odkupię. Proszę o wiadomość w tej sprawie, jeśli ktoś może pomóc.
 6. Jakbym o mojej Nuce [*] czytała, dokładnie tak samo podchodziła do kąpieli i dokładnie tak samo zachowywała się w jej trakcie i po :D Nuka [*] też była czarna, a łazienkę... też mam całą białą :diabloti:
 7. A lubi kąpiele? Moja sunia nie lubiła być moczona w wodzie :P chociaż... z czasem, może nie polubiła, ale podchodziła do tego ze stosunkiem "ooolać to, zaraz mnie wysuszy i będzie fajnie" :evil_lol:
×
×
 • Create New...