Jump to content
Dogomania

Bartuś czeka 10 lat! Jest miejsce w hoteliku, ale deklaracji brak. BEZ SZANSY?


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='Mysia_']Furciaczku a te problemy ze wzrokiem są mocno postępujące?[/QUOTE]

Nie, nie postepuje to jakos szybko. Jak rzucam mu male ciasteczko to nie widzi i odnajduje za pomoca sluchu, wieksze smaczki lapie w locie bezblednie i z kilometra wydzi wycignieta reke z gryzaczkiem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Nie, nie postepuje to jakos szybko. Jak rzucam mu male ciasteczko to nie widzi i odnajduje za pomoca sluchu, wieksze smaczki lapie w locie bezblednie i z kilometra wydzi wycignieta reke z gryzaczkiem:evil_lol:[/QUOTE]

no to myślę, że to jeszcze nic złego ;)

Dla Bartusia poleciało 25 zł z tego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224365-Bazarrro-dla-fajnych-kobitek%21-%29-cudne-kolczyki-i-nie-tylko%21-do-23-59-dnia-20-03-2012?highlight=Adibu"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224365-Bazarrro-dla-fajnych-kobitek%21-%29-cudne-kolczyki-i-nie-tylko%21-do-23-59-dnia-20-03-2012?highlight=Adibu[/URL] proszę potwierdzić na tamtym wątku jak dotrze :) i 20 zł mojej deklaracji na dwa miesiące, tak głupio wysłałam, bo na 2 razy....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Mysia_']jakieś ogłoszenia były, wiem, że co jakiś czas dostaje na maile o odświeżenia... Ale na pewno były robione dawno:-([/QUOTE]

Mozna chlopaka pooglaszac, przystojny jest, mlody duchem...moze ktos sie zakocha:)

Czubek ostatnio biegal po kaluzach jak szczeniak, zagonic chlopakow do domu nie moglam...z dogiem sobie takie zabawy urzadzal:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...